POLMLEK/FORTUNA

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Norbert

Czy tak rzadko tu piszecie bo dobrze się pracuje?

Lenka

Jak wygląda rozmawa na stanowisko kierownika zmiany o co pytają i jaj8e zarobki?

Malwina

byłam na rozmowie, bardzo dobrze się zapowiada :) Czekam na decyzję!

Tomasz

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa typowa jak na kazdej rekrutacji

Pytania o doświadczenie , osiągnięcia , mnóstwo pytań ,atmosfera w porządku , bez stresu . Przedstawienie oferty od firmy , 3 miesiace na próbnym z niższą pensją ( mniej wiecej tyle co kasjerka w markecie ) potem ciut więcej

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mick

praca jak praca, robić trzeba. zarobki ok, ludzie też w porządku

Zbyszek

jest ok. na rozmowie o pracę trochę stresu było ale dostałem pracę. po miesiącu mi się podoba. wypłata na czas, praca wygląda tak jak mówili na rozmowie.

Dawid

Firma ma opinię dobrego pracodawcy, rozwija się się więc nic dodać nic ująć.

micky

wszystko w porządku, polecam :)

Bezsprzecznie firma, która wiele daje osobom, które chcą się rozwijać. Pracujęod roku i wiele się nauczyłem - przełożeni służą pomocą, wyjaśniają jak funkcjonują pewne mechanizmy i gruntownie wdrażają w narzędzia, na których pracujemy. Zarobki raczej OK, choć mogłoby być lepiej. Jeśli ktoś rzetelnie pracuje, myśli nad tym co robi i daje firmie coś z siebie, droga do awansu stoiotworem. Do tego słyszy się o wielu inwetycjach, które robimy. Czuje się w firmie ducha zespołu. Jestem zadowolony, że przyjąłem ich ofertę pracy. Jeśli ktoś się zastanawia czy do nas dołączyć czy nie, to warto się zdecydować :)

Malwina

Byłam niedawno na rozmowie, wszystko było OK. Rozmowa miła i profesjonalnie przeprowadzona. Warunki finansowe zadowalające. Największą wadąjest dojazd z Warszawy ... No ale nie można mieć wszystkiego. Czekam na pozytywny wynik rekrutacji. Ja jestem na tak.

Nuk
@Malwina

Czy zarobki tez Warszawskie?

Lerina
@Nuk

adekwatne do tego czym się zajmujesz :)

Lerina

Powiem Wam tak, pracowałam w tej firmie ponad 3 lata i uważam, że to naprawdę profesjonalna i dobrze zarządzana firma. Oczywiście są spięcia między ludźmi, jak wszędzie ale zawsze można wyjaśnić różnice w poglądach i jest OK (to bardziej interpersonalne zgrzyty niż zawodowe). Nie ma tutaj jakiejś dziwnej atmosfery, ludzie raczej czują się dobrze i chętnie chodzą do pracy. Nie spotkałam się z sytuacją, że ktoś mówiłby że mu się nie chce. Firma się rozwija, integracja z zespołem jest a przełożeni mimo że wymagający to jednak uczciwi i profesjonalnie podchodzący do podwładnych. Teraz zmieniłam pracę szukając nowych wyzwań, ale pracę w Polmleku wspominam bardzo dobrze i mogę polecić tym, którzy myślą o podjęciu tam pracy :)

ela

Jakie zarobki i umowa na stanowisku przedstawiciela handlowego?,Czy można autem jeździć w weekendy i święta.

prezes
@ela

Jak widać jeszcze nie zaczęłaś pracy a już kombinujesz co by tu skubnąć-jak dla mnie skreślona z listy już na wejściu

Hermi
@prezes

Wydaje mi się, że tobardziej pytanie czy firma oficjalnie mówi, że samochód służbowy można wykorzystać też prywatnie poza godzinami pracy, niż pytanie czy można kombinować ;)

Pracujacy

We wrześniu Fortuna została uhonorowana tytułem Superbrands Polska Marka 2018. To jest efekt pracy wszystkich pracowników.

Hemona

byłam niedawno na rozmowie, wszystko przebiegło spokojnie i profesjonalnie. Warunki finansowe adekwatne do stanowiska i kompetencji

inżynier

czy ktoś sie orientuje jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na automatyka? jakie wymogi i o co mniej więcej pytają ?

jan maz***

fajna firma. dla mnie ok

Nicky

Dla mnie to idealna firma. Super ludzie, z ambicjami. Dobra atmosfera i możliwość szybkiego rozwoju i awansu zawodowego.

Agata

Byłem na rozmowie, było w porządku. Widać że firma szybko się rozwija i poszukuje kolejnych osób do pracy. Ale to nie żadna rotacja zatrudnienia tylko rozwój. Mam nadzieję, że zadzwonią i dołączę do zespołu. To fajne wyzwanie i firma z przyszłością

Agata
@Agata

To napisz coś więcej o rozmowie i ile proponują

Nick_mój

Wg. mnie najlepszy pracodawca ever!

Praca jest ciężka, przełożeni wymagający ale uczciwi i potrafią docenić pracownika. Zarobki adrkwatne do tego co dajesz z siebie. Jak Ci zależy na pracy i robisz co powinieneś, bez szukania co zrobić żeby się nie narobić (hehehe...) to nie ma co narzekać na zarobki i awans. Pracuję w firmie od 4 lat, awansowałem 2 krotnie, kilka razy dostawałem podwyżki i widzę jak firma zmieniła się w ciągu tych lat. Były lepsze i gorsze momenty, ale teraz wydaje się że wszystko jest w porządku a ma być lepiej z tego co mówi się w firmie. Rośniemy każdego roku, zdobywamy kolejne rynki i widać że jesteśmy zgraną ekipą (przynajmniej te osoby, z którymi współpracuję w dziale)

Zostaw merytoryczną opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

• Jak się pracuje w POLMLEK/FORTUNA?

Zobacz opinie na temat firmy POLMLEK/FORTUNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLMLEK/FORTUNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLMLEK/FORTUNA?

Kandydaci do pracy w POLMLEK/FORTUNA napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLMLEK/FORTUNA