obsrywator

1300 euro za miesiąc tyrania w NL to wam na pewno nie przejdzie.powodzena

Kolega

Paterek najlepszy z belvaka

BZP_Brzesko

BZP_Brzesko: Ogłoszenia o pracę widoczne na stronie canpack są jak najbardziej aktualne. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w podanych terminach.

Chętny
@BZP_Brzesko

A bo jeśli chodzi o operatora maszyn to ile mogę liczyć? Bo 2200 brutto to tyle w markecie zarobie ?

operator
@Chętny

Nie licz na duże pieniądze.

JeyJeyOkocha
@Chętny

No i tyle zarobisz.2200 brutto to daje nie całe 1600zł na ręke i tak przez 3 miesiące na okresie próbnym.Co znaczy okres próbny ? wiadomo,albo sie wykażesz albo nie przedłużą Ci umowy.Tu wystarczy chodzić do roboty i wykazywać się chęciami nawet do mopowania.Po okresie próbnym kolejna umowa na czas określony ( jesli przyjąlbyś sie teraz to 3msc probnego i nastepną dostaniesz do konca 2017r).Pojdzie za tym podwyżka o 1,5zł brutto i bedziesz zarabiał 2400 brutto.Jesli minie i ten okres,dostaniesz juz 3 umowę na czas nieokreslony i wtedy możesz liczyć na dużo większą podwyżkę i wtedy bedziesz zarabiał 2200zł ale już na rekę.Dodac nalezy ze masz byc dyspozycyjny na telefon,jeden weekend w miesiacu wolny i 7-mio dniowy tydzien pracy.

BZP_Brzesko
@JeyJeyOkocha

Wynagrodzenia początkowe na stanowisku Operatorr Maszyn zostały podwyższone. Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się i przesyłanie swoich CV. Szczegóły podajemy podczas procesu rekrutacji. Biuro Zarządzania Personelem _ Brzesko

@BZP_Brzesko

No wreszcie bo ludzie woleli iść do Biedronki niż do CP. A o ile zostało podniesione bo było 2200 brutto ?

oli
@BZP_Brzesko

Witam , jestem zainteresowany, mam pytanie czy praca jako operator maszyn to jest w Pol-am-Pack czy Can- Pack , bedę wdzięczny za odpowiedz . pozdrawiam

Jacek
@oli

Na operatora maszyn do Can Packu potrzebują cztery osoby.Takie ogłoszenie jest na stronie internetowej Can Packu.Chętnych mnóstwo,nie ma się co dziwić,wynagrodzenie duzo lepsze niż najniższa krajowa 1850 brutto,do tego premie kwartalne dodatkowo,jakieś bony z racji Świąt i inny socjal.To i tak po znajomości ktoś tą robotę dostanie.Ale możesz spróbować jak chcesz,dostarcz im CV osobiście,wtedy jest chociaż szansa że ktoś to Twoje CV wezmie do ręki i może nawet przeczyta. A meilowo,nikt nawet tego nie czyta.

blondyn

niektore osoby zarabiaja bardzo dobrze

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
nnn

trzeba zglosic do programu uwaga ze tu szkodliwego niema

dolar

jak tu pracuje od 15 lat i nie stać mnie na nic po prostu dobrze ze moja zona dobrze zarabia bo w canpack pracując to jest się biedakiem i czytają to ludzie poza zakładem i wszyscy wiedza ze tu mało się zarabia no już canpack tonie jak titanic

franc

,, dla nich,, czyli dla kogo ?

linia

can pack za pare lat padnie i strasznie slaba note ma canpack na rynku a poza tym z puszki pijac to można się zatruc

bede budowac nowa fabryke w holandii , na wiosne 2017 ma ruszac produkcja

wiadomo cos o wyjezdzie do holandii ?

X

Gruby czyli krzyzak wieczka brygada d nieudacznik jestes i do niczego sie nie nadajesz buraku straszyles zebyb chorobowego nie brac a ty jestes typowym blaznem bo nikt ciebie sluchal nie bedzie gruba beko

robert

cos cienkie te podwyzki byly

linia

nie boje się bo nie zależy mi tu na robocie no i kto się smieje???????????hehehehehehehehehehe

@linia

zwolnij sie , dlaczego jeszcze tego nie zrobiles ? MAM INNA PROPOZYCJE POWIES SIE , bardzo ci to wszystko ulatwi tobie i twojej rodzinie , podobno jest super , przemysl to

@linia

chcesz jakies pomocy ? sznurek i fryk myk pyk i jestes po drugiej stronie

linia 2

w canpacku teraz jest dno już się nie oplaca pracowac

pracownik linii

Tak wypłata (jałmużna) żeby z głodu nie umrzeć.

do ban

A na linii pracownicy zarabiają marne grosze . Kolejna propaganda biurokratów. Stanowisko dla pociotków.

wmc
@do ban

Trzeba się było uczyć a nie siedzieć na fejsie i onetach !

do WCN
@wmc

I mieć układy !!! To najważniejsze.

do cwaniaka
@wmc

A Ja dam przykład kierownicy linii żaden nie ma studiów. A język obcy to chyba łacina którą znamy z podwórka. Tak że wykształcenie się nie liczy.

@do cwaniaka

Co Ty opowiadasz goral jest po łopatologi wyzszej noi jest tlumaczem przysieglym od angielskiego noi nie wypada nie wspomniec o krencinie bo zna kilka jezykow nawet flamandzki angielski ciut ciut a polski najlepiej!hehe

NOI - wedlug Ciebie tak sie pisze ? do podstawowki sie wroc

@-----------

co nie tak jest napisane widocznie cos Cie zabolalo lub ruszylo???zapewne gorlal lub krencina pisze po drugiej stronie albo INNY pociotek (darmozjad)

NO I - tak sie pisze (usunięte przez administratora) czyli osobno , zapamietaj

@-----------

a wez sie wypaloj pociotku wredny!

@l9

WYPALUJ - tak sie sie pisze zapamietaj, uje sie nie kreskuje , pamietaj synu ucz sie ucz lub wracaj do obory

@l9

a tak apropo , myslisz ze to forum jest calkowicie incognito ? WIEDZ ZE SIE MYLISZ , i w tym momencie ja sie smieje , witaj kiedys sie spotkamy to porozmawiamy

Mirek

Koordynator WCM to bardzo dobra fucha - jeden wspólny projekcik w roku i ok. 5-6 tys miesięcznie na koncie. A dodatkowo premia kwartalna plus od zamkniętego projektu. Jak masz możliwość to polecam.

Brakuje ludzi i nikt nie chce za 1600 złotych pracować. Więc biurokraci teraz piszą jak na linii jest dobrze. Można te brednie pisać ale już nikt nie da się oszukać. Niegdyś praca w CP nawet na linii to był powód do dumy. A dzisiaj wstyd się przyznać. Praca weekendy i święta oraz warunki szkodliwe.

do ehe

Zastanów się co piszesz 1600 zł na rękę w takim syfie to są śmieszne pieniądze. Zresztą są przypadki że niektórzy biorą pierwszą wypłatę i się zwalniają.

Antylajk

Ale tempak z ciebie. Przeciez ci pisze jaka. Wy tempaki piszecie o przyjacielskiej atmosferze piszecie o pracy na linii a (usunięte przez administratora) wiecie i az wstyd ze niby po studiach jak ludzmi zarzadzac i psychologi a sklecic pare zdan nie umieja to do Hru pisze bo pewnie to oni chca forum poprawic. Jest jak jest. Ktos tu pisal jaki pan taki kram to forum o was swiadczy o tych wyzej i wysoko pistawionych o wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja a w kloace plywaja i tych kierownikow co im zarzad w twarz pluje a oni mowia ze deszcz pada.

serfer

zobacz jakimi autami jezdza pracownicy z linii???? starymi golfami i sam możesz sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto tu się zatrudnić bo ja mysle ze nie a jak ktoś ma lepsze auto to znaczy ze zona dobrze zarabia bo maz jest sierota albo ze ten ktoś kombinuje ale mało jest takich co kombinują wiec raczej tu pracują same nieudaczniki i prostaki zresztą tez widać po ubiorze

Zakapior
@serfer

Też się znalazl di Caprio i Job w jednym. A popatrz na biura czym jeżdżą i jak sie ubieraja. Mlodzi gniewni to az wstyd co z siebie robia. Ale moda jest super jak wor pokutny brdzie modny to zaplaca krocie co madrzejszy od babki ze wsi z zimiokow wezmie i se brody pozapuszczaja a swedzą ich bo to upal to dlugie przeciez poci sie i te co w kurzu siedza sie rozwijaja tacy do puszki sie nie powinni zblizac albo ochrone miec sypie im sie cos z tej brody. I tak chodza jakby se pampersa nie zmienili. A jezdza autami kredytowymi i modnymi.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku