REGESS

Opinie o REGESS

Nie jest tak pięknie. Na początku było spoko ale w czasach pandemii pobrali czynsz za 2 mc. Po powrocie z kwarantanny zostaliśmy zamknięte pokoje i 6 osób miało spać w salonie na podłodze. Polak potrafi więc zrobiliśmy wyrtrych i dostaliśmy się do pokojów bo gdzie spać jak rano do pracy. (usunięte przez administratora)Od tego czasu moje nastawienie do tej firmy obróciło się o 180 stopni. Wysłałem wypowiedzenie i otrzymałem odp. że kategorycznie nie mogę wrócić do Polski bo mam zlecenie wykonawcze do końca br. roku. Dopiero się pokapowali że takiego zlecenia im nie podpisałem. (usunięte przez administratora)Myślą że człowiek który ma pojęcie na robocie to ich własność. Obecnie zmieniłem kierunek i pracuje w Norwegii i tu dobrego pracownika doceniają. (usunięte przez administratora)

Nie jest tak pięknie. Do pewnego momentu było spoko ale w czasach pandemii pobrali czynsz za 2 mc. (usunięte przez administratora)euro po powrocie z kwarantanny mieliśmy zamknię pokoje

daniel30jg

Polecam tą firmę. Przelewy zawsze na czas i dobre stawki. Właśnie podpisuję nową umowę

Aktualność
Generalny wykonawca Regess poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko managera budowy. Szczegóły na naszej stronie:
#managerbudowy #praca #generalnywykonawca #JeleniaGóra #budownictwo #projectmanager
Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

Gosc

Ciekawe czemu wpisy nagatywne sa usuwane?

Wojtek

Jadę przez tą firmę do hasselt chciałbym uzyskać więcej informacji

Janek
@Wojtek

Nie ma nic prostszego. Nie wiem jakich informacji potrzebujesz bo ja wsiadam i jadę (i robię tak od kilku lat). Najważniejsza tylko sprawa, abyś nie ściemniał z umiejętnościami. Czasami trafiają się na projekcie barany, co w CV wpisały doświadczenie w peri a potem okazuje się, że gość nie wie od czego zacząć. Ludzie czasami w ogóle nie myślą.

Jarosław
@Janek

A czy są przyjmowane osoby bez doświadczenia na staże lub praktyki?

Jaka atmosfera panuje w firmie REGESS? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 26 grudnia. Duża jest tam rotacja?

Hmmmm

Tak rotacja jest spora pracowalem od marca do grudnia multum ludzi sie przewinelo przez jedna budowe...ogolnie ok...ale patrzcie na nowe kontrakty czytac dokladnie w nowych kontraktach brak okresu wypowiedzenia i same kary dla podwykonawcow.dodatkowo ostatnio zaczeli brac ludzi na sztuke czyli 5 fachowcow na budowie i 15 spod sklepu...aha i jeszcze firma wpisala sobie w kontrakt mozliwosc opoznienia platnosci faktury bez podania przyczyny....takze czytamy i uwazamy

(usunięte przez administratora) Pieniądze jeszcze nigdy nie były na czas,mówią że zostały wysłane i przez następne 3 dni pieniędzy nie widać.

Barbara

Wypłata w terminie to obecnie niejako podstawa, dlatego martwi mnie to, że według Ciebie w REGESS występuje z tym problem. A rozmawialiście na ten temat, jako pracownicy, z Dyrektorem firmy? Jestem ciekawa, jak on wytłumaczył Wam tę sytuację.

MJ
@Barbara

Ja - na przykład - nie wiem o czym miałbym rozmawiać z Dyrektorem firmy. Znam KAŻDEGO pracownika w Regessie i jeszcze nigdy w życiu się nie zdarzyło, aby nastąpiło jakieś (nawet drobne) przesunięcie terminu w związku z wypłatą. Nigdy. Panu anonimowi pomyliły się firmy - ewentualnie jest to pracownik konkurencji, który chce w jakiś sposób zaszkodzić Regessowi, co jest kpiną, bo tak zgranej i kompetentnej załogi ze świecą szukać. Regess to nie jest bezduszna maszyna, gdzie chodzi się do pracy za karę, tylko grupa kilkudziesięciu ludzi skupionych na tym, aby realizować politykę firmy przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnej atmosfery. Obecnie nie pracuję już w Regess, bo wyprowadziłem się do Francji na półtoraroczny kontrakt. Gdy - nie daj Boże - powinie mi się noga i będę musiał wrócić to swoje kroki skieruję do Regessu (i tutaj mrugam w stronę firmy ;). MJ.

Ano
@MJ

Gosciu ale sciemniasz oni tam nawet ze sobą nie rozmawiają w tych biurach bo są poobrazani siedzą obok siebie i głupi piszą do siebie meile. A ta Agnieszkę powinni (usunięte przez administratora) bo ciągle problemy z nią są a kasy to już trzeci miesiąc nie widzę wkoncu się wkurwie i pojadę do tego biura zrobię zadyme i będzie.

Sebastian

Witam czy istniała by możliwość pracy że swoimi ludźmi w sensie takim iż byłem brygadzista mam doświadczenie i kilku dobrych ludzi znających się na ciesielce

Jarosław
@Sebastian

Czy robiłeś coś w tej sprawie? Na forum niestety nikt nie odpowiedział, dlatego chciałbym wiedzieć, czy kierowałeś to pytanie bezpośrednio do pracodawcy.

Fredi

@Sebastian Takie pytanie trzeba skierować do szefa a nie na forum pracowników.

Rafał

Witam wszystkich tu obecnych. Przeczytalem wiekszosc komentazy na temat tej Firmy i moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne a mam pytanie .... bo chcialbym sie dowiedziec czy ktos z Was pracowal na Prefabrykacji w Belgii tzn Jak tam wyglada ta praca ?Czy jest bardzo ciezko? Warunki ? Ile godzin sie pracuje? Czy cos od siebie mozna dodac po prostu. Dzieki i Pozdrawiam Rafi.

@Rafał

Na prefabrykacji praca ciezka, meczy ciagla powtarzalność tego, co się robi, jak na produkcji Plus taki, że pod dachem nic Ci na głowę nie pada zawsze ciepło.

Łuki
@Rafał

wiesz, ja sir przenioslem na prefabrykacje wlasnie dlatego, aby miec normalne warunki pracy. jesli chodzi o to czy jest ciezko to ci nie odpowiem bo dla mnie nie jest ale ja w budowlance jestem juz ponad 15 lat. robilem o wiele ciezsze rzeczy. co do godzin to ja robie po 8 i 5 dni w tygodniu ale to na moje wlasne zycznie. dogadaj sie z nimi to ci dadza zarobic.

Janek
@Rafał

idzie sie dogadac z kazdym. akurat w belgii (gdzie jestem) i niemczech jest naprawde dobrze. tylko pamietaj ze tutaj nie ma nic niesamowitego w tej robocie. nudna jak flaki z olejem ale sobie wszyscy radza gadaja i jest naprawde spoksik. no i hajs zawsze na czas a regres to nie jest taka firma co powstala miesiac temu i nie wie na czym to polega.

@Andrzej

Dzieki piekne za odpowiedz jestem teraz juz w 100 % zdecydowany. Wazne ze pod dachem i stala praca.

@Łuki

Dzieki za odpowiedz jestem zdecydowany wspołpracowac z nimi jak najbardziej. Firma jest porzadna wyplacalna wiekszosc pracownikow jest zadowolona chodz sa i tacy co potrafia tylko narzekac ale zawsze sie tacy znajda.a pracowac trzeba jak wszedzie. Pozdrawiam

@Janek

Zgadza sie tak jak piszecie Regess to jak juz wspomnialem porzadna Firma ktora nie powastala miesiac temu .Pomagaja w wielu sprawach przed wyjazdem daja zakwaterowanie wiadomo moze nie w palacach ale jezdzi sie do pracy a nie na wczasy .Pieniadze tez wporzadku z wyplacalnoscia tez nie ma problemow. Tak wiec nic tylko pracowac i zarabiac. Pozdrawiam wszystkich.

Maciej
@Rafi

Jak zapatrują się na wyjazdy grupowe? Chodzi mi o to, czy jadąc z kilkoma znajomymi można liczyć na przydzielenie do tego samego miejsca zamieszkania? Czy potrzebna jest bardzo dobra znajomość języków obcych, czy wystarczy tylko komunikatywna? Liczę na odpowiedzi, ciekawią mnie te kwestie.

@Maciej

To zalezy czy chlopaki jada do tej samej pracy co Ty na to samo stanowisko a moze byc i tak ze nie bedzie miejsc dla Was tam 2 czy 3 na jednym lokum to kogos tam gdzies indziej daja. Ale takie sprawy zawsze sa omawiane przed wyjazdem wiec pytajcie a napewno Wam powiedza. Z jezykiem jest i tak ze wystarczy kilka slow po angielsku czy francusku zeby sie porozumiec bo jesli masz wporzadku przelozonego do zawsze sie dogadasz ale wiadomo ze jedziesz do obcego Panstwa i wypadalo by cos tam rozumiec i rozmawiac chociaz komunikatywnie wtedy jestes naprawde w dobrym polozeniu. Zreszta czlowiek uczy sie cale zycie.Powodzenia.

@Rafi

Napisałeś o tym, że wypadałoby znać kilka zwrotów w języku obcym, aby móc z powodzeniem pracować za pośrednictwem firmy REGESS. Jestem ciekaw, czy osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą, również mogą dać sobie radę? W przypadku takich osób ważne jest wsparcie w pierwszych dniach zatrudnienia, dlatego chętnie się dowiem, czy na takowe można liczyć.

@Marcin

Marcin . Na pewno nikt Cie nie wygoni do domu zato ze jezyka obcego nie znasz .Mysle ze nasi rodacy sa pomocni w tych sprawach choc napewno sa tez czarne owce i patrza zeby tylko z kogos sie wysmiac i doniesc kierownikowi to i tamto ale jak muwie to naprawde wyjatki. Jesli to Twoj 1 wyjazd to tym bardziej osoba z ktora bedziesz na miejscu pracowal powinna okazac Ci wsparcie zreszta najwazniejsze zebys sie do roboty przykladal , a na miejscu jakies slowka w obcym jezyku bedziesz przyswajal po woli .Powodzenia .

Aktualność
Agnieszka

REGESS do swoich struktur poszukuje Specjalisty ds. Kadr i Płac. Wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku, wykształcenie średnie, dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu Office zwłaszcza Excel. Po więcej informacji zasięgnijcie na stronę firmy: https://regess.eu/praca-specjalista-kadry-place Czy jest to atrakcyjna oferta?

budowlaniec

Niezła kasa, na początek dostaje się raczej standardowe stawki, ale z czasem można dostać fajną powyzkę.

Agnieszka
@budowlaniec

Twój post niewątpliwie świadczy o tym, że REGESS dba o swoim pracowników, oferując im atrakcyjne stawki. Czy podwyżki dotyczą wszystkich pracowników, bez względu na zajmowane przez daną osobę stanowisko? Czytałam na stronie tej firmy, iż u kandydatów cenią sobie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. A czy sami organizują później jakieś kursy podnoszące kwalifikacje w tym zakresie? Jak to wygląda?

Elektryka prąd nie tyka

Praca dość ciężka na budowach, wszystko zależy jeszcze od zawodu, ja jako, że miałem już spore dośwadczenie, to na stawki nie narzekam. Przede wszystkim zachowana jest ciągłość zleceń, więc jestem zadowolony.

Cieśla

Stawki są na średnim poziomie, jeśli startujecie z Regessem, dopiero po paru miesiącach jak zostaniecie sprawdzeni, to możecie liczyć na naprawdę dobre pieniądze.

Grzegorz Śmigiel

Niestety ja się zawiodłem poziomem kierownictwa kontraktu na którym pracuje. Kierownik budowy to jakiś gbur, nie potrafi nikomu spojrzeć w oczy ani normalnie rozmawiać. Przez jego postawę coraz więcej osób chce odejść...

@Grzegorz Śmigiel

Jest nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z charakteru swojego kierownika. Warto jednak zaznaczyć, że kierowanie pracami budowlanymi wiąże się z przyjęciem potężnej dawki stresu i wspomniana przez Pana „gburowatość” może być jego wynikiem. Ważniejsze są jednak profesjonalizm i konsekwencja, bo to właśnie od pracy kierownika budowy zależy sukces całego projektu.

Koni

Bardzo dobre warunki, fajna atmosfera i serio polecam.

Realista

Nie ma to jak wrócić do domu na Święta i z nudów otworzyć internety. Moi drodzy co tutaj zaglądacie, aby sprawdzić opinię o firmie: moim zdaniem ten bełkot to są posty na zlecenie konkurencji. A wiem co mówię, bo pracowałem z Regesem na kilku budowach. Po pierwsze zarobki: są całkowicie normalne. Gdybym miał gdzieś wrzucić zarobki w Regesie to bym powiedział średnia i powyżej średniej. Dodatkowo, jak pracujesz długo, zawsze możesz liczyć na podwyżkę. Po drugie: mieszkania. U nas też pojawiali się tacy narzekacze, że brudno, że za daleko, że za blisko, że kolor ścian w odcieniu który kojarzył mu się z kolorem włosów teściowej, że kuchenka gazowa a on ma garnki do indukcji - można tak wymieniać bez końca. Człowieku, to nie jest obowiązek czy więzienie! Nie podoba się? To idź se wynajmij apartament z widokiem na morze i góry. Nie wiem ile trzeba tłuc do łbów, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Ja pracuję dla pieniędzy i traktuję to co robię jako formę szybkiego zarobku. To nie są wakacje. Niektórzy przyjeżdżają i myślą, że graniem w pingponga z rękoma w kieszeni coś zarobią. Ludzie, to nie jest komuna i fucha państwowa. Tutaj się (usunięte przez administratora) ale i nieźle zarabia. Trzecia sprawa to narzekanie, że robota jest ciężka. No, serio, szok, na budowie jest ciężka robota. Wiecie, jak mamusia za was nosi zakupy, to może faktycznie nie idźcie do pracy fizycznej? Chyba, że mamusia pojedzie z wami, ale wtedy kasa na pół. Zawsze możecie odnaleźć inne zajęcie, które da wam dychę na łapę po skończonych 6 klasach podstawówki. Ostatnia sprawa to właśnie te poniższe komentarze. Popłakaliśmy się dzisiaj z żoną ze śmiechu czytając te popłuczyny pisane na kolanie przez konkurencję lub gości co mieszają bigos łokciem. Najbardziej mnie rozwalili goście, gdzie jeden stwierdził, że hydraulicy i murarze mają zakaz wypowiadania się. I drugi, co jest w szoku, że sprzątaczce trzeba płacić pieniądze - chyba myślał, że kobieta z powołania będzie odrywać breszką jego majtki od parkietu. No i na koniec: ja mam czas dopiero w święta wejść sobie do internetu i pogrzebać. Nie wiem jakim cudem wy, wielcy budowlańcy, specjaliści i profesjonaliści znajdujecie czas, aby o 11:00 czy 13:00 wrzucać gdziekolwiek komentarz. Gdybym wpadł na pomysł o 13 wyciągnąć smartfona, aby wylać swój żal gdzieś w necie, to po pracy musiałbym jechać kupić sobie nowy telefon... Szanujcie się, ludzie.

Adi
@Realista

W koncu jakis glos rozsadku.Tez czytajac te placze mialem dobry ubaw.A to nie pasi im robota,a to im za ciezko,a to chcieli by mieszkac w palacach.Regres to moja 3 firma u ktorej robie,kasa ZAWSZE na czas,dobre warunki na budowach,spoko mieszkanko.Pol roku temu ziomek chcial abym przeszedl do konkurencji bo dawali 2 euro wiecej za godzine.Na poczatku sie podpalilem,ale pomyslalem,ze zostane i zobacze jak on tam popracuje ze 2 miesiace co bedzie mowil.Wytrzymal 3 miechy,tylko,ze bez kasy.Typ pracowal w jakies firmie wloskiej co robi budowy w europie,mialobyc tak super i wogule a wyszlo jak zawsze z firmami kogucikami.Ostatnio cos tam gadal,ze poszedl do polaka do roboty za gorsza kase niz w regesie to narzucili mu taki akord,ze od pachwiny mogl odpalic zapalke.Wczoraj dzwonilismy do siebie na swieta to powiedzial ze bedzie dzwonil w styczniu do regesu i szukal roboty.

pjoter
@Realista

masz racje. bo to takie teraz mlode pokolenie ze wszystko sie nalezy i ma byc podane na tacy. przychodzi taki na budowe i mysli ze jest fifa rafa a potem wychodzi ze dopiero co wypadl spod ogona i tak naprawde to co najwyzej moze byc pomoca a nie normalnym pracownikiem.

Radeck
@Realista

Bo część z tych krzykaczy to konkurencja, która nie ma już pomysłu jak pozyskać i utrzymać pracownika.

Danuta
@Radeck

A czy Ty współpracowałeś z REGESS? Rozumiem, że podzielasz zdanie innych użytkowników o pracy w tym miejscu. Czy mógłbyś postarać się rzeczowo opisać, jakie widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w REGESS? Takie zestawienia są często bardzo przydatne dla szukających pracy.

Dżorcz
@Danuta

Ja współpracowałem i współpracuję. O pozytywnych nie ma co pisać, bo wszyscy już tutaj to napisali: spoko warunki, dobra kasa, zawsze na czas. Z minusów: brak polskiego koordynatora na budowie, co na początku było dla mnie kłopotliwe, bo nie kumałem języka. Da się, bo jestem tego przykładem, ale na początku jest ciężko. No i raz musiałem dojeżdżać 7 km na teren budowy.

Ryszard
@Dżorcz

Często zdarzają się sytuacje, że należy samemu dojechać na teren budowy, czy może zależne jest to od tego, którą inwestycję aktualnie realizuje firma? Chciałbym wiedzieć, czy będąc osobą bez doświadczenia zawodowego, również można liczyć na zatrudnienie i odpowiednie przyuczenie do zawodu, aby w przyszłości stać się pełnoetatowym pracownikiem? Mam nadzieję, że będziesz umieć odpowiedzieć na te pytania.

Dżorcz
@Ryszard

Powiem Ci tak, że ja zawsze dojeżdżam sam bo mam tu auto i nie ma tematu - ale czasami można się z kimś dogadać, wszystko jest do załatwienia jak się ma mózg. Co do doświadczenia zawodowego, to jeśli nie jesteś w temacie albo dopiero się uczysz, to zostań w Polsce i tutaj ćwicz. Bo jak wyjdzie, że jesteś imbecylem, to potem poniesiesz same straty, gdy pracodawca zrezygnuje z Twoich usług. Albo - co gorsze - sam stwierdzisz, że się do tego nie nadajesz.

Zdzich
@Dżorcz

no wlasnie, auto. przeciez od razu o tym mowia, ze trzeba miec samochod. potem przyjezdza takich dwoch baranow, z czego tylko jeden ma auto i pokloca sie w pracy i potem wielki problem bo jeden nie ma jak wrocic. jak juz jestescie na kogos zdani to kontrolujcie atmosfere.

patrzał
@Realista

ja tam jestem zadowolony, nie wiem skad biora sie te placzki dookola. stawki spoko, jak na belgie to wogole dobre, atmosfera w robocie dobra. komentarze niezadowolnych to konkurencja ktora nie wie jak sobie poradzic ze zgarnianiem ludzi

eszekesze
@patrzał

nie wiesz skad sie biora? od nieudolnej konkurencji. poczytaj se komentarze, najpeirw jakis kundel szczeka a potem pojawia sie komentarz od konkurencji ze u nich lepiej. jasne, lepiej...

kadt
@eszekesze

praca w miare dobra, moze nie najlepsza, ale wciaz idzie dosc fajnie zarobic, a problem z kadra budowlana jest w kazdej firmie, gdyz brakuje budowlancow, a wszyscy wiemy jak pracuja ukraincy, tak ze sie po nich wszystko poprawia, wiec trzeba szukac polakow

Gumek
@kadt

Zastanawiam się gdzie można znaleźć te niesamowite wyższe stawki. Każdy o nich gada ale nigdzie takich nie widziałem. Zawsze gadka przez telefon zaczyna się od pytania ile płacą w regesie potem baba mówi że da więcej o 1 czy 2 euro. Przychodzi do podpisania umowy i warunki ZAWSZE są gorsze lub identyczne. Jak pytasz o to co bylo mowione przez telefon to oczywiscie żadna nic nigdy takiego nie mówiła. No i ten tekst że MOŻNA zarobic wiecej, mozna, ale nie na start, najpierw trzeba pana sprawdzic. Jak dlugo sprawdzac? A z pol roku. Smiech na sali. Dlatego nie wiem co wy tutaj pieprzycie o wyzszych stawkach i lepszych warunkach. Dlatego dla mnie reges to na razie jest najlepsza firma budowlana bo mialem kase zawsze na czas i nigdy podkreslam nigdy nie bylo zadnych problemow. Przestancie sie pograzac.

Łuki
@Gumek

Gdzie można znaleźć? Tutaj, w komentarzach i tylko w nich. Nigdy nikt nie daje więcej, wszyscy operują na podobnych stawkach. Liczy się tylko to czy firma jest wypłacalna czy nie. Reges jest. Tyle w temacie.

Cieslowski
@Łuki

Ja pracuje w Brugi i jestem bardzo zadowolony z zarobkow. Gorzej sami belgowie ktorzy chyba nas nie lubia i mozna to odczuc na kazdym kroku. Wydaje mi sie ze Belgia to bardzo dziwne panstwo. Chociaz wole tutaj niz jak wczesniej we Francji bo tutaj to sie mozna po angielsku dogadac praktycznie z kazdym a we Francji to nawet po francusku bylo ciezko bo oni udawali ze nic nie rozumieja.

Praca ciężka, pieniądze dość dobre, jak za taką pracę, zdarzyło mi się raz, iż miałem wyższą stawkę, ale współpracowałem przez wiele lat z jedną firmą. Mam nadzieję, że wraz ze stażem również uda mi się dojść do tego samego poziomu, a stopniowo jestem już bardzo blisko.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS