l9

Kretynie z jadownik ty bucu Zajebany jestes swinia jebana!

Rozczarowany

Ci wszyscy leworęczni specjaliści z cp nadają się do szorowania szaletów publicznych a nie do łopaty ! Pan Leś pogoniłby tych nieudaczników po godzinie ,,pracy,, tymże sprzętem !

Hgw

Podajesz sprzeczne informacje. Masz problem z koordynacją szarych komórek? O ile posiadasz takowe jeszcze. Chyba faktycznie za dużo testosteronu . Na ręcznym długo nie pojedziesz, linka, czytaj żyłka Ci wkoncu pęknie.

@Hgw

Hgw szacun dla Ciebie , że próbujesz piętnować patologię, ale tyle jest w cp chamoty, że to chyba taka Cervantesovska walka z wiatrakami, pozdrawiam.®

@Ekonomista

Don Kochot ze mnie żaden, ale nie muszę, wchodząc między wrony krakać jak i one.

Inseminator Czesiek
@Ekonomista

Ty ,,cwaniaczku,, nie bądź taki do przodu, bo Peter f. Georgii dostał już na biurko w swoim koncernie dogłębny opis patologii biurowej, nepotyzmu i złodziejstwa tych na ,,górze,, . Za jakiś czas zrobi czystki tylko sięgające znacznie głębiej niż ostatnio. Zobaczymy jak ci wszyscy ,,nie do ruszenia,, będą do przodu. Leś nie ma tylu łopat na budowach żeby wszystkich obdarować.

@Inseminator Czesiek

Drogi Czesławie Nie wiem czemu nazywasz mnie cwaniaczkiem i dlaczego straszysz panem Giorgii, bo nie wiesz czy jestem pracownikiem biurowym nie wiesz nawet czy wogóle pracuje w cp,chce tylko zwrócić uwage że czasem pisząc dosadnie ale z kulturą można komuś bardziej dopiec niż rzycając w niego k.....mi

Pisarz

Czesc jesli by majstry z hitlerem zl9 byli w porzadku nikt by na nich nic negatywnego tu nie napisal!zastanowcie sie czemu na jozka falka nic zlego nikt nie napisze?bo jest gosc w porzadku!i kazdy go szanuje.

Sgrf
@Pisarz

Taka prawda, Józiu zawsze był ok. Pozdrowienia Józiu

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

Ekonomista

Puszka , czytając twoje posty niema się co dziwić że ludzie z zewnątrz uważają że w cp pracują debile, obrzucanie błotem mistrzów i kierowników jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale żeby się napierdzielać między sobą to już jest debilizm, bo załoga powinna się trzymać razem.Pozdrawiam ciebie i twoje świnie do których wszystkich tak chętnie porównujesz

Mietekrobol
@Ekonomista

No właśnie w CP Brzesko są sami ,,Miszczowie,, w latach osiemdziesiątych były to młotki po trzech klasach zawodówki , później porobili wieczorówki a w nowych czasach nawet ,,licencjaty,, z po lub jakiś bliżej nieznznych kierunków i teraz są ,,miszczami,, a nawet kierownikami. Ciekawe czy ,,szerokousty,, szprecha już po niderlandzku -KUNUS na kabłąkowatych nóżkach : ) : )

WCM
@Mietekrobol

czesc na ktorym to parkingu szerokie usta posuwal w aucie kaczuche gohe tą tlustą chemiczke???zal mi go ze jego zona dzwonila za nim do cp...gdy on byl na urlopie hehe

Wdrozony w temat
@WCM

Dzwonili ale nie wiesz w ktorym kosciele.Nie posz na fotum o sytuacji jakiej nie znasz do konca.Moze jestes mlodym pracownikiem i sluchadz starszych kyorzu czesto cos od siebie dodaja.A ta dziewczyna na pewno i z pewnoscia jest niebrzydka laska .Na pewno lepsza niz twoja zawistna Renia Raczkowska.

WCM
@Wdrozony w temat

wole jezdzic na ręcznym niz posuwac paszteta!!!

@WCM

Pewnie dlatego jesteś taki sfrustrowany. Po premii zainwestuj chociaż w gumową lale zawsze to jakaś namiastka kobiety.

A jak tam kolega denko spakował się już ???

misiek-slon
@Gość

Denko niejedzie! Bo kozy mu nikt nie pozwoli zabrac na poklad samolotu a bez niej zaczepal by sie tam

@misiek-slon

Orientuje sie ktos moze ile placi Bykowego misiek?zazdroszcze mu nie jego madrosci w motoryzacji a tylko jego wytrwalisci i determinacji w treningu ma super kaloryfer!a tak na serio to jeszcze troche i ela go nie dosiadzie bo brzuszek bedzie mu wystawal ponad cyke!smacznego misiu

@l9

Mysle ze tyle samo placi ile denko. Misiek przynajmniej ma kogo posuwac. Denko chyba nie zazdroscisz

Linia@
@l9

Jesli chodzi o kaloryfer to misiek bierze przyklad z majsyra ten sie juz potomstwa dorobil to kaloryfer moze zapuszczac. Cyka juz mu nie bedxie poczebna.

@Linia@

Ciekawe jest kto znowu probuje rozpetac znowu rozpetac wojne na l9. Sami sracie pod siebie i jeszcze innych w to wciagacie. Temat hutnika zakonczony to sie czepicie innych. Hieny z l9 obciach przyznac sie ze w cp sie robi.

l9

Hutnik zawsze i wszedzie gnojony bedzie!podobnie jak idiota czyli jego majster kretyn z jadownik obydwaj sa falszywi jak hitler

Dedor

Miała być 13 z wypłatą za grudzień 2016 związki obiecują i nic z tego nie ma

Himen

Znowu marna wyplata cp fpn wstyd co wy robicie z ludzmi !!!!!!!!!!!!!!!!! Tez chcemy zyc a nie tylko wy kierownicy majstry to jest hanba zeby tak malo zarabiac na produkcji !!!!!!!!!!!!!!!!

Toto
@Himen

Himen masz racje ------- huk noce weekendy i swieta i takie marne wyplaty wstyd FPN !!!!!!!!!!!!lepiej isc do marketu i na zdrowiu lepiej wyjdziemy

Himen

Kto byl w woju to jest gosc a ci ktorzy nie byli to cioty

@Himen

Himen wladca posępnego czerepu. Człowieku himen był tchórzem nawet jego tygrys był tchórzem. Magia mu moce dawała. Napisz jeszcze że wierzysz we wróżke zębuszke i że twoje auto to transformers. Też se nicka wybrałeś. A tak logicznie myśląc to od jakiegoś czasu stary dziadu nie ma obowiazkowej zasadniczej służby wojskowej. To niby gdzie młodzież ma się wykazać? Pomyślunku trochę. Wprowadzą pewnie obowiazek to się będziesz wykazywał na forum i wyliczal kto nie był. Następny niedoceniony staruch. Trzeba było tam siedzieć do emerytury. Jednego wojska szwejka w cp mniej.

Ekonomista

Jak się pojawiła możliwość wyjazdu do Holandii to wszyscy mówią że za mało płacą, to skoro tu tak dobrze zarabiacie że nie opłaca się wyjeżdżać to nie narzekajcie na małe zarobki w cp

Ekonomista

Tylko taki superinteligenty gość jak Ty potrafi powiązać mój wpis o zarobkach ze służbą wojskową - skup się może na pracy a nie na robieniu czegoś o czym nie masz bladego pojęcia. Pozdrawiam ®

Hgw

Puszka to może trzeba było na zawodowego zostać. Mięso armatnie zawsze w cenie. Nadał byś się na pierwszy rzut. Dostalbys na stan przykładowo Joe Monstera i co i kupa. Instrukcja obsługi po angielsku a czasu mało. Byłbyś pewnie pierwszym poległym w swojej własnej wojnie. A o szarży kawalerii masz blade pojęcie. Więc nie wymadrzaj się z tym wojskiem.

@Hgw

Ładnie to napisałeś , obawiam się jednak że Puszka tego nie zrozumie , widać po jego epistolografii ,że to prymitywna konstrukcja

Matrix

Zgadzam się z Tobą poniekąd. Tylko co ma jedno do drugiego? Z czym to połączyć? Masz coś do powiedzenia to pisz jaśniej. Luźna dygresja to tylko, czy ma jakiś głębszy sens?

Puszka

Boli majstrow jak tu sie na ktoregos cos napisze no i tak ma byc !

L9

Wszystkich kierowników zapraszamy na krioterapie na l9. Odmładza podobno i ożywia ducha i ciało.

l9

Hutnik z domu jest zakałą co ma kuśke strasznie małą i do tego na kształt glizdy co sie strasznie boi Pizd.!

zyx

Witam czy prawdą jest jakoby ostatnio mistrzowie i specjaliści bawili się w Kasztelu i dziękowali za 13 ? Plota czy prawda?

Mistrz specjalista
@zyx

A jak myślisz ja dzięki wałem za 14.

Himen

Wszystkich biora bo nie maja ludzi do holandii bo zarobki marne no ale jada ci ktorzy beda konserwy jesc a z zycia nic jedynie Brodwey nie bedzie zarl konserw i tu dla niego szacun a reszta to banda glupkow

fotolito

W Holandi potrzebuja leszczy do roboty za marne pieniadze wiem bo bylem na rozmowie i nie oplaca sie jechac . cp was wykorzysta i bedziecie zarabiac najmniej ------Holendrzy sie smieja z zarobkow cp fpn

L9

Freeeed, brakuje nam Ciebie... jak byłeś z nami ta robota miała jakiś sens! Kto teraz naciągnie szarpiąc od tylca ucho Uszatka - teraz to już dziwka Loczka , przepraszamy. Freed na zawsze w naszym sercu....

Fred
@L9

Ciąg się flaku !

extreme

W Nowym Roku życzę wszystkim pracownikom Cp żeby się Wam Hajs zgadzał i nauczcie się szacunku do siebie samych. Praca w złej nerwowej atmosferze odbija się na zdrowiu.

ankieta zadowolenia z kreciny
@extreme

Kto uwaza ze Zdzisek Krecina to ch.......j niech postawi like swój.Zobaczymy ilu ma idoli,.Zapraszam do likowania

biura
@ankieta zadowolenia z kreciny

Witam a kto uwaza ze hutnik to konfident a jego majster to p.i.z,d,a chodzi rzecz jasna o kretyna z jadownik ...tak tak o tego idiote chodzi.

rolnik
@ankieta zadowolenia z kreciny

Masz łeb z tego co baran torbę !

Zdzisiek majster wali od ciebie chlewem .Umyj się.

Iop
@999

Przeciez nie sobota

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku