Opinie o Valent w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Valent. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Valent o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valent w Kraków

Jak jest z pakietem medycznym w Valent? Można dołączyć rodzinę?

Valent Nowy wpis

Nie prowadzimy obecnie rekrutacji

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Valent?

Irena Zajdel Nowy wpis

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji

Valent Nowy wpis

nIE PROWADZIMY OBECNIE REKRUTACJI

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Valent?

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji

Leon

Od dość dawna nikt nie gościł na forum, czy jest jakiś powód?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Valent.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Tymoteusz

Może podpowiecie czy firma ma nową ofertę pracy? Jakieś informacje o atmosferze i zarobkach?

@Tymoteusz

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Bardzo fachowe doradztwo od pierwszej rozmowy. Ciekawe pomysły na wnętrza i rozwiązania dla zagospodarowania przestrzeni. To jedyna firma od kompleksowego wykończenia domu, która przekonała mnie do siebie od razu. Wszystkie rozwiązania oparte były o odniesienie się do kosztów całego budżetu na dom. Nie zawiodłem się. Polecam.

Wojciech

Na stronie internetowej firmy nie ma informacji na temat rekrutacji. Czy coś o tym wiecie? Potrzebni są nowi pracownicy? Czy dobrze oceniacie warunki zatrudnienia? Jakich umiejętności oczekuje pracodawca? Czy oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

@Wojciech

Firma obecnie nie prowadzi żadnej rekrutacji. Oczywiście każdy zainteresowany pracą lub współpracą z nami może przysłać do nas swoją ofertę.

Stały klient

Często współpracuje z Valent. Wiedza i znajomość branży bardzo dobra. Zawsze dobrze zbudżetowane mieszkania i doskonale dobrane materiały. Zakładane koszty pokrywają się z realnymi. Fachowe doradztwo w co nie warto przepłacać przy mieszkaniach na wynajem a gdzie nie trzeba oszczędzać. Moje mieszkania wynajmują się szybko i łatwo. Polecam

Czy fakt tak rzadkiej obecności na tym wątku dowodzi dobrej pracy?

Ulka

Czy tak dobrze pracuje się, że nie ma chętnych do pisania, szkoda.

Irena Zajdel
@Ulka

Rozpoczął się sezon na remont. Cieszymy się z nowych wyzwań i projektów.

Mariusz

U nas przebiegło wszystko bez zarzutu. Zgodnie z planem i w terminie. Polecam.

Bartosz

Valent ma opinię super pracodawcy. Szkoda , że tak rzadko piszecie

Grzegorz

Profesjonalna firma, z dobrym podejściem do klienta. Mają duże doświadczenie, co przekłada się na pomysły, na które sam bym nie wpadł. Aranżacja małego mieszkania przeszła oczekiwania, zmieściło się wiele rzeczy na które nie było miejsca.

Mirek

Szukałem firmy która wykona aranżacje mojego domu i wykona cały remont. Tak natrafiłem na valent. Otrzymałem bardzo dokładną wycenę. Troszkę droższą od innych ale zawierała o wiele wiecej elementow. Najważniejsze było to, że nie musiałem zajmować się dostawą materiałów i pilnowaniem wszystkiego w trakcie. W trakcie projektowania super kontakt, bardzo ciekawe propozycje. Słuchają klienta i dostosowują potrzeby. Na kilka rozwiązań pewnie nigdy bym nie wpadł. Wykonanie również dobrze. Gorąco polecam dalej.

małgośka
@Mirek

Też szukam o nich opinii. To jest opinia o Valent spółka czy Valent Irena Zajdel ?? czy to jest to samo? ( inny adres ale strona www ta sama, logo też)

Irena Zajdel właściciel marki VALENT
@małgośka

Pani Małgorzato, właścicielem marki VALENT od samego początku jestem ja - Irena Zajdel. Jak łatwo można sprawdzić w internecie i działalność pod nazwą Irena Zajdel VALENT jak i spółka VALENT zarejestrowane są pod tym samym adresem. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości czy pytania co do stanu prawnego firmy, zapraszam do nas bezpośrednio.

Olga

Jak dla mnie cała współpraca była w porządku. Dokładna wycena, która na końcu tylko zmalała bo udało się taniej kupić część rzeczy. Wykańczali mi dom pod Krakowem. Pozytywnie zaskoczył mnie projekt. Teraz gdy już mieszkam przyznaje rację P. Irenie co do niektórych rozwiązań. Warto zaufać fachowcom. Samo wykonanie również w porządku. Z terminem był delikatny poślizg , jakiś tydzień. Ale wolałam by już wszystko na spokojnie zostało dokończone. Ogólnie wszystko dobrze, więc polecam.

Artur

Niestety nie polecam jako rozczarowany dobrze zapowiadającym się całokształtem w stosunku do końcowego efektu.

Irena Zajdel VALENT
@Artur

Witam, ciekawa opinia szkoda że tylko spowodowana żalami osoby odsuniętej od spraw firmy.

Radosław

Wynająłem firmę do remontu dwóch pokoi, jak najbardziej polecam i przyłączam się do powyższych pozytywnych opinii. Dobra i solidna firma, a co ważne nie kręcą i nie oszukują.

Olek

Nie spodziewałem się, że będę zadowolonym klientem ich firmy. Na początku trochę zaskoczyli mnie ceną, ale jaksię okazało, nie ma żadnych ukrytych kosztow,a firma remontuje domy od A do Z. I to mnie właśnie przekonało. Oddałem swój dom w ich ręce, a po skończonym remoncie nie wychodziłem z domu ani na krok. Rezultat bajkowy.

Tomasz

Poważna firma, która nie bagatelizuje wymagań klienta i co klient mówi. Moim zdaniem doskonale wykonali wszelkie prace w moim mieszkaniu i stąd taki efekt. Ja jestem zadowolony. Minimum formalności, bardzo miła obsługa.

Jerzy

Odpowiedzialnie wykonują remont. Wszystko na umowie klarowne, zrozumiałe, na szczęście nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wszystko wiadomo. Terminowo wykonali remont w naszym domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Valent - Kraków

Valent
3.8/5 Na podstawie 67 ocen.