Opinie o Inpen Piotr Łapiński w Kobylanka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Inpen Piotr Łapiński. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inpen Piotr Łapiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpen Piotr Łapiński w Kobylanka

Sebastian P. Nowy wpis

Polecam współpracę z Panem Piotrem. Pomaga niezależnie od trudności zadania. Duża wiedza i szybka pomoc.

Czy w Inpen Piotr Łapiński możliwa jest praca na podstawie B2B?

Sebastian.K Nowy wpis

Polecam. Miałem kłopot z dachem Pan Piotr znalazł przeciek pomimo, że wczesniej 2 osoby przyszły i wydałem tylko pieniądze a efektu brak.Znalazl wykonawcę do naprawy dachu i nadzorował wszystko do końca

Czy firma Inpen Piotr Łapiński udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Inpen Piotr Łapiński.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Klient

Pan Piotr bardzo dobrze wykonuje swoja prace, zawsze doradzi i ma ogromna wiedze poparta doświadczeniem i kursami. Z tego co słyszałam nie od niego a od innych klientow na naszym osiedlu to Pan Piotr jest po prostu bardzo mily i sam zakladal duzo funduszy na materiały, gdy (usunięte przez administratora) klienci nie mieli za co zapłacić i obiecywali spłatę po zakonczeniu prac Niestety tak sie konczy zaufanie do ludzi, ktorzy jeszcze go obrażają na innych forach, by tylko nie oddac pieniedzy. Ja polecam, nie żałuję wspolpracy z Panem Piotrem.

Stanisław Nelke

Wystawiam pozytywną opinie.Duża pomoc.

Dorota
@Stanisław Nelke

Brzmi w porządku a można poznać szczegóły? Kiedyś pojawiały się dość negatywne opinie i ciekawa jestem jak to dokładnie jest teraz

Stanisław Nelke
@Dorota

Pan Piotr pełnił funkcję kierownika budowy na naszej budowie.Miał robić instalacje elektryczna ale robiłem ja ze względu na koszty.On doradzał. Miał cierpliwość.Podlaczył piec. Ogólnie wszystko działa. Dużo mówi ale większość się sprawdziła i jesteśmy z żoną zadowoleni.Jakby co to polecamy

Andrzej Kosecki

Zakończona budowa i odebrane instalacje polecam wykonawcę

@Andrzej Kosecki

Wykonawca wykonał na naszej budowie wszystkie prace prawidłowo

INPEN Piotr Łapiński Człowiek orkiestra, kierownik budowy, inspektor nadzoru, podłączenie gazu, elektryka. Do czasu wpłaty zaliczki i podpisania umowy wszystko pięknie, potem kłamstwa, brak kontaktu, nieodebrane telefony. Szkoda nerwów na tą "firmę" Unikajcie za wszelką cenę.

synek

Opinia nie z mojego doświadczenia, ale sąsiadki, która bardzo została (usunięte przez administratora) przez tego człowieka. Wziął pieniądze i zniknął, robota nie skończona, olał dokładnie człowieka. Jeszcze bezczelnie twierdzi, że nie zapłaci kar umownych. Sprawa w sądzie o ile wiem.

Średni poziom, przed podpisaniem umowy nieba by uchylił a po (usunięte przez administratora) jak większość, trzeba pilnować mocno, bo we wszystkim wie lepiej, no i nie polecam dawać za dużych zaliczek

Artur Małecki.
@Adam

Gośćiu co za pierdoły wypisujesz i konfabulujesz.Obrażasz człowieka. Zazdrość czy coś innego Cię żrzera?? Dodam tylko że mnie inwestrowi Ten wykonawca na budowie wykonał wszystkie zlecone prace, wygląda fachowo i działa.Doradził jak załatwić dokumenty, Wykonał szkice i kosztorysy. Roboty wykonał tak uczciwie że budynek jest oszczędny i koszty ogrzewania są małe więc jestem z jego pracy bardzo zadowolony. Mój brat też będzie z jego wiedzy korzystał.

@Artur Małecki.

Widzę, że Pan Piotr sam sobie wystawia komentarze. Dokładnie tych samych słów używa w codziennej komunikacji. Wszystkie negatywne komentarze z google zostały usunięte. No cóż, będąc tak mało rzetelnym wykonawcą, trzeba nadmiar wolnego czasu poświęcać na śledzenie opinii na swój temat.

@Artur Małecki.

Chętnie zobaczę budowę ukończona przez pana Piotra z roku 2019,2020 lub 2021. Nie z 2000 ....

Polecam Pana Piotra. Kierował budową i bardzo nam pomógł. Wykonał dla nas prace elektryczne i grzewcze bez uwag.

Niski poziom umiejętności, niesłowny i nieterminowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpen Piotr Łapiński - Kobylanka

Inpen Piotr Łapiński