MULTICHEM SP. Z O.O.

Opinie o MULTICHEM SP. Z O.O.

Boll

Firma krzak 50 osób a opini ponad 250 z czego 90% negatywnych to chyba nie jest tam ok?

Kuba
@Boll

To się nazywa Multirotacja.

Kierownik
@Kuba

Grunt to mieć grunt pod nogami, to już dno ze tyle glonów i wodorostow?

Janek

Szef ma pecha, że na samych niezadowolonych trafia. Współczuje. A pracownikom (wszystkim od kierownictwa, przez księgowość do pracowników niskiego szczebla) proponuję zabrać się konkretnie do wyteżonej pracy po to tam jesteście.

Marysia
@Janek

Das Familia się odezwała ?

Niskie szczebel
@Janek

Kochany Jajeczku...Ogarnij jakąkolwiek robotę po napewno się za nią weźmiemy!

Szczurek
@Janek

przyklad idzie z samej gory

Niedoszły pracownik

Nie wiem jak się pracuje w tej firmie ale chcę się podzielić moim zdaniem które sobie wyrobiłem po rozmowie kwalifikacyjnej. Na portalu zamieszczono ofertę pracy w firmie Multichem w jednym z ich laboratoriów. Złożyłem CV i czekałem. Dosyć szybko się odezwali ale z propozycją pracy w innym laboratorium, zgodziłem się i umówiłem się na rozmowę. Rozmowa sama w sobie była normalna, naturalna a panie miłe. Dzień albo dwa po rozmowie otrzymałem telefon, że zostałem przyjęty ale moje oczekiwania finansowe są za wysokie i proponuję mi niższe. Musiałem się zastanowić więc dali mi parę dni do namysłu. Zadzwoniłem i zgodziłem się na te warunki no i ok. To był czwartek. W piątek zadzwoniła do mnie pani i powiedziała, że nastąpiła jakaś zmiana i, że ta praca to jeszcze w innym laboratorium i z inną stawką. hmm dziwne no ale myślę ok i znowu pani dała mi chwilę do namysłu. Zgodziłem się mimo tego i usłyszałem, że zadzwoni do mnie pani kierownik. Już nie wiem jaki to był dzień ale pani kierownik nie zadzwoniła. Po paru dniach ja dzwoniłem ale bez odzewu. Napisałem sms i otrzymałem informację zwrotną, że następnego dnia do mnie zadzwonią. I teraz finał faktycznie pani kierownik do mnie zadzwoniła i powiedziała, że na chwilę obecną nie mogą mi nic zaoferować!?!?!?! Powiem szczerze, że byłem skołowany mówię, że przecież już mnie przyjęliście a ja wypowiedzenie itp ale pani tylko powiedziała, że wie, że to jest słabe i niezależne od niej i że muszą "przebadać" jeszcze kandydatów pod jednym aspektem ale nie może mi powiedzieć pod jakim. Dziwne prawda?, Dla mnie było to totalną kpiną i bzdurą zarazem. Tym aspektem pewnie były znajomości no ale trudno. Reasumując nie wiem jak się tam pracuje ale podejście do kandydata jak dla mnie poniżej poziomu przedszkolaka. ZERO profesjonalizmu i szacunku. Takie podejście bardzo negatywnie świadczy o firmie. Drogie panie tak się po prostu nie robi - WSTYD!!!

@Niedoszły pracownik

Skoro Ciebie nie przyjęli i zachowali się się sposób nie fair, możesz podać jaka stawkę zaproponowali Tobie w jednym i drugim laboratorium? Pomoże to innym przyszłym kandydatom

były
@Niedoszły pracownik

czyli nic się nie zmieniło profix lat 90 tak jest tam w każdym dziale spoko, a znajomości raczej nie ciesz się, że w to nie wdepnąłeś:) wszyscy się z nich śmieją a oni udają że jest ok i nic nic widzą

@Kasia

Przepraszam ale nie chcę poruszać spraw finansowych.

@anonymous

nie powiem

Grześ
@Niedoszły pracownik

Poczekaj za dwa miesiące okarze się że komuś się przypomni i zadzwonią albo co jest b prawdopodobne ktoś kto się teraz zatrudnił powie papa i bedzie ogłoszenie. Praca w multinibykorpo to zasztyt

Rytel
@Niedoszły pracownik

Poświęciłem trochę czasu na Twój wywód. Na Ch.. # żeś się zwalniał jak nie miałeś pewności że Cię zatrudnią. Będziesz miał nauczkę na przyszłość. Poza tym pracy w Poznaniu jest dość. Życzę powodzenia.

@Rytel

Jeżeli kierownik w firmie mówi, że Cię zatrudnia to tak powinno być. Niestety kiedyś ludzie mieli honor a dziś nawet nie wiedzą co to słowo znaczy.

@Niedoszły pracownik

Powiem tak, jak dla mnie to wygląda że doszło do jakiegoś nieporozumienia. Trochę nie fajnie że piszesz o honorze, nie znasz dziewczyn. Widać że jesteś sfrustrowany, ale to nie znaczy że masz wylewać żale na forum i psuć reputację dziewczyn i firmy.

@Darek

No tak, zapomniałem w końcu kierownicy nie są lepsi dużo obiecują nic nie daja:) ale kto ich tam wie może to dziewczyny są winne

Adrian
@Darek

reputacji tej firmy już nie da się popsuć

@Darek

To już nawet nie chodzi o firmę czy te Panie. Chodzi o fakt, że jeżeli ktoś obiecuje, że zadzwoni to powinien zadzwonić. Jeżeli ktoś mówi, że Cię zatrudnia to nawet jeżeli tego nie zrobi powinien poinformować daną osobę w normalny sposób a nie jakoś wymijająco. Krótko mówiąc ja mam wpojone inne wartości i dla mnie takie sytuacje są słabe i nie jestem sfrustrowany tylko piszę jak jest, żeby inni w razie czego wiedzieli czego mogą się spodziewać. A co do reputacji to sorry ale chyba nie powiesz mi, że takie działania wpływają w sposób pozytywny na reputacje?!?! - litości. .Forum jest od tego, żeby pisać o różnych sprawach pozytywnych i negatywnych tak to działa.

Karol
@Niedoszły pracownik

Panie Idealny! Weź już skończ, dość już napisałeś. Męczący jesteś! Dobrze ze cie nie zatrudnili!

(Nie)zapominajka
@Grześ

Myślę, że Pan niedoszły tak zaszedł za skórę firmie, że długo o nim nie zapomną...

@Karol

To po jaką cholerę to czytasz

Honorowy
@Niedoszły pracownik

Kolega chyba słuchać ze zrozumieniem nie potrafi. Koleżanki są słowne i na pewno nie zadeklarowały Ci pracy na 100%. Etyka zawodowa tego wymaga. Jak zabrakło Ci cierpliwości to przez te wpisy tylko straciłeś szansę na teraz lub na przyszłość. A tekstem o honorze przeszedłeś samego siebie. Najprawdopodobniej nie rozumiesz i tego słowa.

Pokemon
@Darek

A po co jest to forum??? Prosze nie pisz bezmyślnie!

@Niedoszły pracownik

My tu gadu gadu a czas na fajkę

Tuturu
@Honorowy

Lepiej dla niego że nie przyszedł

Honorowy
@Tuturu

Dla firmy też lepiej...

Justi

Czy to prawda że Multichem całkowicie przenosi się do Tarnowa?

@Justi

Nie całkowicie. Część biur przechodzi. Produkcja, księgowość i laboratoria zostają.

justi

dzięki bardzo za odpowiedź, jeżeli księgowość zostaje to może jednak zaaplikuję.... jak tam atmosfera w biurach da się żyć?

Amu
@justi

Egzystować i wysiedzieć 8 godzin - zespołu brak

Multidno
@Amu

Dlaczego tak uważasz? Atmosfera jest bardzo fajna nie podoba się? Wydaje mi się że tworzymy świetny zespół bez zawiści i fałszu gdzie zawsze można liczyć na kogoś, gdzie na pierwszym miejscu dbamy o dobro firmy????

Hal
@Multidno

Za późno, ogłoszenie zniknęło... powodzenia :)

Uderz w stół a..
@Multidno

Dokładnie! W naszej organizacji na pomoc każdego możesz liczyc:) każdy Tobie pomoże chyba że nie widzi w tym interesu dla siebie:) kaine grenze aby objąć władze i być bliżej koryta

Radek

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy trudno się dostać?

@Radek

Radziu to Ty?

Czy firma poszukuje pracowników na Produkcje? Jak tam się pracuje? Jakie zarobki?

Roger
@Zainteresowany

firma Multirotacja stale poszukuje pracowników, perspektywy i progres są nie do ogarnięcia

Filip

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i niezadowolenie jest gotowe!!

A jak wyglada praca w księgowości? Warto?

Emu

Warto

@Emu

Napiszesz coś wiecej?

@Ania

Niedaleko zakładu płynie rzeka Warta.

Emu

Nie

OLA

A jak z warunkami w laboratorium produkcyjnym - jaka atmosfera, możliwości rozwoju, wynagrodzeniem warto?

Struś
@OLA

Warto

Natalia

Na wstępie przypominam o istnieniu regulaminu GoWork, w którym to jest jasno napisane, że niedopuszczalne na tym forum są wulgaryzmy i obrażanie innych. Komentarze łamiące ten regulamin mogą niestety znikać. A teraz przechodząc do merytorycznej części mojej wypowiedzi: bardzo ogólnikowo piszecie, wyłapałam z Waszych postów kwestię ciągłej rotacji i niskich zarobków. Z czego wynikają te problemy i Wasze niezadowolenie? Czy na rozmowie o pracę były zaproponowane Wam inne warunki niż faktycznie są? Będę wdzięczna jeśli troszkę szerzej potraktujecie temat i się wypowiecie, to pomoże osobą zainteresowanym pracą w firmie MULTICHEM.

PS

Spokojnie firma M będzie jeszcze funkcjonować bo może zatrudnią chińczyków którzy budowali autostrady

PS

Odchodzą młodzi bo widzą co się dzieje w tej firmie pod względem zachowania przełożonych i ich pod lizusów.Obiecanki cacanki. W Luboniu tak się dzieje i w Gądkach jest tak samo, PM nie widzi tego co się dzieje????????

Leszek

Czy są jakieś powody, że popsuło się w firmie? Warto interesować się pracą ?

Luka
@Leszek

Rozpuszczalniki już nie działają na dekiel jak kiedyś.

Nnorbi

Hhujow.... Kiepski klimat kiedyś było ok. Teraz prubują koro robić.....

jacuś
@Nnorbi

multichem to fajna firma tylko na korpo za mała jeszcze. niestety dyrektorek sie korpo naoglądał i próbuje z 30 osób w biurach zrobić korpo.

Kozel
@jacuś

Będzie jak w fabryce Maserati ???? Klienci od wujka z Hongkongu ????

Natalia

Widzę, że dyskusja na forum zmierza w dziwne, niezrozumiałe dla osób spoza formy tory. Czy możecie odnieść się do kwestii wprowadzania w MULTICHEM korporacji, o które pytałam ostatnio? Pojawiły się głosy, które sugerują, że firma w swoim stylu zarządzania zmierza właśnie w tym kierunku. Możecie napisać, w czym jest to widoczne?

david

dyrektor chodzi tylko na obiadki z wybranymi pracownikami biurowymi i nie tylko i tak sie interesuje praco kiedy on odejdzie z tej firmy jak zaczol karierę to jest źle gdzie so właściciele zwolnic go i kierownika zrobić przodek raz a dobrze i będzie się lepiej pracować

Srejvit
@david

"i jeszcze to pijak, a jak pijak to (usunięte przez administratora) bo każdy pijak to (usunięte przez administratora)

Derek
@Srejvit

Obrzydliwe oszczerstwa! Kulturalny, uprzejmy i życzliwy człowiek, który szanuje pracowników.

puzon
@Derek

tak szanuje wybranych masz rację

listonosz
@puzon

szanuje tak jak jest szanowany

Derek
@puzon

Oj tam, oj tam. Pożartować nie można. No i jeszcze super przystojny :)

david
@david

no i znowu obiadek w piąteczek pan Dyrek.....pracownicy......dział ......biur....i kontroli........brawo wy ......

Pafffnucy

mniam, mniam...

Skarbnik

Pracownicy zbierają kasę na taczkę. Czy wiadomo kto nią wyjedzie?

truecolor
@Skarbnik

amerykanie dopiero we wrześniu wiec dluuuugo bedziecie zbierać

Skarbnik
@truecolor

pracownicy wiedzą co robią..

skarbnik2
@Skarbnik

czy takie jest haslo w kzyzowce? czy sudoku ?

truecolor2
@Skarbnik

Pracownicy wiedzą co robią, odchodząc. Kolejna osoba za chwile bye bye

Proktolog
@truecolor

No i dostaną to co lubią najbardziej. Czopek rozweselająco-znieczulający.

Natalia

@jacuś a w czym dokładnie ta chęć zrobienia z MULTICHEM korporacji się objawia? Jakie zmiany w firmie są zauważalne? Jak już pisałam kilka dni temu - dla jednych korporacja wiąże się z rozwojem, możliwością awansu. Czy w tych kwestiach firma również dąży do standardów w tak zhierarchizowanej strukturze, jaką zazwyczaj posiadają korporacje?

Natalia

@Nnorbi czy miałeś na myśli "korpo"? W jakich aspektach pracy widzisz zmianę i trend związany z wprowadzaniem stylu organizacji korporacyjnej w MULTICHEM SP. Z O.O.? Na rynku pracy widać dwie przeciwstawne tendencje - jedni poszukuj pracę w korporacji, gdzie można awansować w hierarchii firmy, a inni starają się takiej rozbudowanej struktury w firmie unikać. Możesz napisać więc na ten temat coś więcej?

Natalia

MULTICHEM SP. Z O.O. na swojej stronie internetowej informuje, że nie poszukuje aktualnie nowych pracowników, ale jednocześnie zaprasza do wysłania własnej aplikacji. Czy ktoś pomimo braku aktualnych ogłoszeń o pracę, kontaktował się w firmie w sprawie zatrudnienia i został zaproszony na rozmowę rekrutacyjną?

Kadrowa
@Natalia

Poszukiwany jest Zastępca Głównego Wazeliniarza. Wymagana znajomość francuskiego i obły kształt. W zamian przysługuje deputat na wazelinę.

Bart
@Kadrowa

Główny Wazeliniarz jest nie zastąpiony i najoblejszy.

Stefan
@Kadrowa

Wymagana też jest zgoda na bukake.

AAA
@Stefan

O kurcze! Musiałam sobie to wygooglać.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTICHEM SP. Z O.O. - Luboń

• Jak się pracuje w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTICHEM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MULTICHEM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MULTICHEM SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MULTICHEM SP. Z O.O.