Oxygene

Panie i Panowie przyszli pracownicy z CP Nederland trzymajcie się razem . Nie dajcie się oszukac na żadne piękne słówka ! To ze pilnie odwiedza was Pani Podrecka oraz Pan Wasko świadczy o tym ze macie przewagę i możecie uzyskać to co wam się normalnie należy i co wam obiecywano przy rekrutacji . Firma znów chciała was bezczelnie wydymac bo w ich postrzeganiu to tylko proste robole przybyły z Polski . Macie prawo do uczciwej wypłaty na poziomie takim jak pracownicy ktorzy zostali zrekrutowni z NL i takiego samego godnego traktowania !

Ekonomista
@Oxygene

A czy to pewne że zarząd przylatuje do Holandii ?

Lkjh

W kadrach cp nederland zarząd działa na szkodę pracownika z Polski.Mozna pomyśleć że podstawieni są celowo z konkurencji.Starsi stażem nie podpisują kontraktów które są inne od kontraktów przedstawionych w Polsce.wiaze się to z rezygnacjia podjęcia pracy.Rozruchem zatem sterować będą specjaliści różnych branż ale z Holandii.Ciekawe kto za to odpowiedzialni gdy fabryka nie wywiąże się z zamówień.

Ogórkowy zbieracz

Drodzy koledzy jest nowy Kalat na automatyka w cp nederland,a w niedalekiej przyszłości będzie więcej na różnych stanowiskach na linii.prosze nie bić się o miejsca bo będą z pewnoscia.,.Przełożeni zapewnią wam godziwy byt i waszych rodzin których z pewnością szybko nie zobaczycie.wezcie ze sobą też jakaś kasę bo obiecana zaliczka i wypłata nie została do tej pory wyplacona.

Jw
@Ogórkowy zbieracz

Przepraszam nie Kalat tylko wakat

@#134

Czy Pani G*za która robiła nam szkolenia z Etyki wypowie się coś na temat traktowania pracowników Grupy Can-Packu o 10-20 letnim stażu , gorzej niż pracowników zatrudnionych jako nowych ze względu na narodowość. Czy to jest etyczne, że Holender zarabia więcej od Polaka tylko dlatego, że jest Holendrem ? Podobno ten regulamin miał obowiązywać w całej grupie, a w NL jest łamany. Chłopaki którzy byli szkoleni w PL będą zarabiać od 400-800 eu mniej niż nowy pracownik z Holandii o ile podpiszą umowy bo narazie nikt nie podpisał. Radzę osoba zainteresowanym praca w CP NL mocno się zastanowić, wiele rzeczy jest nie zgodne z tym co mówiono nam w PL. Holenderska strona kadry/dyrektorzy mają nas lekko mówiąc w d**ie i chcą żebyśmy im wyszkolili ludzi a później się nas pozbyć.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
xoperator nl

Ostrzegam wszystkich zainteresowanych pracą w Holandii, dopytujcie o wynagrodzenia netto, dużo obciążeń o ktorych nikt nie mówi. Polacy są traktowani jako tania siła robocza, Holendrzy z takim samym doświadczeniem na tych samych stanowiskach dostają stawki od 300 do 500 eu wyzsze.

Aaa
@xoperator nl

Weź po uwagę że Holendrzy którzy wcześniej pracowali na kuchni dostają większa kasę od tych co przyjechali z cp Brzesko

xoperator nl
@Aaa

Dojarze też

Cebula i Banan

Fasola zwolnij tempo bo itak wyniku Krzys mial nie bedzie chlopina wlosy juz z klaty rwie a tu takie niespodzianki mu robicie nieladnie podobno jako mistrz dostal od Gorskiego zegarek z czasem wschodnio afrykanskim bo w normalnym czasie polskim sie nie wyrabiacie juz Was poganial nie bedzie zrzute zrobcie i melise Mu kupcie bo czasami gotuje chlopina a maniek ma harta co mu zlomem jedzie i wynik jest zlom bo zlom ale jest 100 beczek przy zmianie zanim ustawi kopie wyklina upocony byle Maniek mial 1 miejsce .Broda kogo ustwial na szatni hehe sam za robote niech sie weznie bo tylko lazi i nic wiecej wszedzie jest tylko nie na drukarce drukarze l 2 to potega w zlomie lepszych w can pack nie ma na szkolenie inni powinni przyjezdzac do nich i uczyc sie jak sie robi 200 kg zlomu i z usmiechem na twarzy wraca sie do domu Can pac to senatorium wiekszosc starszych osob robi haha PRODUKCJA KLASY SWIATOWEJ

Wacek

Maniek wielki mistrz haha elektryk wysokich napiec i Zdenek to jest brygada czy swieci slonce czy deszcz pada to wiecznie niezadowoleni wogole obsada l 2 to same inbecyle lacznie z kierownikiem chrzakaczem.

szczesliwy

Tak czytam te opinie i dziekuje Bogu ze juz tam nie pracuje przerobilem 10 lat w tym syfie i zmarnowalem te lata robiac na zmiany w farbach lakierach i tylko bylo zle teraz pracuje jak gosc i wiem za jaka cene obudzcie sie ludzie na can pacu swiat sie nie konczy

Oszukany

Od powodzi ognia i cp nederland zachowaj nas Panie

linia 3

Nie zapisaliscie sie coniektorzy do zwiazkow i nie macie prawa glosu i sami wiecie kto same (usunięte przez administratora) i boidupy co wlasnego cienia sie boja

pracownicy

Pan planista z cp brzesko wymyslil sobie ze chlopaki z belvaca maja zastepowac chlopakow z paletyzera gdy ich nie bedzie w pracy i na odwrot ,tak samo na prasie i bodymach oczywiscie za te same pieniadze .Ciekawe czy wezmie za to odpowiedzialnosc jak stanie sie jakis wypadek.

Do nieudacznika
@pracownicy

Pan planista niech się za robotę weźmie bo naradzie zakręcony jest jak tampon w piź...e totalny nieudacznik nie ogarnia powierzanego​ mu stanowiska .

Iwona

@Ciekawy niestety w tym zakresie nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i nie mam dostępu do informacji wewnętrznych firmy. Chętnie za to usłyszę o Twoich doświadczeniach z firmą.

Iwona

@Jacek zajrzyj na stronę internetową firmy: http://canpack.es-candidate.com/pl/offers/ Zamierzasz aplikować? Jeśli masz jakieś pytania dla osób już pracujących w firmie-napisz komentarz. Postaramy się pomóc.

Jacek
@Iwona

Tak zamierzam dziękuje za pomoc

body-m
@Iwona

No proszę jaka kultura we wpisach :) Widać że do Holandii pojechali najbardziej zgryźliwi i złośliwi

Ciekawy
@Iwona

A kiedy będą podwyżki takie jak mają być w Bydgoszczy ,nie chodzi mi o podwyższenie obowiązków bo z tego co widzę pracuję pani w biurze .

Hgw
@Iwona

Pani Iwono a podobno nie mozna adresow mailowych podawać? Pani może? Czemu i dlaczego? Jaka na to ustawa i jaki punkt w regulaminie się odnosi do tego? Może coś dla mnie niezrozumiałe.

raz dwa trzy
@Hgw

ja mogę też www.onet.pl

Jacek

Gdzie znaleść ogloszenia na operatora maszyn.

Gaska

U nas to wazelinę trzymają na biurku i się z tym nie kryją jeden wybitny to miał nawet podróż poślubna i zabrał dwa kartony

nadziejamatka

Cp..eh.. wszystko fajnie. Zła praca nie jest. Ale te kurrr układy? Drzewo genealogiczne na wyższych stanowiskach można ułożyć w kilka minut. Siostra, brat, kuzyn, kuzynka(ileś tam pokolen)..próba awansu, bądź startu gdzieś wyżej? Nie liczy sie wykształcenie, znajomość języków, doświadczenie..a sorki, liczy się znajomość ale kogoś kto jest pro! Prawa jest taka, ze gdyby nie my, ten najgorszy odłam całego cp, czyli szarzy pracownicy to by tak nie było.. niestety brak wśród nas SOLIDARNOŚCI. Każdy narzeka, ja również, bo 2tyś na dzisiejsze czasy to śmiech na sali, ale jest nas tylu, wręcz większość, ze można się postawić... ale każdemu brak jaj. Tu na fotum każdy nadaje, na jadalni czy w każdym innym miejscu o niczym innym się nie słyszy. Albo gadamy między sobą jak to jest (usunięte przez administratora) owo i narzekamy nic z tym nie robiąc, albo lecimy z tym gdzieś wyżej. Bo jak tego słucham, to między sobą tak można rozmawiać, ale o pogodzie..grube pismo, petycja i wóz albo przewóz. Albo się bierzmy za to albo tylko wypisujmy tutaj bzdury. Skoro w innych państwach stać cp na godne wynagrodzenie to u nas również. Tylko całość musi za tym stanąć.

Iwona

A jakie benefity oferuje Can-Pack swoim pracownikom?

Szarlej
@Iwona

Dla najlepszych safari w Kenii :) . Trochę tam tego jest jakieś punkty, opiekę medyczną, wycieczki , dopłaty do wczasów itp., ale biorąc mizerniutkie wypłaty to jest nic. Niech dadzą ludziom normalne pieniądze to sami wszystko sobie kupią. Jeżeli chodzi o pieniądze to jest DNO i pośmiewisko na bardzo dużym obszarze. Wstyd się przyznawać znajomym że pracuje się za takie SREBRNIKI !!!!!!!!!!!

Slyszalem na szatni osobiscie

Broda dzis na szatni ustawial drukarzy brygady e ze nieroby i odrazu sa wpisy

Linia

Drukarka linia 2 najwieksze ofermy zyciowe np zdenek wiecznie sie uzala nad soba wiecznie niezadowolony jedzie zlomem a nagrody dostaje ale zdenek wreszcie odmul sie

Linia

Zabrac telefony na drukarce linia 2 bo tylko siedza na telefonach

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku