Opinie o Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka w Warszawa

Na jakie wsparcie w Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka?

Kolejny były pracownik Nowy wpis

Takie ze, nie szanują pracownika, są niesłowni w stosunku do nich. Za to maja słabość do zatrudniania i spoufalania się z pracownikami ze wschodu.

Praca na miesiąc, pracodawca myśli że będziesz robił ponad normę, jeśli się nie wyrabiasz lub jest (za dużo pracowników) po prostu dziękują, praca fizyczna czasem trzeba przenieść ciężką belkę z materiałem, zarobki nie adekwatne do pracy, nie polecam aplikować na jakiekolwiek stanowisko.

Odpowiedź
@Marek

Popieram Pana wyżej. Zarobki nie adekwatne do pracy.

Hanna
@Marek

Nieadekwatne zarobki do pracy? To zakresu obowiązków nie reguluje umowa? Można dorobić sobie u was do pensji np nadgodzinami?

Były Pracownik
@Hanna

Hanna umowa to pół strony, BHP nie istnieje, wyliczanie urlopu na podstawie świadectw pracy również nie. Jakimś cudem to jeszcze funkcjonuje

Honorata Nowy wpis
@Były Pracownik

To ile macie urlopu skoro świadectwa pracy nie są brane pod uwagę ? Nie było problemu żeby go wziąć czy ciężko było się dogadać co do terminu?

Właściciele owego przybytku nie znają pojęcia słów KULTURA I SZACUNEK w stosunku do pracownika. Przekłada się to na cały aspekt pracy w tym miejscu. Odradzam prace w miejscu, gdzie jesteś uwikłany w małżeńskie niesnaski, a spoufalanie się właścicieli z pracownikami jest na porządku dziennym.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

widziałam opinie, że podobno zarobki tutaj nie były adekwatne do pracy. :( faktycznie takie przekonanie panuje tutaj do dziś? A praca jak na chwilę obecną wygląda czy cokolwiek się odnośne jej organizacji zmieniło? Ile ostatecznie płacą?

QWE Łukasz

Bardzo uprzejmy Mariusz przed rozpoczęciem pracy , otwarcie lużno mówiący o warunkach o umowie dogadaniu się , nadgodzinach i tak dalej , mogą wam nie dać nawet dnia próbnego wszystko zależy jak wam idzie więc jeżeli uważacie ze ten pracodawca da wam czas na "wdrożenie się" to jesteście w mega błędzie , reszta ekipy nic nie robiła pierdoliła o głupotach , a mi podziękował po paru godzinach , wiem że może im nie odpowiadałem , bo sobie z tego zdaje sprawe natomiast specjalnie radykalnie zmieniłem swoja poprzednia pracę bo mi zapewnił że mogę u niego mieśiąc popracować , generalnie jeżeli chcesz spróbowac swoich sił to spoko natomiast Mariusz to przedsiębiorca , 'zydek cwaniaczek który kalkuluje z zimną krwią zanim podejmiesz prace żeby móc wywalić cię po paru godzinach jak się nie sprawdzi więc generalnie nie polecam , życze mu wszystkiego co najgorsze

Mariusz
@QWE Łukasz

Cześć Łukasz, kojarzę cię i cieszę się, że mogę ci odpowiedzieć. Owszem, przyszedłeś do mnie na okres próbny rzucając wcześniej inną pracę. Alarmujące dla mnie było to, że pomimo okresu wypowiedzenia puścili cię z dnia na dzień i życzyli powodzenia. Przyszedłeś na dzień próbny, gdzie powinieneś pokazać się z najlepszej strony lub choćby udawać, że pracujesz. Miałeś zostać zatrudniony do prostej (i policzalnej) czynności. Tam, gdzie przeciętny pracownik robi ok 80sztuk na godzinę już pierwszego dnia pracy, ty po 5 godzinach zrobiłeś 70 połowę czasu przesiadując w łazience. Z tego co pamiętam, zaproponowałem ci że jeśli nie dam rady osobiście zrobić takiego wyniku w pół godziny to pozwolę ci pracować cały miesiąc. Myślę, że więcej nie muszę pisać. Okres próbny jest dla obu stron. Ty widzisz czy miejsce pracy/atmosfera itp ci odpowiada a ja widzę, czy twoja praca mnie odpowiada. Niemniej przykro mi, że nie udało nam się nawiązać współpracy.

Zastanawiam się nad wysłaniem CV do tej firmy, czy ktoś byłby w stanie powiedzieć jak się tam pracuje?

Maja
@Kasia

Napisałaś, że zastanawiasz się nad wysłaniem CV do firmy i pytasz o to, jak się w niej pracuje, jednak nie podajesz stanowiska pracy, jakim jesteś zainteresowana, a to dosyć istotna informacja. Jakie stanowisko w Fashion Colors Cię interesuje? Możesz napisać?

Kuba

Jakieś informacje o atmosferze w pracy czy zarobkach byłyby mile widziane na forum.

Maria

Zamówiłam maseczki i otrzymałam je. Takie jak chciałam w dobrej cenie. Firma cały czas informowała mnie o stanie mojego zamówienie. Polecam bo to solidna firma.

Jędrzej

Katastrofa

Maria
@Jędrzej

Nie zgadzam się z tą opinią. Jest krzywdząca.

Zostaw merytoryczną opinię o Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka - Warszawa

• Jak się pracuje w Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka?

Zobacz opinie na temat firmy Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Fashion Colors Monika Rosa-Nidecka
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Alternatywy 6 lok. 136
    02-775 Warszawa