Copal Sp. z o.o.

Trzcianka

Opinie o Copal Sp. z o.o.

Dejwid

Znajomości tępią fachowców, lub fachowiec jest robol bez dalszych perspektyw. Jak gall napisał liczy się co innego! Po za tym ok

Dawid Mytko

Byłem pracownikiem firmy Copal przez ponad rok. Takiego pracodawcy to ze świecą szukać. Dobre zarobki dobre uposażenie, premie za wykonane zadania. Zarząd wyrozumiały i mądry. Na pracownikach nie dusi się grosza - jak jest za co to wynagrodzą. Polecam firmę Copal jako solidnego Pracodawcę - jak dla mnie najlepszy pracodawca w promieniu 30 km od Trzcianki.

Produkcja

Patrz pierwsza opinia...wypłata premia jest..ale tutaj człowiek człowiekowi wilkiem - tylko patrzą żeby cię podka... i tak zdobyć uznanie zarządu...

co myslicie?

No w sumie też pierwszy raz spotykam się z czymś takim @andrew. Ale to może dlatego, że wcześniej mnie to jakoś bardzo nie interesowało. Ostatnio kumpel powiedział, że zatrudniają na dobre warunki, czyli jest ubezpieczenie i umowa o pracę to tak się zastanawiam nad nimi.

Heluś

Jak na Trzciankę, jest nieźle!

gall

Byłem pracownikiem biurowym przez ponad 2 lata, premia zawsze była, ale brak tam osób doświadczonych na stanowiskach (poza małymi wyjątkami), liczy się raczej co innego...

Zostaw opinię o Copal Sp. z o.o. - Trzcianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copal Sp. z o.o.