Opinie o Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu w Mława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja gotowych parkietów podłogowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu w Mława

Sławomir

12 lat bez zarzutów. Stabilnie i rozwojowo

Antoni

Pozytywna współpraca

Jan

Polecam firmę , podłogi na najwyższym poziomie

Ola

Fachowo i profesjonalnie Polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ewa Staroń Kaliściak

Jeszcze raz przepraszam, że panią oszkalowałam w necie, za wszystkie wyzwiska z mojej strony. Jestem alkoholiczką i musze się leczyć psychiatrycznie. Proszę mi wybaczyć

Firma rzetelna i uczciwa. Terminowe wykonanie, na najwyższym poziomie. Szefowa sympatyczna i pomocna

Elektryk

Prace tej firmy są na wysokim poziomie wykonania

Hydraulik

Z taką firmą to przygotowanie ogrzewania podłogowego pod drewno to sama przyjemność. Długoletnia współpraca . Polecam

Budowlaniec

Firma godna polecenia. Terminowa, konkurencyjne ceny, towar pierwsza klasa. Polecam

Klient

Wykonanie i obsługa tragiczne. Widziałem jak właścicielka traktuje pracowników. Zwykły człowiek dużo lepiej zwierzęta traktuje. Nie pozwala nawet zjeść posiłku.

@Klient

Popieram wyzywa mnie w prywatnych mailach osoba bardzo niezrównoważona i wulgarna z powodu wystawienia jej negatywnej opinii

Klient

Zdecydowanie nie polecam.Jak najdalej od Galerii Parkietu w Mławie. Pani miła do podpisania umowy, a potem wciska co wg niej jest ładne. Chciałam deski lakierowane- otrzymałam takie jakie Pani proponowała Po zawarciu umowy nie ma odwrotu zmiany, mimo,że wkrótce się zorientowałam,że na umowie figuruje olejo-wosk. Nie ma kontaktu z Panią, blokuje tel..Przestrzegam przed Galerią Parkietu w Mławie. Poza tym nie dostałam zamówionej ilości desek.Zamówiłam 140m2 otrzymałam 131. Musiałam dokupić w zacznie wyższej cenie 5 m2 do brakującej fizycznie powierzchni..Łącznie zapłaciłam za 145 m2, a powinnam mieć 137 włącznie ze zrzynkami. Kleju natomiast dano mi za dużo, za który zapłaciłam, zwrotu oczywiście nie ma.Kobieta twierdzi, że błąd jest po mojej stronie. Projekt budynku się nie zmienił. Przestrzegam przed Panią Giżyńską Katarzyną Czuję się (usunięte przez administratora) i bardzo zawiedziona. Poziom obsługi klienta niski.Tu zostałam potraktowana jako (usunięte przez administratora) albo moi wykonawcy, chociaż to ja zostałam poszkodowana. Jeśli kupujecie , przy otrzymaniu towaru, spisujcie każdą paczkę, nie ufajcie, bo będzie to kosztować dużo drożej.

Katarzyna
@Klient

Proszę pani. Otrzymała pani produkt zgodny z umową zarówno co do ilości jak i wybranego towaru. Nadto miała pani gratisową dostawę, cenę promocyjną i mega dużo cierpliwości do pani roszczeniowości. Nie musiała pani zamawiać u mnie, nikt pani nie zmuszał. Z uprzejmości do firmy budowlanej która pani nas poleciła, przyjęłam zlecenie, choć czułam iż nie zasługuje pani na poświęcony mój czas. Jest pani chorą osobą potrzebującą pomocy. Zabrakło pani desek a zostało kleju przy zleconej normie 1,1, a producenci zalecają 1,3. Pani chciała wyłudzić ode mnie deski, na co pozwolić sobie nie mogłam. Sprzedałam pana dodatkowe metry. Rozliczy pani budowlańca, który pani klad , bo z tego co pani mnie polecił zrezygnowała pani. Pani się nie dogodzi. Skoro zamówiła pani deskę w olejowosku, to taką pani otrzymała. Zapłaciła pani za towar bez dopłaty mimo półrocznego magazynowania. Nikt dodatkowych kosztów pani nie policzył a pani jeszcze pisze bzdury na mój temat. Byłam dla pani miła, a kiedy miałam pani serdecznie dość , to panią zablokowałam. Nie chcę mieć kontaktu z niezrównoważonymibosobami z szacunku do siebie, swoje pracy i zdrowia!!! Z racji zawodu psychologa, na terapię u mnie pani nie zapraszam. Tu pomogą tylko silne leki przy długotrwałym stosowaniu!!!!!

@Katarzyna

Jestem niezadowolona z Pani usługi Po to są opinie,żeby się wyrazić. Polecić, bądź nie . Ja zdecydowanie nie polecam jak dużo innych osób. Poza tym Pani wyzywa mnie prywatnie na mailu, to jest niedopuszczalne. Używa bardzo wulgarnych słów w stosunku do mojej osoby.

Budowlaniec
@Klient

Uważajcie na tę kobietę , nie dość że nie zapłaciła mi za wykonaną usługę to jeszcze kazała materiał od firmy Galeria Parkietu przebrać i gorszy odłożyć, potem śmiejąc się stwierdziła że teraz wyłudzi od P. Giżyńskiej kolejne deski za darmo. Na kleju kazała oszczędzać, stąd kleju zostało. Pozostałe 10 m2 desek kazała zostawić do spalenia, bo były z sęczkami. Odpadu było dużo, kazała wycinać sęki. Ta kobieta to (usunięte przez administratora) Dom wykończyła, wykańczając nerwowo firmy budowlane!! Jak jeszcze raz napisze negatywnie o firmie Galeria Parkietu Mława, to podam jej dane dla przykładu kogo unikać!!!

Architekt wnętrz

Pełen profesjonalizm. Długoletnia współpraca bez zarzutów. Firma z doświadczeniem

Projektantka

Współpraca z firmą to czysta przyjemność :)

Witold

Tylko w Mławie podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe! jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości wykonanej usługi jak i wyboru drewna

Jolanta

Firma z polecenia spełniła nasze oczekiwania co do jakości wykonanej usługi. Pełen profesjonalizm

Ponadczasowe podłogi tylko w Mławie :) Fachowo i terminowo

Hania

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Produkt zgodny z zamówieniem , terminowo i fachowa usługa.

Danka

Terminowo i bezproblemowo. Szefowa doświadczona i profesjonalna . Pracownicy sumienni i odpowiedzialni . Ceny konkurencyjne! Polecam

Zbyszek

Polecam, produkt zgodny z zamówieniem, terminowo, bez zastrzeżeń.

Praca dobrze płatna z poszanowaniem pracownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu - Mława

• Jak się pracuje w Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu?

Zobacz opinie na temat firmy Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giżyńska Katarzyna Anna Galeria Parkietu
4.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Podmiejska 2
    06-500 Mława