Opinie o Czysta Polska Waldemar Kupś w Trzcianka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Czysta Polska Waldemar Kupś. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Czysta Polska Waldemar Kupś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czysta Polska Waldemar Kupś w Trzcianka

Haha Nowy wpis

Byłem na rozmowie, najnizsza krajowa hahah

Ewelina

To w takim razie wielka szkoda, że firma o tak wielkim, jak sam wspomniałeś, potencjalnie zaniedbuje w taki sposób pracowników. A tak w ogóle, to wypowiadasz się jako kto? Chyba nigdy nie byłeś pracownikiem Czystej Polski, mam rację? Uściślij to proszę.

Czysta Polska Nowy wpis

Panie "Dziwny"(przepraszam, że Pana ksywa po polsku ale system nie chcę przepuścić mojej odpowiedzi bez korekty angielskich słów) firma Czysta Polska i firma z nią powiązana na przestrzeni ostatnich dwóch lat rozstała się zdaję się z dwoma pracownikami. Reszta zespołu pracuje tu od wielu lat. A zatem jak sądzę nie jest Pan pracownikiem Czystej Polski a jeśli się mylę proszę o ujawnienie swojej tożsamości myślę, że czytelnicy zdecydowanie na to zasługują a może brakuje Panu z jakiegoś powodu odwagi?. No tak to wymaga pewnej dojrzałości emocjonalnej, żeby przyznać się przed sobą i innymi, że nadzwyczajnie nie sprostał Pan zadaniom i oczekiwaniom Panu postawionym i mam tu szczególnie na myśli relacje między ludzkie z współpracownikami bo zadań na Pana stanowisku było jeszcze nie wiele choćby dlatego, że był na początkowym okresie tj. okresie próbnym. "Niereformowalni pracownicy" powiada Pan, zdaje się, że wspominał Pan o wszystkich ale w szczególności wspominał Pan dział handlowy co sugerowało by, że nie miał Pan nawet styczności z wszystkimi ale opinie ma Pan o wszystkich. Może doprecyzował by Pan choć jaką funkcje Pan tu pełnił ?Przyzna Pan, że Pana koleżanki i koledzy z pracy zasługują by wiedzieć kto jest autorem opinii o nich. Czy to nie dziwne, że w Pana Panie STRANGE mniemaniu wszyscy są DZIWNI, niereformowalni a Pan jedyny nie jest? To może pójdźmy dalej "właściciele przekładają spotkania" - z tego co wiem firma Czysta Polska jest na etapie dużego rozwoju bo jak Pan słusznie zaznaczył ma duży potencjał i wymaga to ich dużego zaangażowania a Pan zdaje się być nie świadomy albo nie chciał być być świadomy( bo to bardzo wygodne), że właśnie wtedy kiedy jest się mocno zajętym zatrudnia się pracowników po to by pomogli im w takich projektach, a nie oceniali ich oraz kolegów i koleżanki z pracy siebie de facto pomijając. Wspomina Pan innych pracowników oceniając ile śpią pomieszkuje Pan z nimi, że wie Pan ile śpią a ile pracują :)? a widział Pan umowy z tymi pracownikami wie Pan na ile godzin pracy jest skonstruowana umowa? zdecydowanie nie sądzę, a widzi Pan czyjąś pracę z pozycji domu z całą pewnością nie więc proszę pozwolić firmie oceniać z kim chcę pracować a z kim nie i proszę o bardziej szerokokątne spojrzenie na sytuacje to zapewne pomoże Panu zachować pracę na dłużej niż 3 miesiące. Wspomina Pan o urlopach o czyjejś pracy na urlopie- po pierwsze szczerze wątpię, że taka sytuacja miała miejsce po drugie mówi to osoba zdaje się, której pozwolono na wzięcie urlopu bezpłatnego po chyba miesiącu pracy właśnie dlatego, że ten urlop po prostu Panu nie przysługiwał na tą chwilę czy to nie mówi o firmie zupełnie czegoś innego niż Pan sugeruje choćby o elastyczności, zrozumieniu pracownika, ponadto co warto podkreślić mówi to osoba, która urlop przedłużyła nie komunikując tego nikomu (ani kolegom z pracy ani jak mi wiadomo pracodawcy) o chorobowe do końca okresu wypowiedzenia (oczywiście nie komunikując się po chorobowym z firmą) -pewnie podświadomie wiedziała, że nie ma tu miejsca na osoby, które tak chętnie oceniają innych i mają problem z komunikacją z innymi i, że jest tu miejsce dla osób serdecznych, zaangażowanych i przede wszystkim wsłuchanych w innych a zatem umiejących się komunikować bo jest to jak Pan słusznie zauważył firma rodzinna, której zależy na dobrych relacjach z swoimi pracownikami i między swoimi pracownikami. Napisał Pan o rzekomych "przekrętach" firmy a to już bardzo szkalujący i poważny zarzut i mam nadzieję, że jest Pan świadomy odpowiedzialności prawnej za tak poważne zarzuty.

Czysta Polska Nowy wpis

Panie "Dziwny" i jeszcze jedna rzecz jeśli wypowiada Pan tak krzywdzące i oderwane od rzeczywistości opinie jak przekręty, pensje po terminie, ignorowanie pomysłów pracowników i inne wymienione przez Pana to po pierwsze trzeba to poprzeć dowodami, których Pan nie ma ale łatwo napisać pod zmyślonym pseudonimem i trzeba być ślepcem by nie dostrzec, że ta firma została w dużej mierze na pomysłach i pracowitości jej pracowników zbudowana i, że jej właściciele to doceniają. Nie wiem skąd tak ogromna złośliwość by pisać takie rzeczy pewnie ma Pan ogromne kompleksy i pewnie znacznie większe od innych ale to i tak nie powód by pisać kłamstwa bo to nie w porządku nie wspominając, że robi Pan też sobie krzywdę paląc zawodowe mosty za sobą a świat jest naprawdę mały. Życzę Panu mądrości bo bez tej mądrości nie zbuduje się stabilnych relacji ani zawodowych ale też osobistych.

Zainteresowana Nowy wpis

Witajcie, chciałabym zapytać jak pracuje się w firmie JM Sante, atmosfera, przełożeni itp. Chciałabym aplikować na stanowisko przedstawiciela handlowego dlatego mam kilka pytań: - jakie są realne zarobki w firmie podstawa + premia - jak wyglada dzień PH - jak jest z autem służbowym - możliwość korzystania prywatnie, wyjazdy na urlop oczywiście po zatankowaniu przez siebie - samochod jakiej klasy - nie jest to dla mnie bardzo ważne choć podczas odbywania podróży przyda się auto komfortowe - Czy jest możliwość realizacji własnych pomysłów? Pozdrawiam wszystkich mam nadzieje ze nikt złośliwie nie odpowie na moje pytania :)

Zostaw merytoryczną opinię o Czysta Polska Waldemar Kupś - Trzcianka

• Jak się pracuje w Czysta Polska Waldemar Kupś?

Zobacz opinie na temat firmy Czysta Polska Waldemar Kupś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czysta Polska Waldemar Kupś?

Czysta Polska Waldemar Kupś
  • Adama Mickiewicza 21 lok. 3