Kooperol Sp. z o.o.

Opinie o Kooperol Sp. z o.o.

Była pracownica

Pracowałam w tym zakładzie 9 miesięcy i to był najgorszy czas w moim życiu. Tam jest gorzej niż w kocborowie. To co się dzieje na pakowni to jest szok. Ludzie fałszywi, po prostu sama obłuda. W oczy pięknie, a za plecami (usunięte przez administratora) obrobiona. Krzyczą, że masz (usunięte przez administratora) i jak staniesz na chwilę to zaraz przybiegną i się spytają czemu stoisz. Pani w niebieskim czepku o imieniu Iza nawet palety nie potrafi prosto ułożyć, a ryj ma najbardziej wyszczekany. Robota dla ludzi mocnych psychicznie. Ja mam do wyrzucenia psychikę. Nie polecam

Pracowałem kiedyś w tej firmie.Tam żandarmi stoją i patrzą ci na ręce. Poganiają jak psów. Nigdy bym tam nie wrócił i nikomu nie polecam

Olga
@były pracownik

Też tam pracowałam masakra na sekundę nie staniesz bezczynnie bo zaraz ryk weź się ku...a do roboty strasznie tam ludzi traktują banda wariatów mają ludzi za nic odradzam tam podejmować pracę

vvv

PRAWDA

@vvv

Jak widzę - podzielasz niepochlebne zdanie @były pracownik o tym pracodawcy. Szkoda, ponieważ trwa tam rekrutacja i muszę przyznać, iż mają tam kilka bardzo ciekawych ofert pracy. Interesowałyby mnie szczególnie te biurowe. Możesz mi w związku z tym powiedzieć, jak mniej więcej kształtują się w tym dziale zarobki?

@były pracownik

A w którym roku ty tam byles

@były pracownik

Nie zgodzę się z tą opinia. Widać że chyba nie pracowałas w koralu bo tam to dopiero jest (usunięte przez administratora) i psychiczne liderki. W kooperolu trzeba poprostu zająć się sobą ale jeżeli ty przychodzisz uskuteczniac dyskusje z koleżankami przy stanowisku pracy to nic dziwnego że obrywasz... Do pracy przychodzimy pracować a nie gadać o tuszach...

@pracownik Korala
@Xxx:)

Nie zgadzam się z opinią o Koralu. Pracuję w tym zakładzie od lat i bardzo się poprawiło. W każdym zakładzie ważne jest jak pracujesz i nie ma znaczenia, czy to koral, kooperol czy inne.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Kooperol Sp. z o.o.?

Xxx:)

Rekrutacja do kooperolu zajmuje się Pan Paweł z techno Service (usunięte przez administratora).

Jaki jest wkład kierownictwa Kooperol Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik123

Żaden w czasie pracy nie można korzystać z toalety bo zaraz brygadzista przychodzi i krzyczy zero szacunku do pracownika. Tylko chorować jak woły i jeszcze opiernicz dostawać ze na minute do toalety pracownik wyszedl. A gdzie ma oddać swoje potrzeby w majtki?

@Pracownik123

Przestańcie ludzie pisać takie rzeczy że nie wolno iść do toalety bo to nie jest nawet śmieszne.. W dwóch przypadkach jeżeli dostaliście (usunięte przez administratora) Tzn ze nie załatwił iście sobie zastępstwa na linii więc do kogo ty masz pretensje że spowalniasz cały proces produkcyjny???

Xxx:)

No to ci odpowiadam już... Kierownik produkcji Łukasz...inteligentny, szybko i konkretnie odpowiada... Przejmuje wartościowych pracowników z techno Service która ludzi kręci na pieniądze... Brygadzisci spoko jak na moje...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kooperol Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Kooperol Sp. z o.o.?

Prawda

Powiem jedno pracowała tam krótko ale zdążyłam poznać jedna panią ktora nie ma szacunku do ludzi chodzi jak Paw po halii i nikt tego nie widzi gdzie jest dyrekcja dla czego nie dbacie o dobro pracowników! Takie fałszywe ludzie są pod ochroną bo razem siedzą przy stole i piją wódkę ,reka rękę myje.

Xxx:)

Zależy czy jesteś osobą która rozumie polecenie i je wykonuje natychmiast czy zadajesz tysiąc bezsensownych pytań

@Prawda

Jeżeli Ci chodzi o Panią lidke z pakownii to spoko babka ale oczywiście z tego względu że w zakładzie jest większość kobiet to zawsze jajniki lubią sobie dosrywac. Pani Lidka widzi nawet z daleka czy przychodzisz pracować czy dyskutować.widac że tu połowa z tych co tu piszą opinie negatywne o atmosferze pracy miałaby problem ulice zamiatac bo zawsze coś nie tak:)

Pracownik123

Firma porażka tylko ciągle ludzi szmaca do toalety wyjść nie można bo zaraz wyzwiska tylko charowac jak woły a jeszcze opiernicz dostawać. Nie polecam!!!!!

A co ty chcesz lezec

@Pracownik123

Przypominam że w takich zakładach liczy się ilość spakowanego produktu w ciągu godziny roboczej więc pracujemy szybko..

Kilent z Brodnicy

Czy Państwa produkt - "Fasolka po Bretońsku- Culineo" będzie w dalszym ciągu dostarczana do "Biedronki" ? Pytam, gdyż nie mam jej od jakiegoś czasu (a była smaczna) w "Biedronce" w Brodnicy.

@Kilent z Brodnicy

Dzień dobry. Bardzo nam miło, że produkt spełnia oczekiwania. Informuję, że zmieniła się marka. Proszę na półkach w Biedronce szukać marki Jodłowiec-ten sam skład co Culineo. Pozdrawiam serdecznie

MS

Piękne były to czasy, kiedy się tam pracowało....

MS

Piękne były to czasy, kiedy się tam pracowało ????????????

H.SZ

Kupilam dwa wasze wyroby w pobliskim sklepie a sa to golabki i leczo..na naklejkach istnieje napis,,co za smak.,(usunięte przez administratora).

Magdax

Kupila dzis flaki po zamojsku tej firmy sa nie do jedzenia sam sos pomidorowy z maka i chilii a flaczkow ze dwie lyzki postrzepione trzeba szukac ,po prostu ohydne nie do jedzenia szkoda pieniedzy i zoladka na nich .Proponuje nie kupowac wyrobow z tej firmy.

Leszek
@Magdax

Ludzie, czemu nadal nie rozumiecie i jak lemingi pociskacie opisy produktów danej firmy. Gowork służy do opisywania warunków panujących w zakładach pracy a nie wylewania kulinarnych żali, ponieważ od tego są inne strony i fora.

Alba
@Magdax

A ja kupiłam "Flaki staropolskie", rozgotowane na paćkę i przyprawione pieprzem i papryką w taki sposób, że już nie czuje się żadnego smaku, ostatnia rzecz jaką kupiłam od tej firmy i aż wstyd, że nazywają się "staropolskie"....... Prawdziwe staropolskie jedzenie było smaczne, a nie takie (usunięte przez administratora)

Julas

Chciałbym zapytać czy są tu kobiety które pracują na produkcji? Jeśli tak to na ile zmian, czy weekendy są wolne i czy przystępna pensja +będę wdzięczna za odpowiedź ????

Sławek

Kupiłem słoik fasolki po bretońsku (wyprodukowany przez Kooperol Zduny 40A 83-115 Swarożyn) MASAKRA, kwaśne, że aż gębę wykręca mało tego gorzkie, że nie da się tego przełknąć. Wszystko wywaliłem do kibla.

Taiger

Kupiłem w delikatesach centrum fasolke po bretońsku z kiełbasą. Na etykiecie pisze że zawiera 7% kiełbasy i 45 %fasoli. A tak naprawdę to kiełbasy było 2 plasterki i 4 łyżki fasolki. Po prostu jesteście beznadziejną firmą, a nazwać można tylko jednym słowem (usunięte przez administratora) Bo nie po to klient płaci, żeby dostał samą prawie wodę. Nr partii 12L306662

Lion
@Taiger

Będąc na ostatniej konferencji Graal słyszeliśmy jak pewna osoba opowiadała jak to super nie jest ...

Luk
@Taiger

Właśnie kupiłem z tej firmy Dorsz po grecku, 700 g tylko nie dołączyli wędki do tego pudełka bo wiedzieli że 7 dkg ryby trudno jest wyłowić z warzyw .Q tragedia.Już nigdy nic nie kupię to jest oszukiwanie ludzi nic więcej.Jak chcą to nauczę ich robić rybę po grecku.Fuj.Powinni pieniądze oddawaćza te badziewie

Renata
@Lion

Proszę, abyście mieli na uwadze, że znajdujemy się na forum opinii o pracodawcach. Nie jest to odpowiednie miejsce do oceniania jakości produktów, czy asortymentu firmy. Jeżeli macie zastrzeżenia co do konkretnych usług, możecie zgłosić je bezpośrednio do Kooperolu. Wówczas na pewno otrzymacie informacje dotyczące konkretnego zdarzenia.

Arni
@Renata

Proszę podać adres strony internetowej bo jakoś nie znalazłem, z góry dziękuję

Janusz I
@Taiger

Rzeczywiście, ta kiełbasa jest byle haka.

Jerzy
@Arni

Również chciałbym dowiedzieć się, jaki jest oficjalny adres internetowy firmy Kooperol. Chciałbym popatrzeć, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników. Może wiecie coś na ten temat?

A ile ty byś chciał

MARCIN

KUPIŁEM SŁOIKI TEJ FIRMY " KUCHNIE STAROPOLSKA" DO CZEGOŚ ZOBOWIĄZUJE. DRAMAT CI LUDZIE NIE MAJĄ POJĘCIA O GOTOWANIU (JESTEM ZAWODOWYM KUCHARZEM) JESZCZE TAKIEGO SYFU NIE JADŁEM. SZCZEGÓLNIE BIGOS DRAMATYCZNY. WSZYSTKIE SŁOIKI ZALANA ZALANE TYM SAMYM SOSEM. PIERWSZY I OSTATNI RAZ KUPIŁEM (usunięte przez administratora)

Gracha

Też byłam zachwycona pierwszym sloiczkiem łososia bez skóry. Dopóki nie przeszczytałam skladu Cukier 25 jaja , soje,dwutlenek siarki i siarczyny. Drukujcie etykiety większe niż wasze ego. Całe szczęscie że nazkupy noszę wielkie okulary i pomagam innym.

Dawid
@Gracha

Są może na forum osoby, które pracują bądź pracowały w firmie Kooperol? Chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy o tym pracodawcy.

@Dawid

Nie polecam. Żadego wkładu ze strony kierownictwa aby atmosfera była przyjazna dla pracownika w czasie pracy nie można korzystać z toalety bo zaraz brygadzista przychodzi i krzyczy zero szacunku do pracownika. Tylko chorować jak woły i jeszcze opiernicz dostawać ze na minute do toalety pracownik wyszedl. A gdzie ma oddać swoje potrzeby w majtki?

Ffff
@Pracownik123

Swoje potrzeby można oddać do słoika lub puszki

@Pracownik123

To w takim razie nie jest prawdą że po zmianie kierownictwa w Kooperol się poprawiło?

Dawid
@Pracownik123

Opisujesz niezbyt dobre relacje w firmie. Czy tylko stosunki z kierownictwem są problematyczne, a współpracownicy tworzą zgrany zespół? Zachęcam Cię do dyskusji.

Zosia

Słuchajcie, ale to miejsce na opinie pracowników, nie klientów!

Ika

Gołąbki w sosie pomidorowym. Bardzo fajne w smaku i tylko ten smak pozostał jako smak, reszta to czysty niesmak bo w 700 g masy netto , farszu tylko 100 g, trochę sosu(naprawdę dobry) a reszta niestety to liście z Grubymi nerwami. Gołąbków było 2 sztuki. Ok, rozumiem słoik mały i dużo się nie zmieści, ale może lepiej (uczciwie) napisać: Kapusta w sosie pomidorowym...

elaw

Kupiłam kilka razy Filety Łosoś bez skóry w zalewie warzywnej. Do tej pory byłam zadowolona. Niestety w ostatnio kupionych dwóch słoiczkach było bardzo dużo niedobrej cebuli (tak ok 1/4 słoiczka), która obrzydziła mi ich jedzenie. Nigdy więcej nie skuszę się już na ich kupno. Szkoda bo były bardzo smaczne.

Janusz I

Flaki wołowe w rosole to najobrzydliwszy produkt jaki kiedykolwiek kupiłem. Jeden słoik wylałem do ubikacji, drugi wystawiłem w śmietniku, może ktos weźmie dla psa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kooperol Sp. z o.o. - Swarożyn

• Jak się pracuje w Kooperol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kooperol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Kooperol Sp. z o.o.