perfumeria marionnaud

Bielsko

Opinie o perfumeria marionnaud

nick 2010-06-25 10:25:07
Jakiś czas temu odwiedziłem jedna z bielskich perfumerii marionnaud,nosząc się z zamiarem kupna zapachu dla mojej żony.Zastanowiła mnie jedna rzecz-mianowicie,dlaczego kierownik perfumerii (ew.kierownik obszaru) pozwala na to,aby na półce stały produkty bez kodów kreskowych,z zamazanym wręcz napisem "PREZENT"..Czyżby pracownice chciały sobie dorobic do pensji?Czy Wy tez spotkaliście się z podobnym problemem?
bielsko 2010-07-21 10:45:34
A mnie irytuje jedna rzecz-panie dwójkami sobie wychodzą zrobic zakupy-tak jakby jedna z nich nie mogła zostac w sklepie..Juz kilkakrotnie pocałowałam przysłowiową klamkę,po czym widzę panie idące z reklamówkami-z uśmiechem na twarzy-tak jakby nic się nie stało!Dodam,że nie czekałam 5minut tylko sporo więcej!!!!Szok!
anonim 2011-10-11 11:22:54
A co pracownik to uwiązany pies? Ludzie też chcą mieć czas na zrobienie zakupów to nie roboty zwłaszcza jeżeli pracuje sie po 12h!
japu 2016-05-04 20:17:34
z tego co wiem to nie idzie im tak świetnie jak Ci się może wydawać
Zostaw swoją opinię o perfumeria marionnaud - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie perfumeria marionnaud