MULTICHEM SP. Z O.O.

Opinie o MULTICHEM SP. Z O.O.

Darek

Gdzie jest kierownik Kwinto?

@Darek

Kwinto bo jumał czy bo grał na trąbce?

@.

Co to znaczy? Bo nie rozumiem. Napiszesz to w inny sposób :)?

Jak się pracuje z ludźmi z MULTICHEM SP. Z O.O.?

@ Nowy wpis

W przypadku firmy produkcyjnej, sumienność i pracowitość są kluczowymi cechami dla utrzymania efektywności i jakości produkcji. Osoby, które wykazują takie cechy, mogą cieszyć się większym uznaniem wśród współpracowników i uniknąć problemów w miejscu pracy. Jednakże, osoby, które preferują unikanie obowiązków i udawanie pracowitości, mogą szybko zyskać złą reputację wśród koleżanek i kolegów, co może prowadzić do trudności w relacjach między pracownikami. Chociaż kierownictwo firmy może nie zauważyć takiego zachowania, to pracownicy z otoczenia szybko zauważą nieprawidłowości i mogą reagować na nie odpowiednio.

@@

A czy te cechy pozwalają na nawiązanie stałej współpracy, jeśli tak to po jakim czasie od zatrudnienia? Bo domyślam się, że początkowo trzeba sprawdzić takie osoby. Czy wykonane obowiązki są jakoś weryfikowane przez przełożonych czy każdy pracuje zgodnie ze swoim sumieniem?

Ktośtam Nowy wpis

Praca nawet spoko ale płaca nie warta zapierniczania.Przychodzac tutaj pracujesz na tych w biurze i to oni zgarniają wszystko,zwykły pracownik może liczyć tylko za jakąś imprezę integracyjna która jest bezsnesnu.

Rama

W związku z obecną sytuacją w Tarnowie w sprawie szukania pracowników, istnieje potrzeba zmiany lidera na osobę bardziej godną zaufania. Obecny lider B. nie spełnia oczekiwań. Jako lider, powinien on być odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów i wykonywanie swoich obowiązków. Chyba się zgodzicie z tą decyzją?

Mały
@Rama

Lider jest OK,za to Pani N.jest nie do zniesienia psuje atmosferę,straszna kablara

Prawda
@Mały

Osoba pełniąca funkcję lidera Pan B. nie wydaje się odpowiednią osoba na to stanowisko. W biurze osoby tam pracujące, spędzają więcej czasu na przeglądaniu internetu i rozmowach, niż na wykonywaniu swoich obowiązków. Sugeruję zakleić szybę, ponieważ wpływa to negatywnie na atmosferę w miejscu pracy. Wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale nikt nie odważy się powiedzieć tego kierownikowi, ponieważ utrzymują z nim te osoby dobre relacje.

Gul
@Mały

Jeżeli twierdzicie, że lider jest kompetentny, to dlaczego Karol zajmuje się rozliczeniami kartonowymi co tydzień? Czy nie powinien tego robić osobiście lider? Karol nie ma tego obowiązku w ramach swojej pracy, czyli sprawdzania opakowań, aby zapewnić ich dostępność podczas wysyłek. Ponadto, lider nie potrafi efektywnie rozdzielać pracy na stołach i maszynach. Nie zauważa również, że niektóre osoby dużo rozmawiają, zamiast pracować. Czy te osoby mają jakieś przywileje ze strony lidera? Lider, jako reprezentująca naszą firmę osoba, powinien posiadać wiedzę na temat wysyłanych przedmiotów i obsługiwanych maszyn. Niestety, lider nie posiada takiej wiedzy jak Pani Ania, Wąs czy Karol, a mimo to pełni taką funkcję. To jest po prostu śmieszne.

Solidarna
@Rama

Rama nie wiem gdzie ty pracujesz ale na pewno nie w Tarnowie. To co piszesz to są same bzdury. Owy lider B jest osobą kompetentną i godną zaufania, myślę że dla Wszystkich niezależnie od stanowiska. Atmosfera jaka dzięki Niemu panuje we firmie jest na prawdę spoko i myślę, że nie jeden pracownik w dzisiejszych czasach mógłby Nam pozazdrościć. A jeżeli ktoś sobie ponakręcał tempo i teraz jest mu ciężko to może mieć żal tylko do siebie. A zresztą kto dołki kopie.....

Solidarna
@Rama

Rama nie wiem gdzie ty pracujesz ale na pewno nie w Tarnowie. To co piszesz to są same bzdury. Owy lider B. jest osobą kompetentną i godną zaufania, myślę że dla Wszystkich niezależnie od stanowiska. Atmosfera jaka dzięki Niemu panuje we firmie jest naprawdę spoko i myślę, że nie jeden pracownik w dzisiejszych czasach mógłby Nam pozazdrościć. A jeżeli ktoś sobie ponakręcał tempo i teraz jest mu ciężko to może mieć żal tylko do siebie. A z resztą kto dołki kopie...

IMG

Dużo ludzi się przewija, przez ten zakład pracy. Nie tylko w Luboniu ale też w Tarnowie. Praca trudna i ciężka. Też już miałem dosyć, więc zmieniłem zakład..

Karolcia
@IMG

Wiadomo czasem praca bywa i trudna i ciężka. Ale czy jakaś ponad siły jest? Ludzie właśnie z tego powodu się tak przewijają? Czy podczas rozmowy o pracę wszystkie te obowiązki są wymieniane?

M........
@IMG

Nie tylko ja odszedłem. Ale jeszcze kilka moich koleżanek i kolegów. Koleżanki mają kontakt z tymi co zostały. Nie polecam. Droga pantoflową kobiet wiemy co się tam dzieje. Tak jak piszą wszyscy. Słabe zarobki i brak doceniania pracowników.

Zosia
@M........

Może ktoś kto pracował w Tarnowie i odszedł, opisze pracę. Jaka była ta praca , kontakty z kierownictwem był dobry i zarobki.

Czy operatorzy mają te 6.500 na rękę ? Czy więcej?

Filip
@Marcin

Tyle zarabiają operatorzy maszyn, ale nie w tej firmie.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Ostatnim razem, zadawałem pytanie dotyczącą naboru do pracy na Tarnowie w czerwcu. Ale mi nikt nie odpowiedział. Teraz znów jest ogłoszenie na olx że potrzebują do pracy w Tarnowie. Ktoś napisał że tutaj ludzie pracują i się nie zwalniają. A ciągle jest ogłoszenie do pracy. Daje do myślenia. Napiszcie czy warto przyjść do pracy i ile dają kasy na miesiąc bo na olx nie było podane.

Czarna

Wiele osób zatrudnionych w firmie pisze o zarobkach, że były one małe waszym zdaniem. Może ktoś w takim razie jasno określić jakie wynagrodzenie oferuje firma na początek współpracy? Ile trwa okres próbny zatrudnienia?

@Czarna

Szanowni Pracownicy Gowork nakręcający sprawę zarobków, gdyby zarobki były za małe to firma borykała by się z dużą rotacją pracowników. Coś jednak powoduje, że pracownicy pracują i nie zmieniają pracy. Idźcie więc mącić na profile innych firm bo tu nic nie ugracie.

Patka

Czyli jednak doceniają pracowników dostają oni podwyżki? Jednak czynnik pieniężny jest bardzo motywacyjny. Ile mniej więcej zarabiają pracownicy z kilkuletnim stażem?

Jak kwota na początek dla pracownika produkcji? W ogłoszeniu nie ujawnili, a pisano tu, że jest z tym słabo. Ale piszą, że szkolenie trwa 3 miesiące, to na taki czas jest zawierana pierwsza UoP?

@Marcin

Do 17.06.2023 jest ważne to ogłoszenie. Może ktoś więcej napisze. Jakie zarobki, jakie kierownictwo. Bo czytając to co piszą to ludzie odchodzą z tej firmy bo mało płaca. Praca od 7 do 15 nie jest atutem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Były pracownik.

Właśnie powoli kończę pracę i lubię od czasu do czasu zobaczyć, co tam ludzie pisza na tematy pracy. Ja napiszę tylko tyle. Wszystkiego dobrego dla mojej byłej firmy w której pracowałem. Dzięki wam, mogłem wypłynąć na lepsze wody finansowe. Troszeczkę wody upłynęło, gdy pracowałem w Multichemie. Dziękuję(usunięte przez administratora) która otwarła mi oczy. Miło wspominam tylko kilka osób z którymi się bardzo dobrze pracowało. To byli fantastyczni ludzie. Pan Leszek, Marek -wąs, Ania i Karol czyli grubiutki Chińczyk jak na niego mówiliśmy. Serdecznie ich pozdrawiam. Życzę zdrówka w Nowym Roku 2023 i dużo kasy.

Małgorzata
@Były pracownik.

Mnie zainteresował ten wątek finansowy. Wypłynięcie na szersze wody finansowe w firmie, oznacza, że dobre pensje są? Czy to jest tak, że wraz ze wzrostem stażu pracy w tej firmie, to też pensja rośnie? O co w tym chodzi?

X
@Małgorzata

W tej firmie są słabe zarobki. Były pracownik znalazł lepsze finanse więc zwolnił sie. Ja też tam pracowałam.

Mikron
@Małgorzata

Kolega wypłynął na lepsze finanse. Ale nie w Multichemie. Kasa była tu słaba. Tak jak inni opisywali.

@Mikron

To najniższa krajowa była czy trochę więcej? Jakieś premie wchodziły w grę? Albo inne dodatki np na święta?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Tak. W miarę możliwości finansowych firmy i w zależności od sytuacji rynkowej. Ostatnie było w zeszłym roku z okazji 25-lecia firmy.

szoker

Kolego z czerwonej kia tej szybkiej błagam opuść pokład już nasz bo co dzień patrzec nie mogę na ciebie jak udajesz ze pracujesz ,rozumiemy ze przywiazanie do autka słuzbowego czerwony kolor szybki i boski ale odpuść nam te męki i udawanie ciężkiej pracy twoj czas nadszedł pakuj piórnik i wracaj do chałupki.

Krystyna
@szoker

Domyślam się, że jedynie adresat dysponuje tym autem? Czemu nie powiecie mu tego wprost tylko publicznie, żeby każdy widział...?

Timi
@Krystyna

Często pisanie publiczne, szybciej pokaże ten przykry obraz który tam się tli. Może zostanie wreszcie zauważony przez inne osoby w tym zakładzie pracy. Bo mówienie prosto w oczy nie pomaga.

Krystyna
@Timi

No niby każdy ma swój sposób... Ale co to zgodnie z zamiarem efekt jest widoczny?

Były john
@szoker

Jak znam firme to gość zaoierdalxx i wymaga a leserom się to nie podoba więc trzeba kopać. Nie pierwszy taki przypadek. Właśnie dlatego jest tam tag gęsto a prezes to chwyta.

Duży

Zarobki ok. Praca mało spokojna

@Duży

a dlaczego uważasz, że jest mało spokojna?

A&A
@Kamila

Praca stresująca, ponieważ osoby chciały by już, teraz, za chwilę a najlepiej na wczoraj mieć przygotowany towar. Patrzą na ciebie z daleka. Lub patrzą w kamery aby cię uchwycić jak stoisz lub rozmawiasz, masz telefon w dłoni. Ale oprócz tego mają też kapowników. Więc praca nie jest stresująca. Jestem ciekawa czy ich też ktoś obserwuje co robią w urządzeniach mobilnych. Ale oni mogą ty NIE.

Nr1427924495PSB

Dzień dobry. Chce podzielić się opinią dotycząca produktów. Towar 100 procentowy. Ja i znajomi kupujący lakiery Profix nigdy nie narzekaliśmy. Ta marka jest sprawdzona, więc możemy z czystym sumieniem polecać. Osoby które to wiedza, mogą to potwierdzić iż towar jest dobry do lakierowania pojazdów. Życzę dalszych sukcesów dla firmy Profix. Dzięki wam, my lakiernicy dobrze wykonujemy swoją pracę. Pozdrawiamy

Szukającym pracy w tym zakładzie odradzam. Też tam pracowałem i stwierdzam tak jak wszyscy. Mało płacą a mówiąc dokładnie to słabiutko. Jeśli ktoś chce pracować i za swoją pracę dostawać naprawdę dobre pieniądze a nie śrubkiiiiii to niech szuka innego zakładu. Tym co tam jeszcze pracują też to polecam.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
@321

To prawda. Pracownicy odchodzą bo są małe zarobki. Znajdują inne stanowiska bo chociaż pracowali w tym zakładzie to nie byli doceniani finansowo. Wiec nie jest to zaskoczeniem że każdy kto pracuje szuka lepiej płatnej pracy. BO TU NIE ZAROBI. Są tam ludzie którzy wchodzą kierownictwu w ...... aby mieć lepiej. Znam wazeliny które naprawdę są wredne i dalej tam pracują, tak jak się dowiedziałam. MASAKRA. Obgadywanie i szemranie za plecami nadal jest. CZYLI NIC SIĘ NIE ZMIENIA. KAŻDY TO ZAUWAŻY.

Multipulti
@321

Nie oddchodźcie zostańcie tak nam razem dobrze było gdzie my teraz znajdziemy takich wiernych. Zobaczycie poprawi sie wszyscy weźmiem się w kupe do roboty i pokażemy tym liderom co znaczymy. Ale zostańcie

Lider Żenada
@Multipulti

Zakładowa wikipedia. Co to jest Lider. Typ ponoć myślący, pnąca sie po szczeblach aby pokazać że chce dominować. Znająca się na wszystkim co go otacza. Niestety życie pokazuje coś innego. Przykre ale prawdziwe.

Pracowałem w tej firmie i to co pisze Pani AAAAAAAAAAAA i 321 to szczera prawda. Nie doceniają pracowników którzy tam pracuja i pracowali.I każdy kto tam pracował może opisać co myśli i tej firmie.

Edek

Jakość produktów bardzo słaba

Zgredek
@Edek

To portal dla pracowników Edziu...

@Zgredek

Zadowolenie lub niezadowolenie klientów chyba tez dużo mówi o firmie jako o pracodawcy?

UFO
@Edek

Dzień dobry. Dlaczego twierdzisz Edek że ,,Jakość produktów bardzo słaba'' ? co nie ma farby w puszkach? a może kolorek nie odpowiada? jest duża paleta kolorów. Wystarczy tylko odpowiednio wybrać.

@UFO

Ale przecież tu nie chodzi tylko o kolor czy o ilość farby w puszce. A wytrzymałość? Konsystencja? To chyba powinno o jakości świadczyć, nie uważasz?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MULTICHEM SP. Z O.O.?

R.

Na początku zadaj sobie pytanie czy aby napewno chchesz tam pracować?! Musisz być: -dupowlazem (usunięte przez administratora) -musisz lizać (usunięte przez administratora) kierownikowi

Kolano
@R.

Farby produkowane w tej firmie są dobre do malowania samochodów. Polecam z czystym sumieniem te farby. Co do pracy i przede wszystkim zarobków to masakra. Bujanka ze strony kierownictwa jak tu jest miło i cudownie. Dobre pieniądze i luzik. Pracowałem tam i wiem że słabiutko płacą. Brak lepszej kasy spowodował że zmieniłem szybko pracę. I opuściłem ten zakład. Ludzie nie są doceniani w żaden sposób chodzi mi tu o pieniądze za dobrą pracę. Więcwszyscy omijają szerokim łukiem ten zakład.

jaki firma ma stosunek do obecnej sytuacji na Ukrainie i do Rosji? Moja obecna firma nie przejmuje się ta sytuacja,m. Nie wspomnę już ze nie są organizowane jakiekolwiek zbiórki, pomoc. Co według mnie nie jest fair i ja w takiej firmie pracować nie chce. Jak tutaj jest? Czy jest organizowana jakaś pomoc? Zbiórki?

Człapson
@.

Z tego co wiem to firma organizuje zbiórki dla uchodźców z Ukrainy, jest też czynnie zaangażowana w transport ludzi z granicy. Oczywiście dużo zależy od ludzi, ale jeśli kogokolwiek poprosisz o pomoc, to zawsze ją znajdziesz (przynajmniej takie jest moje doświadczenie w tej materii).

Członkiem zespołu zostaje się po podpisaniu umowy. :)))

Grzegorz
@.

Bardzo mądre, bardzo -.- Ale jakie warunki trzeba spełnić - chyba o to było pytanie

Stefan
@Grzegorz

Nie wiem czemu Cię zgłaszają, dobrze mu powiedziałeś.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTICHEM SP. Z O.O. - Luboń

• Jak się pracuje w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTICHEM SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTICHEM SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MULTICHEM SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MULTICHEM SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MULTICHEM SP. Z O.O.