MULTICHEM SP. Z O.O.

Opinie o MULTICHEM SP. Z O.O.

Raf

Kiedy Anet wraca

@Raf

Już niebawem????

Baba

Pani E..... Pan W... Pan L... Każdy wie że to strarsza gwardia i szacunku potrzebują. Ale pan Br...ktorego poznałem dał mi znać że to nie moje miejsce pracy. A szkoda bo reszta z magazynu to zgrana grupa. Miło się z wami pracowało. Pozdrawiam i życzę wytrwałości... Z tym Panem.

Baba

To mnie Hieno rozbawiłaś.

Mada
@Baba

Pani E to jest nic..najbardziej fałszywa jest Ania od etykiet.jak jadowita żmija po cichu sieje ferment zwlaszcza na włascicieli firmy..i po cichutku umywa od tego rece zwalając na innych..u kierownika potrafila gadac na pracowników a pracownikom na kierownika..podklada swinie bystrzejszym od siebe boi sie o swoj stolek..z niej to dopiero judasz

Pani M
@Mada

Potwierdzam. Chciała mnie zniszczyć jak tylko pojawiłam się w firmie. Na pytania nie chciała odpowiadać a wiedzę musiałam zdobywać sama. Na szczęście moja kariera w tej firmie dobiegła końca. Czy obgadywała właścicieli firmy to nie słyszałam, ale na przełożonych nie zostawiała suchej nitki.

IGŁA
@Mada

JESLI KOMUŚ SIĘ NIE PODOBA PANI E.. TO NIECH FIRMA WYŚLE KILKU LUDZI Z LUBONIA DO OKLKEJANIA PUSZEK NP. NA 3 MIESIĄCE I ZOBACZYMY CZY BĘDĄ WIEDZIEC JAK PUSZKĘ ZŁAPAĆ I DO JAKIEGO KARTONA WSADZIĆ. BO NAWET KIEROWNIK O TYM NIE MA POJĘCIA.

Xxx
@Baba

Może to nie było twoje miejsce.... Nie każdy nadaje się do tej pracy. Trzeba mieć jaja żeby się do tego przyznać.

@IGŁA

Wiosna idzie. Wreszcie się ktoś w Tarnowie wziął za robienie porządków i wyrywa chwasty. bardzo dobrze.

gruby
@IGŁA

nikt normalny z lubonia do tego kołchozu nie przyjdzie jak będą tam pracować takie osoby jak pani E czy pani A... a ludzie uciekają z tarnowa do lubonia.. ha ha ha wiec do kogo te grozby pani A..

AA
@IGŁA

Chciałbym nadmienić że oklejania kartonów puszek różnych nawet galonów odbywało się w Luboniu długo przed Tarnowem nawet nie było planów żeby w Tarnowie był magazyn są ludzie w Luboniu co pracują dłużej niż Wy w Tarnowie Nygusy i Gamonie najlepiej za was odwalić robotę a wy tylko podpiszecie papierek!!!

Franek
@AA

Dokładnie, raczej Tarnowo jak by przyjechało do Lubonia to by nie umieli włączyć maszyny a już żeby nalać do puszki to przerosło by ich wszelkie możliwości. Bo jak się jest z założenia że zatrudniam się do pracy a nic nie robię ważne że kasa wpływa to potem tak wygląda. Jakoś o Luboniu nie ma na forum mowy, stale tylko o Tarnowie się mówi że coś źle zrobili źle wysłali stale u Was się coś dzieje złego czyli o czym to świadczy że pracownicy są beznadziejni i tyle!!!

aaaaa

przepraszam ale ta nagonka na panią e.... to zły pomysł całym prowodyrem do takich opinii jest pani a... od etykiet to ona jest zła

Zdziwiony

Pracuję w firmie od dawna, najpierw w Gądkach teraz w Tarnowie i szczerze mówiąc mam wrażenie że część komentarzy o Tarnowie piszą osoby które w ogóle z nami nie pracują. O ile wcześniej można było narzekać na wiele rzeczy to od roku dużo się zmieniło, w końcu jesteśmy traktowani z szacunkiem a nie jak za czasów (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Widać wiele zmian które z czasem się pojawiają żeby poprawić nasze warunki pracy a co najważniejsze wszystkie informacje jakie otrzymujemy rzeczywiście się dzieją. Osoby którym coś się nie podoba zawsze się znajdą i będą narzekały a przecież nikt ich tutaj na siłę nie trzyma, nie ma miejsc idealnych. Oby tak dalej.

co??
@Zdziwiony

dla kogo te bajki. wpis na zamówienie? z szacunkiem to są traktowani ci co ich zatrudnili trzymajacy włądze reszta jest pomiatana. Pani A i E to przykład.

Prawda
@co??

Prawda jest taka że na szacunek musisz zapracować. Widocznie ludzie którzy byli źle potraktowani wskazali że do tego przyczyniła się Pani E... i Pani Ania . A po komentarzach i potwierdzeniach można wywnioskować że to dużo osób. Każdy może zobaczyc te wpisy.

Cos

Do kogo macie pretensję wszysty wsztko wiedzieli gdzie będzie przeniesione. Jeszcze troszkę tempo potkrecone wprowadza normy wtedy będzie lament. Jak opisujecie bryła ta roboliscie z nim było z nim to załatwić anie (usunięte przez administratora) Robać za plecami

Oo

Projekt Kuri... Dalej ciągnięty przez Kierownika jaka atmosfera masz opisy pani zgłasza informuję idzie a konto Pani E pacynki biegają do gniazdka następny na łączach jak na telegrafie cały czas niewiedza przyjmują ludzi co niepowinli robić takich Kierownik lubi

@Oo

wiekszość wpisów na temat co sie dzieje piszą pacynki kierownika R bo chcą się pozbyć starych pracowników obnażających ich brak wiedzy i umiejetności zarządzania. brylanta sie już karierowicz B pozbył teraz kolej na kolejnych, wszedzie widać bałagan i brak organizacji. etykiety to przykład przeniesione w najdalszy zakątek hali. trzeba przejść pół hali by dostać etykiety. czy właścieicele tego nie widzą? przecież za to płacą? (usunięte przez administratora) i Nycz.. sie nie podobali bo też wiedzieli wiecej ale teraz jest prawdziwy dramat. dobrze że jest mało zamówień bo z taką organizacją (jak Cycu coś zaplanuje to brzuch boli od śmiania, dobrze że jeszcze przychodzi sie czasem zapytać) to bedzie porażka jak bedzie wiecej zamówień.. reklamacji wiecej od zamówień.. a bedzie jeszcze wiecej bo osoby co sprawdzają nie mają pojecia co widzą..

Cos

Oczym ty piszesz co się zmieniło brak zamówień Cycu nie umie nic zaplanować biega do Kierownika kusz na hali niewiedza kompletna ciągle braki reklamację co jest lepiej

Alan

I tak będziecie pracować na Tarnowie przeniosą firmę zobaczycie jakie bajki i opowiadania piszę Kierownik Tarnowa

PRACOWNIK

Też włączyłem komputer i co z tego? będę wyśmiany tak jak Pani Mirosława przez człowieka YyYyyYY który z niej drwi? Pani szuka pracy i jak każdy człowiek chce zobaczyć co w firmie piszczy. (sam tak zrobiłem i inni też ) Ja pracuje w Luboniu i mogę napisać że nie jest źle ale ......... . Z Lubonia też ludzie się zwalniają i szepczą za plecami , ale nikt z Lubonia nie pójdzie do pracy na Tarnowo choć to jedna firma. A co do pani E... też się dużo nasłuchałem nie tylko z goworka i nie dziwie się że ludzie to potwierdzają. ZASTANAWIAJĄCE DLACZEGO NIKT NIE REAGUJE NA TAKIE ZASTRZEŻENIA które jak czytam już były wcześnie wpisywanie i potwierdzone?

Ala

Za całą sytuację na Tarnowie odpowiedzialny jest kierownik i jego 2 pacynki

Mirosława

Mam włączony komputer i czytam co się tam dzieje. I widzę że nawet opinie z Lubonia nie zachęcają mnie do przyjścia na Tarnowo. Dobrze że ludzie opisują i potwierdzają faktyczny stan co się dzieje w firmie. Szkoda tylko że przez osoby które widnieją jako te szkodliwe i psujące wizerunek firmy nadal tam pracują. Te wpisy i potwierdzenia utwierdziły mnie że nie warto . To co chciałam, to się dowiedziałam. Serdecznie dziękuję Mirosława.

YyYyyYY
@Mirosława

Super, cieszymy się że posiadasz umiejętność włączania komputera jest to cenna informacja, może jeszcze napisz co robisz teraz ...gotujesz...oglądasz tv ? Twoja wypowiedź nic nie wnosi jest jałowa jak flaki z olejem piszesz że chcesz się zatrudnić a nagle wiesz kto z obecnie tu piszących jest z Lubonia ? Czy wróżysz z fusów? Nie podoba się ? To do biedronki na kasę .... Choć może i na to Cię nie stać .... Kto wie życie zweryfikuje Twoje umiejętności ...choć czekaj jest opcja dział IT komputer już włączyć umiesz.

Były pracownik.

Gdy poznałem tego dziwnego Pana lidera z Kórnik od samego początku wiedziałem że daleko mu do inteligencji i pracowitości. Nie pasuje do tego stanowiska. Brak wiedzy. Choć on stwarza dobre pozory że coś umie. Dużo mówił ale bez sensu. Jeśli jeszcze ktoś stwierdza że to prawda to niech to potwierdzi.

JOB

Z TYM PANEM M. BRYLANTEM Z KÓRNIKA ZAWSZE BYŁY PROBLEMY

Uli
@Były pracownik.

Potwierdzam. (usunięte przez administratora)bez szkoły.

Bolo
@Były pracownik.

On nawet poprawnie mówić po polsku nie potrafi..chyba gość tylko podstawówke zaliczył..zawsze pilnował aby nikt z magazynu biura nie odwiedzal.pilnuje wejscia do biura jak pies.boi sie ze ktos na niego nagada????.(usunięte przez administratora)

Baja
@JOB

Ciekawe jakie? Jak reszta obijała się między regalami to musiał reagować.

Ł

Pani A od etykiet i Pani E.. do jednego grona należą. Dobre koleżanki wiec jak ktoś im nie pasuje to wylatuje. Żadna sama się nie zwolni bo czekają za odprawą. A że są fałszywe to każdy o tym wie z byłych pracowników i obecnych którzy pracują z tymi osobami.

Stachu

Pani A i pani E.. To do jednego worka je można wrzucić... Warte same siebie. Dziwię się ze jeszcze tam pracują bo niszczą atmosferę która by mogła zachęcać do miłego pojawienia się w siedzibie firmy.

PIPI

Dowiedziałam się że jednak Pana Brylanta z Kornika zwolniono. Brawo dla firmy, to wielki krok do poprawy. I jeszcze pewna Pani E.. została która cały czas jest na goworku. Gdyby jej zabrakło to dużo ludzi chyba wróci do firmy. Praca z nią nie była na moje nerwy. Do pozostałych pracujących nie miałam zastrzeżeń.

Mirosława

Szukam pracy. Mieszkam blisko waszej firmy i zastanawiam się jak wygląda praca na produkcji. Ale troszeczkę jest to odpychające co pracownicy piszą na temat tych nie lubianych ludzi którzy tak źle wpływają na pozostałych I nadal pracują. Dla mnie to troszeczkę dziwna sprawa. Ale jeśli to co piszą i inni potwierdzają to naprawdę jest zaskakujące dla mnie. Czy cały czas potrzebują do pracy ? A co z tymi dziwnymi osobami? Bo w takim klimacie to chyba nikt nie chce pracować.

FFF
@Mirosława

Proszę sprawdzać opisy na tematy tych pracowników. I zastanowić się czy warto przyjść. Pani E... odstrasza tak samo jak Pan Brylant.

Znajoma Ewy

Pani E... dostanie Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w serialu który sama napisała ,????,,Podpytuje, rozgaduje, obgaduje" Każdy wie kto pracował że E.. nie jest taka miła jak okazuje.

Emeryt
@Znajoma Ewy

zostawcie E w spokoju. Kobita się stara i robi co może . A wy kłody pod nogi . Jeszcze będziecie płakać jak E i Pan z Wąsikiem odejdą na emeryture . Kto będzie na was nieudaczniki robił? Kartonu na palecie nie potraficie prosto położyć a do krytyki pierwsi.

Pan D
@Emeryt

Czytam i nie wierzę... Co za kabareciarz to napisał... Tu prosimy o prawdę i opinie a nie o kabaret... Pozdrawiam

znajoma
@Emeryt

Moi drodzy. Po co te nerwy. E.. zawsze była jest i będzie krytykować ludzi. Za plecami krytykowała Wąsa pana L i innych pracowników nawet o tym nie wiedzieliście. Pracowałam i wiem że dużo osób zwolniło się i cieszyli się że starej ....... nie będą widzieć. Inni zostali zwolnieni i pewna osoba chyba się do tego przyczyniła. A teraz myśli że ludzie którzy już nie pracują zapomną o niej. Ta osoba się nie zmieni i dobrze o tym wiecie. byli pracownicy i obecni mogą to potwierdzić

Mała
@Znajoma Ewy

Wszyscy którzy pracowali i poznali E.. i zaczęli rozmawiać na jej temat to czasu nie starczy. Pozytywnych opinii na pewno nie będzie.

westchnienie
@Emeryt

ty wąsika zostaw w spokoju, e... miesza w głowach wszystkich plotkami które rozsiewa

AAA

Jeśli E.. jest taka pracowita, bo sama tak twierdzi to może awansować ją na kierownika? Tak i tak mówi ze jest zła organizacja i tylko ona pracuje a inni siedzą i nic nie robią. Stara się zabłysnąć . A co do obgadywania ludzi za ich plecami to chciałabym napisać że jest to u niej normalne, tym żyje. Takiej osobie nie można zaufać. Robi tylko zamieszanie wśród pracujących. I wprowadza złą atmosferę i to jest złe.

Były

Panie B... Zastanów się czy nie warto odejść... Odpuścić... Sam widzisz co się dzieje... Chyba nie chcesz być tak upokorzony jsk pan Uriata...? Pomysł...

Irena
@Były

O czym dokładnie piszesz? Jest to forum pracownicze i wchodzą tu osoby chętne do przyjęcia się do pracy w danym miejscu by uzyskać na jego temat jakieś informacje. Jako osoba niezwiązana z firmą nie wiem do kogo się zwracasz i dlaczego. Wyjaśnisz?

@Irena

Wszystko jest opisane wcześniej. Co tu wyjaśniać.

Arczi

Brylant Brylantem każdy wie jaki to człowiek.... A ta starsza Pani E. Która siała ferment po firmie i wszystkie ploty to nadal tam robi?

Miki
@Arczi

Pani E.. to najlepszy pracownik w firmie. Żadna inna osoba nie dorówna jej tępa pracy. No może kolega z Wąsikiem i pan L. Pani E.. zna się na tym co robi i przeszła już kilka zmian w firmie. Pracowała w Luboniu, Gądkach, Tarnowie, a że kierownictwo tępe i niedouczone i skupione na obronie własnych stołków to darła (usunięte przez administratora) na nich równo. Teraz niestety nie może..

Arczi
@Miki

Aha.... To SUPER! To w takim razie ja chyba co innego widziałem....

@Arczi

Brylant trza było nie informować kierownictwa że masz większą wiedzę od nich. Teraz nie dadzą ci żyć. uriatę też tak zadusili. Teraz kolej na ciebie. Najpierw wpisy na goworku zeby cię zmęczyć a potem baj baj bo nie pasujesz do ekipy. Fikasz - znikasz :) przewodnie hasło rządzących w Multi..

Mądrze gadasz panie... A prawda jest taka że poznając Pana Brylanta... Było od razu widać że tam nie pasuje...z tego co czytam to nadal tam pracuje... Ale chyba dobrze będzie dla firmy gdy go "zabraknie" praca z nim nie była na moje nerwy...

Bos

Jak już brył siedział w(usunięte przez administratora) utrata to trzeba było ich razem eksmitować.

ZEN88

(usunięte przez administratora) nie wypunktował to może obecni Liderzy to zrobią. Zachowanie jej to szok. Krytykowanie wszystkich za plecami nie jest miłe. Tak jak pisał były pracownik że w innym zakładzie taka osoba byłaby zwalniana . Źle wpływa na prace innych pracowników i wydajność. Może góry o tym nie wie co się dzieje?

Zostaw merytoryczną opinię o MULTICHEM SP. Z O.O. - Luboń

• Jak się pracuje w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTICHEM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MULTICHEM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MULTICHEM SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MULTICHEM SP. Z O.O.