REGESS

Opinie o REGESS

zadowolony

Polecam tę agencję bo przygotowują wyjazdy bardzo solidnie. Za granica trzeba jednak przykładać się do pracy.

Zbyszek
@zadowolony

Ale Regess to nie jest agencja pracy. Mają swoje kontrakty za granicą i na nie wysyłają pracowników.

4fun

Witam otrzymałem propozycje pracy w firmie regess jako hydraulika chciałbym się dowiedzieć.czy prac dla hydraulikow jest zapewniona cały czas ? Bo.dotarły do mnie informacje ze nie zawsze jest praca i hydraulicy siedzą często w domu.

nowy

Ile zarabia elektryk w Belgii netto na godzine ? Mieszkanie opłaca pracodawca ?

Murarz

Szukam pracy dla murarza w Niemczech może ktoś orientuje się czy Regess prowadzi tam wyjazdy. Słyszałem, że to dobra firma , dobrze organizują robotę poza granicą kraju. Mam jeszcze jedno pytanie jakie zarobki wyciąga murarz na wyjeździe? A co z mieszkaniem?

gość
@Murarz

Do Niemiec nie wysyłają. Chyba tylko Belgia.

Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

Luke

Ogólnie praca poza granicami na wiele swoich plusów, bo oczywiście przede wszystkim wypłata jest dużo wyższa, a przy okazji sie zwiedza, poznaje nowa kulturę i ćwiczy język. Ja pracowałem nie raz i polecam, radzę tylko pamiętać ze to jednak nie sa wczasy :)

retgh

no pewnie ze tak uważam ze jak ktoś jest zdecydowany jechać za granice i się tego podjąć to czemu nie

baśka

na nie liczę że aż tyle, ale jak murarz w belgii chyba z 5000 wyciągnę,co?

Niedobrze to tym co by nic nie robili a po 20 tys chcieliby zarabiac tylko odklepia co swoje pija i w d..ie maja a firmie i pracownikom wstyd przynosi.

Manek

Dobrze gadasz chłopie, trzeba po prostu wziąć się do roboty i tyle, nie ma powodów, aby robić inaczej, narzekacze są do kitu, nie polecam takiego stulu

jest dobrze, jest robota, jest kasa, kto chce robić, ten zarobi

pangomery

Polepszyło ha w tej firmie lepiej już było

Warto z nimi wyjachać na budowę do Belgii na własnej działalności?Płacą na czas podobno co dwa tygodnie.

gość

Jak im dajesz dokumenty na czas to i płacą na czas. Jęczą ci co porządku w papierach nie mają a niektórzy to nawet nie wiedzą co im dać za papier żeby kase dostać. I tacy własne firmy mają???

Manek

no i teraz to już wszyscy chyba rozumiemy co miałeś na myśli @kamol więc nie powinno być więcej przytyków, powiem Wam tylko tyle, że ostatnio jakoś lepiej jest nie?

@Manek

W jakim sensie lepiej?

liber
@kamol

prawdopodbnie chodzi o kwestie zamieszkania za granicą bo pamiętam , że kiedyś były z tym spore problemy. Po za tym ofert więcej, dla cieśli na przykład

kamol

Ok, zle to ujalem. Mialem na mysli kredyty nie kapitał wlasny.

robrt

to jak w końcu, na kredyty czy za własny kapitał?

robrt

Skoro za własny kapitał robią inwestycje, to chyba swiadczy o tym, ze firma dobrze przędzie? Czy będzie dobrze dopiero jak nabierze kredytów?

@robrt

Oczywiście, że masa kredytów, które na dodatek ciężko spłacić jak się mieszkania nei sprzedają. Poza tym nie mają zadnych inwestycji a oglaszaja się jako znaczaca firma na rynku polskim

jędruś

oczywiście że tak. nie za duże pojęcie mają o budowlance więc nic dziwnego ze im nie idzie.

tomi

moim zdaniem @muri nie trzeba tego pisać, skoro chcesz wyjechać za granicę musisz znac cokolwiek nie rozumiem czemu ludzie wyjeżdżają bez języka ;/ do tego dodatkowo rok doświadczenia

muri

Też widziałem tą ofertę @arturro i ciekawi mnie czemu nie wymagają znajomości języka niemieckiego przynajmniej. Z oferty jeszcze wynika, że trzeba mieć własną działalność, albo być gotowym do jej założenia.

arturro

Jak teraz patrzyłem na oferty pracy od Regress to poszukiwani są murarze, praca ma byc w Belgii. Także to co napisał @SEBA jest już chyba nieaktualne. Szukaja 10 osób, wymagane jest doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS