Copal Sp. z o.o.

Trzcianka

Copal Sp. z o.o.

Opinie o Copal Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

dukoski@o2.pl

Próbowałem telefonicznie uzyskać informacje o balkonie dostawnym. Odsyłany zostałem kilkakrotnie pod inny numer telefonu. Kiedy otrzymałem numer telefonu pod który już dzwoniłem ( koło się zamknęło) postanowieniem życzyć Państwu sukcesów i długiej pracy. Poszukam innego dostawcy

Jak wyglądają aktualności firmy Copal Sp. z o.o.? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Radom

Trudna współpraca ze "starymi" pracownikami. Kto pierwszy doniesie ten lepszy. Zarobki ok. Atmosfera słaba. Troche skostniałe to to wszystko...

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Copal Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Dejwid

Znajomości tępią fachowców, lub fachowiec jest robol bez dalszych perspektyw. Jak gall napisał liczy się co innego! Po za tym ok

Dawid Mytko

Byłem pracownikiem firmy Copal przez ponad rok. Takiego pracodawcy to ze świecą szukać. Dobre zarobki dobre uposażenie, premie za wykonane zadania. Zarząd wyrozumiały i mądry. Na pracownikach nie dusi się grosza - jak jest za co to wynagrodzą. Polecam firmę Copal jako solidnego Pracodawcę - jak dla mnie najlepszy pracodawca w promieniu 30 km od Trzcianki.

Produkcja

Patrz pierwsza opinia...wypłata premia jest..ale tutaj człowiek człowiekowi wilkiem - tylko patrzą żeby cię podka... i tak zdobyć uznanie zarządu...

co myslicie?

No w sumie też pierwszy raz spotykam się z czymś takim @andrew. Ale to może dlatego, że wcześniej mnie to jakoś bardzo nie interesowało. Ostatnio kumpel powiedział, że zatrudniają na dobre warunki, czyli jest ubezpieczenie i umowa o pracę to tak się zastanawiam nad nimi.

Heluś

Jak na Trzciankę, jest nieźle!

gall

Byłem pracownikiem biurowym przez ponad 2 lata, premia zawsze była, ale brak tam osób doświadczonych na stanowiskach (poza małymi wyjątkami), liczy się raczej co innego...

Zostaw opinię o Copal Sp. z o.o. - Trzcianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copal Sp. z o.o.