Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski w Poznań

Kuba Nowy wpis

Czy to prawda, że Pan mecenas udziela darmowych porad prawnych w piątki o 13?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski w przypadku pracy jako Radca Prawny?

Kacper Nowy wpis

Był ktoś na stażu w tej kancelarii?

Lui Nowy wpis

Porażka, omijać. Opowiadacz że szok, dużo mówi mało czyni lecz $$ się musza mu zgadzać. Mistrz marketingu na terenie Wiejskim:) lepszego nie znam, mnóstwo opowiadania a czynów nulllllll.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
znajoma

Wyzyskiwanie studentów. - pieniądze zadne za 9 godzin pracy dziennie 7 dni w tygodniu. W papierach (usunięte przez administratora) jakiego nigdy w życiu nie widzieliście

Iza
@znajoma

Pamiętaj, że słowo wyzysk to poważny zarzut. Czy warunki płacy są przedstawiane kandydatom już na początku? A może dowiadują się oni dopiero w trakcie podpisania umowy? Czy dobrowolnie decydują się oni na pracę za podaną stawkę?

eM
@Iza

jakiej umowy...

Mar95
@znajoma

7 dni w tygodniu? Większej bzdury nie słyszałem, więcej niż 5 nikt nie pracuje. W piątki przy okazji jest 8 a nie 9h.

Agnieszka
@Mar95

Widocznie @znajoma ma inne doświadczenia niż Ty. A powiedz mi, jeśli wiesz, czy w tej kancelarii przyjmują w chwili obecnej studentów na staż? Będę Ci bardzo wdzięczna za takie informacje.

Pi96

Super miejsce na praktyki, szybko można się nauczyć podstawowych czynności, które mogą się przydać w przyszłości. Wynagrodzenie też jest według mnie zachęcające. Nie rozumiem poprzednich komentarzy. Chyba nikt jako student/ praktykant nie spodziewa się od razu zarabiać ponad 3 tysięcy "na rękę" pracując 5 dni w tygodniu. Można przyjść nie pracując wcześnie w żadnej kancelarii i bez problemu dać sobie radę. Wystarczy być pracowitym i się skupić, żeby nie popełniać ciągle tych samych błędów.

Mateusz

Jakie trzeba mieć wykształcenie ? Trzeba mieć doświadczenie w branży ?

Jeśli ktoś zaczyna karierę to trzeba go nauczyć wiele i dopiero będzie fachowcem. Czas na wyższe wynagrodzenie również przyjdzie bo do dobry pracodawca.

jaa
@Adam

Dobry pracodawca ? Smieszny jesteś. Student nie umie wiele fakt, ale nie jest też darmową sekretarka albo chłopcem na posyłki, a taką to przyjmowało tam formę. Dlatego normalne jest żądanie wynagrodzenia. I nie symbolicznego.

tinka

Odradzam, często są informacje,że poszukują praktykantów. Moje najgorsze doświadczenie jeżeli chodzi o praktykę w kancelariach. Na początku niby miło, ale o jakimkolwiek normalnym wynagrodzeniu zapomnijcie. Pracowałam dosyć dawno, ale najgorzej wspominam Monike-panienke ze studiow zaocznych, która praktykantów z niższych lat traktuje z wyższoscia i nie szczędzi sobie chamskich odzywek, jednocześnie ciągle podlizując się szefowi i starszym pracownikom. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM, szokujące, że takie praktyki istnieją, w czasach gdy w większosci kancelarii traktują praktykantów z szacunkiem.

Studentka

Omijać szerokim łukiem. Ignorancja i brak szacunku.

eM

Jeśli lubicie pracować za darmo, załatwiać prywatne sprawy szefa to polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski - Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kotowski Radca Prawny Paweł Kotowski
  • Bukowska 76 lok. 10