Opinie o MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne w Sulejówek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne w Sulejówek

Jolanta Nowy wpis

Pan Marek przez ostatnie tygodnie uratował mój kręgosłup. Na sali czuć super atmosferę, między pracownikami w Enelmedzie. Bardzo polecam Pana jak i miejsce.

Urszula

Zna się na swoim fachu, na dodatek sympatyczny, rozgadany ,a najważniejsze wyleczył moje kolano z którym długo się borykałam. Z czystym sumieniem polecam Pana Marka.

Emilia
@Urszula

widzę, że każdy chwali pana Marka, a może Pani zdradzić ile kosztuje jednorazowa wizyta?

@Emilia

To zależy od karty w enel-med, ja mam z pracy, mam 10 wizyt na niej. Trzeba dzwonić na infolinie i się dowiadywać :)

Emilia
@Urszula

A to tylko z tą kartą można skorzystać z usług pana Marka? Można samemu ją jakoś wykupić czy tylko z pracy?

@Emilia

Niestety, pytałam się już Pana Marka, gdy skończył mi się pakiet, czy nie chce prywatnie przyjeżdżać do mnie i do mojego męża, niestety usłyszałam tylko, że pracuje w tej przychodni. Porównując inne ceny, to naprawdę enel-med ma atrakcyjne ceny karnetów, więc warto.

Aneta
@Urszula

Kurcze szkoda, skoro faktycznie aż tak dobrze to robi. Ciekawe w sumie skąd taka decyzja? Dojazdy do kogoś to zbyt dużo zmarnowanego czasu i niepotrzebne koszty dojazdu? Bo nic nie mówił, żeby kiedykolwiek robił to prywatnie?

@Aneta

Byłam u Pana Marka w przychodni w enel- medzie, podpytałam go z ciekawości troszkę, nie pytałam szczegółowo, ale powiedział, że nie przyjmuje prywatnie wcale, że zaprasza do enel-medu, że każdy potrzebuje odpocząć i spędzić czas z rodziną :)

Aneta
@Urszula

A widzisz, no taka prawda w sumie nie ma co pracować 24 na dobę jeśli się nie potrzebuje już. Ale dobrze, że się nie uraził ani nic, gdy tak zaczęłaś podpytywać. To co będziesz teraz szukała jakiejś alternatywy dla siebie na wizyty prywatne? ;)

@Aneta

Nie, ufamy Panu Markowi i zostajemy przy wizytach u niego w Enel-medzie :)

Franciszek
@Urszula

Miło się czyta że masz takie zaufanie do tego lekarza. Moim zdaniem dobrze mieć jedną osobę która leczy i zna dobrze pacjenta i jego kondycje fizyczną. Dużo płacisz za pakiet Enel-medu?

@Franciszek

Proszę sprawdzić na ich stronie, nie chce wprowadzać w błąd. (usunięte przez administratora)

pacjent Nowy wpis
@Franciszek

Mają cennik. Można podejrzeć.

Franciszek Nowy wpis
@Urszula

No tak, sprawdziłem i mają różne pakiety. A ty jaki masz to znaczy jaki polecasz?

młoda Nowy wpis
@Franciszek

Trzeba samemu wybrać co komu pasuje

Dobrze że rehabilitacja u p. Marka pomaga i jesteście zadowoleni :) Czy ktoś wie czy pan Marek pracuje sam? Zastanawiam się czy nie potrzebuje np. recepcjonistki medycznej

Spoko koleś, zna się na rzeczy! 5 wizyt wystarczyło, kolano jak nowe ????????

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Klaudia

Bardzo miły, rozmowny fizjoterapeuta - zna się na rzeczy. Ból po wypadku ustąpił, dlatego musiałam napisać komentarz. Długo borykałam się z nim, chodziłam po wielu ”specjalistach”, a tu z polecenia trafiłam na Pana Marka i ból ustąpił. Bardzo dziękuje! I gorąco polecam.

Dawid

Nie pisze nigdy opinii, ale naprawdę przyjemny i profesjonalny fizjo, jak na mój młody wiek byłem już u wielu fizjoterapeutów - ale Pan Marek, wyleczył moje problemy z kręgosłupem! Dlatego polecam

Hanna
@Dawid

To świetnie, że MGR pomógł ci w problemach z kręgosłupem. Długo czekałeś na wolny termin?

@Hanna

Bardzo którymi czasie :)

Mirosław
@Dawid

Jak w ogóle się stało, że usłyszałeś o tych usługach rehabilitacyjnych? Na podstawie pochlebnych opinii w internecie dokonałeś takiego wyboru, czy może wpłynęło na to zupełnie co innego? Myślę, że specjalistów w tej dziedzinie jest wielu w miejscowości Sulejówek, dlatego napisz, proszę, co Cię skłoniło do wyboru właśnie ich.

@Mirosław

Dowiedziałem się od znajomej, że jej mega pomógł- dlatego odwiedziłem Pana Marka na Ursusie w Enel Med :)

Katarzyna

Super, przemiły Pan, godny polecenia ! Wyleczył mi bark, a od lata zmagam się z nim, nikt nie potrafił pomoc ! Bardzo miły, wiec nie zgodzę się z poniższymi opiniami.

Godny polecenia Rehabilant, konkretny i z duża wiedzą.

Jak czytam Państwa opinię zastanawiam się czy byliśmy u tego samego Rehabilitanta. Pan Marek jest przesympatycznym człowiekiem, z super podejściem do pacjenta, godny polecenia ! Niestety nie wszystkim się dogodzi lub ktoś próbuje Panu zaszkodzić :) Wspieramy i widzimy się na wizycie u mojej córki. Pozdrawiamy !

Agata

Agresywny, niemiły, arogancki. Nie słucha.

Bardzo nieprzyjemny, rehabilitacja po łepkach, od wejścia bardzo opryskliwy byleby szybciej wykonać zabieg i pozbyć się pacjenta..

Olga

Pan najpierw się spóźnił a potem strasznie się śpieszył, szybko po łebkach.

Daniel

Nie polecam - Rehabilitant "nafukany" lepiej o nic go nie pytać. Szkoda nerwów i pieniędzy. Nie polecam !!!

Basia

Nie polecam bardzo niemiły i na jakiekolwiek pytanie reaguje agresją.

Kazimera
@Basia

Byłam u jego w przychodni kilka razy. Mam już swoje lata i stwierdzam że jest to szalenie profesjonalny , konkretny i odpowiedzialny fizjoterapeuta

Irena

Polecam. (usunięte przez administratora) Konkretny, profesjonalny, może nie gada ale wie co robić.

kazimierz

Nie polecam, gbór (usunięte przez administratora) nie zna się na fachu

Zostaw merytoryczną opinię o MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne - Sulejówek

MGR Marek Słomczewski Usługi Rehabilitacyjne
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Aleja Piłsudskiego 76A lok. 24
    05-070 Sulejówek