Opinie o DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan w Dzierżoniów

Oszukany

Także potwierdzam że to zwykły oszust. I to mało powiedziane, jest normalnym (usunięte przez administratora) który okrada ludzi. Jak najszybciej trzeba doprowadzić do zakazu prowadzenia działalności gospodarczej przez tego człowieka.

Justyna Nowy wpis
@Oszukany

To daj namiary do siebie tel, bo nie jesteś jedyny (usunięte przez administratora)

Justyna Nowy wpis

Czy wiadomo gdzie Piotr S. przebywa bo mi auta nie chce oddać?Wiem ze mieszka w Dzierzonowie na Osiedlu Różanym 11Jm5 Przyszedl mi mandat z Niemiec.sprawe zglosiłam na policje auto przetrzymuje od poprzedniego roku. Proponuje zrobić pozew zbiorowy skoro jest tyle negatywnych komentarzy i jest oszustem proszę sie ze mna skontaktowac 535574310. Mam tez namiary niemieckie

Leszek Nowy wpis

Cześć, czytałem poprzednie zamieszczone tutaj komentarze o DDZ i niestety są dosyć negatywne. Czy rzeczywiście firma już nie funkcjonuje i nie oferuje zatrudnienia? Mogę liczyć na jakieś źródło?

Izabela Nowy wpis

Hey, napiszcie czy firma działa również teraz poza sezonem? I czy poszukują nowych do pracy?

Brałeś udział w rekrutacji do DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Dzierżoniów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Designer
Harris Calorific International
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Pracownik utrzymania czystości
Dzierżoniów
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
M

Dobry wieczór jeśli jest nadal poszukiwany proszę o kontak ... 015226225759 z tego co czytam jest to 2018 rok a z tego co widzę nadal tak robi ... a teraz przeniósł się na niemiecka stronę ... do poniedziałku ma czas na dostarczenie towaru i pieniędzy ... jeśli tego nie zrobi oddam sprawę do niemieckiej Policji Pozdrawiam wszystkich oszukanych I współczuje bardzo sobie i innym .

(usunięte przez administratora) dlaczego? Co się stało?

Dachówka

Potwierdzam jeden wielki oszust który pobiera zaliczki i nie dowozi towaru później nie odbiera telefonu i unika ludzi. Nie polecam a jego kobieta cieszy się z takich ludzi naiwnych gdyż z tych pieniędzy może sobie swobodnie żyć.

Oszukany

Pobiera zaliczki od ludzi i nie przywozi towaru. Cały czas oszukuje że się rozliczy wyznacza dzień i godzinę po czym nie odbiera telefonów i się nie zjawia. Jego kobieta z którą żyje uważa że gdyby wszyscy ludzie którym jest coś winien wiedzieli dlaczego on tak postępuje zrozumieli by go i pochopnie go nie oceniali. Po prostu żenada i brak szacunku dla osób które mu zaufały i powie żyły często oszczędności swojego życia żeby naprawić swoje dachy. Władzo Miasta dzierżoniów Ogarnijcie się i zacznijcie łapać prawdziwych przestępców takich jak on.

Krzysiek

Macie racje, to oszust i kłamca, powinien siedzieć w więzieniu. Oferuje materiał na dach firmy Braas , a nie ma z nią podpisanej umowy, za nie uczciwe zachowania wobec klientów, informację tą mam od przedstawiciela firmy Braas. Od nas wziął zaliczkę na dach, później chcieliśmy dołożyć do zamówienia jeszcze jedno okno dachowe, oszust zaproponował to okno w gratisie jak jeszcze dostanie 2000 zł zaliczki, całe szczęście nie daliśmy mu już więcej pieniędzy. Niestety od czerwca nie oddał nam zaliczki, choć przez telefon to już 30 razy robił dla nas przelew. Sprawa trafia na policję.

Mariusz

UWAGA OSZUST!!! Przestrzegam przed tą firmą, Pan (usunięte przez administratora)bierze pieniądze i znika, nie kończy powierzonej pracy, jest nieosiągalny. Ja zgłosiłem sprawę do sądu, ponieważ nie daruje oszustowi, zachęcam oszukanych przez niego do tego samego. Brak jakichkolwiek faktur, sprawa zgłoszona do skarbówki. Mam nadzieję że nie długo zamkną mu tą budę.

Ik
@Mariusz

Witam, mam parę pytań. Proszę o kontakt ilona_k17@interia.pl

Rybka

Oszust!

Sebastian

Miałem podobne doświadczenia z tą firmą człowiek bez odrobiny honoru i sumienia okłamuje wszystkich i wyłudza pieniądze wszystkich traktuje jak idiotów jedynie siebie uważa za najmadrzejszego, na szczęście ja odzyskałem wszystkie pieniądze przestrzegam wszystkich.

Robert

Oszust!!!!!!!!!! Jestem w szoku że można tak oszukiwać ludzi... Od znajomych wziął całą kwotę na dachówkę i zostali na lodzie...Jak się okazało wcale tej dachówki nawet nie zamówił... Żenada... Ani kasy ani towaru.....

Darek

Uwaga na oszusta ! Firma ddz dachy Piotr skwarcan pobiera zaliczki po czym znika. Sprawa na Policji. Przestrzegam innych

@Darek

Ja mam identyczną sytuację.... Z dala od tej firmy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan?

Zobacz opinie na temat firmy DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan?

DDZ Dachy Centrum Pokryć Dachowych Piotr Skwarcan
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Diorowska 12 lok. 2
    58-200 Dzierżoniów