Opinie o Netsol Adam Paweł Bańkowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Netsol Adam Paweł Bańkowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Netsol Adam Paweł Bańkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netsol Adam Paweł Bańkowski w Warszawa

pat Nowy wpis

Uważajcie na informacje o bezpłatnym badaniu pasożytów w Poznaniu. Badanie super wiarygodne... Więc za darmo w tej chwili dam wam wyniki: Masz poważne pasożyty, które prowadzą do poważnych chorób, więc kup pakiet suplementów w super cenie i koniecznie umów się do ich specjalisty, na dalsze leczenie. PS: Jeśli już się naprałeś/nabrałaś na ten scam idź sprawdzić wyniki badań u internisty, który w razie wątpliwości odeśle cię do zwykłego laboratorium na kontrole, a nie łap się na darmowe badania i magiczne tabletki.

Justyna

(usunięte przez administratora) Bezpłatne badania na obecność pasożytów to naciąganie ludzi! Mi wpisano prawie wszystkie możliwe bakterie i pasożyty, jakie tylko były do zaznaczenia, a po zrobieniu badań okazało się, że jestem zdrowa. Za program dostałam zwrot pieniędzy, ale kto mi zwróci za wizytę u prawdziwego lekarza i badania w laboratorium?

aaa
@Justyna

Jak można odzyskać pieniądze - owe 180 pln - za witaminy i pok nr 1? Bo tez naciąganie....:/

Natalia
@aaa

Też byłam na wizycie. Nie rozumiem co nazywacie naciąganiem przecież pierwsza wizyta byłą za darmo i mnie też zaproponowano program za 180 zł. Nikt nie kazał Wam go kupować. Można było odmówić Jak w sklepie spożywczym kupisz towar to też opinie wystawiasz, że naciąganie i oszustwo bo na allegro można kupić taniej ? Mi nikt lufy do skroni nie przystawił by cokolwiek kupować

olin
@Natalia

naciaganiem jest to,ze niby placisz za program odnowy komorkowej,a na paragonie jest witamina d3 za 138 zl,gdzie cena z innej firmy,bardzo dobrej jakosci kosztuje w tej samej dawce i ilosci od 35 do 60 zl,przy czym podczas wizyty cala nawijka i abuzywne zabiegi marketingowe sugeruja,ze jest gratisem. nie wspomne,ze dolaczone papierki lakmusowe do mierzenia ph sa recznie ciete nozyczkami(krzywo)-zenada. nie wiem co znaczy druga pozycja na paragonie(pok4),prawdopodobnie oplata za wizyte w pokoju 4,no to jak to jest darmowe badanie?

Eliza Nowy wpis
@olin

Widać że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i obrażasz firmę. Program to koszt 180 zł na który składa się Pok (program odnowy komórkowej) Masz to na karcie!! Nie umiesz czytać? I witamina D3 co razem daje 180 zl Jak można tego nie zrozumieć? Nie chcesz nie kupuj ale pisz takich bzdur

Mirela Nowy wpis
@olin

Naciągana to jest Twoja opinia Nie zrozumiałaś oferty i piszesz takie rzeczy Wyrazy współczucia Dostajesz ode mnie dyplon i ocenę 5 - Brawo Ty

Daria Nowy wpis

Pamiętajcie , że to forum pracownicze, a nie miejsce dla klientów !

Urszula M

Wróciłam dziś z wizyta do Pani Ani z moja mama . Mój mąż , córka , syn i Ja jesteśmy zadowoleni już czujemy efekty. W dodatku mamy daleko do Krakowa i ostatnio Pani siedziała z Nami dłużej niż powinna pracować , a do tego była bardzo pomocna i uśmiechnięta do samego końca . Ma podejście do osób w każdym wieku i duża wiedzę. Po kuracji będziemy odwiedzać :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Netsol Adam Paweł Bańkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Justyna

Jestem pod opieką Pani Magdy już dobre pół roku. Miałam problemy z częstymi bólami głowy i brzucha. Chodziłam po lekarzach przez kilka lat ale tutaj szybko mi pomogli. Polecam

Ewelina

Też byłam na wizycie i czuje się zdecydowanie lepiej. Brałam leki jakieś dwa miesiące, dostałam też dietę i zalecenia. Faktycznie na paragonie jest napisane POK- program odnowy komórkowej. Wcześniej nie zwróciłam uwagi. Chodzę do Pani Anety i jestem zadowolona

Krystyna

Mialam kuracje przed wyjazdem do Wloch na pasozyty minelo troche czasu i wrocilam do tego miejsca , aby sprawdzic organizm i oczyscic sie przed kolejnym wyjazdem. Jestem zadowolona i prowadza mnie specjalisci, dietetycy , ktorym ufam . Ludzie jedni wierza w miedycyna naturalna , ziola a inni stosuja leki zapobiegawcze i antybiotyki . Kazdy ma prawo wybrac .Jesli chcecie lekarzy to macie szpitale i przychodnie . Polska jest jednak mocno do tylu na badania darmowe biegna, a wiedzy zero :P

Edyta

Specjaliści starają się pomóc każdej osobie. Byłam ze swoją córką, ma 29 lat i więcej problemów niż nie jedna starsza osoba. Jestem zadowolona bo był szeroki wywiad, pełne zalecenia, dostałam skierowania na inne badania ale wolałam już zostać u nich żeby wszystko zostało w jednym miejscu. Jak najbardziej polecam

Joanna

Ja byłam na bezpłatnym badaniu bo moja mama jest po kuracji i mnie zapisała . Nie zostało mi nic wykryte , a Pani poświęciła mi dużo uwagi i rozmowy . Mówiłam jak zle się czuje i pokierowała mnie na dodatkowe badania do lekarzy. Jeśli ktoś nic nie ma nie potrzebuje kuracji . Wrócę tam na kontrole za pół roku z miła chęcią

Mirela
@Joanna

Cieszę się, że zobaczyłam taki wpis. różnie bywa z placówkami ;)

Łukasz

Jestem na kuracji już ponad 2 miesiące i czuje się znacznie lepiej . Mniej zmęczony, a dieta bardzo poprawiła moja wagę . Na razie ok 3 kg ale do tej pory nie mogłem nic zgubić . Dostaje duzo informacji i pełna opiekę, ale także muszę przestrzegać wszystkich zaleceń . Teraz wysłałem moja siostrę i mimo długich oczekiwań na termin była zadowolona .

Jarek
@Łukasz

Mam podobny problem, jak się tam zapisałes?

Ola
@Jarek

Wejdź na ich stronę i kontakt na infolinie maja pełne gabinety , ale może znajdzie się jakiś termin . Oni dbają o kontakt oddzwaniają , potwierdzają to profesjonalne szczególnie jak teraz jesteśmy tacy zabiegani i zapracowani :)

Rafał

Firma Netsol zorganizowała "bezpłatne" badania na obecność pasożytów. Zapisałem się na program 3 wizyt płacą z GÓRY niestety 180 zł. Na paragonie który otrzymałem widziały dwie pozycje 1. Witamina D za 140 zł choć Pani powiedziała że po przystąpieniu do programu Wit. Jest gratis. 2. pozycja Na paragonie to pok. 1! 40 zł. Paragon jest chyba za wynajem pokoju! I za darmową Wit D za.którą zapłaciłem wg. Paragon 140 zł. (usunięte przez administratora)

MIrek
@Rafał

POK to PROGRAM ODNOWY KOMÓRKOWEJ, też to kupiłem - jest napisane na Karcie, którą dostałeś z wynikami

MIrek
@MIrek

Może Ty byłeś na innej wizycie Pierwsza była bezpłatna i dostałem wyniki, konsultacje, dzienniczek żywieniowy, skierowanie na krew do laboratorium. Został mi zaproponowany program odnowy komórkowej czyli POK o którym piszesz i mi wyjaśniono że za 180 zł kupuję ( witaminę D i POK czyli program na 3 miesiące) Jestem już po 2 wizycie i nie widzę niczego co można nazwać oszustem czy naciąganiem

Justyna

Czekałam z opinią aż uznam, że są jakieś rezultaty lub ich nie będzie. Pełna 3 miesiące jestem pod ich opieką. Na plus jest to, że między wizytami dostaje się wskazówki i przypominajki w stylu czy piłaś dziś wodę, czy na pewno stosujesz się do zaleceń z karty - bardzo nowoczesne i przydatne. Ja nie jestem zbyt konsekwentna. Dostałam zalecenia jak jeść i co jeść - mają jakiś sposób by człowiek chudł a nie za wiele zmienił w swojej diecie co jest naprawdę inne. Nie dają gramatur, wielkich jadłospisów. Wpisujesz im co jesz a oni z tego robią ci wszystko. Suplementy wiadomo, że trzeba brać, ja mam akurat spore zaburzenia i suplementuje się od lat. Wizyty są mniej więcej co miesiac ale pomiędzy nimi da się łatwo z nimi skontaktować więc to też uznałam za duży komfort. Ceny też nie są wygórowane. Minus jest taki, że trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem na jakieś 2 tygodnie. Nie chcą zapisać np. za 2 miesiące wiec trzeba mieć to na uwadze.

Byłem na wizycie u nich jak i kupiłem Program Odnowy Komórkowej w skrócie POK Na razie minął miesiąc i czuje się dobrze. Poszedłem do nich ponieważ koleżanka mi poleciła. Sama leczy się u nich od roku

!!!

(usunięte przez administratora), nie ma żadnych konsultacji z lekarzem, chodzi o wciśniecie produktu za 450 lub 420 lub w promocji !!! za 180 zł

Brak wiedzy i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Netsol Adam Paweł Bańkowski - Warszawa

Netsol Adam Paweł Bańkowski