Opinie o Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane w Chojnice

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane?

paweł

nieuczciwy (usunięte przez administratora)

Urszula
@paweł

Czy to Pana opinie pochodzą jeszcze z 2018 tu na forum? Bo cisza tu nastała w ostatnim czasie i się zastanawiam czy po prostu coś się nie polepszyło?

paweł
@Urszula

Witam, tak dotyczą tego samego wątku, nieuczciwy, nie wykonał zlecenia, nie oddał zaliczki, zwodził, (usunięte przez administratora), brał na litość itd. Pozdrawiam Paweł

Ewelina Nowy wpis
@paweł

Zgłosiłeś to gdzieś? Jak udało Ci sie rozwiązać sprawę?

Paweł Nowy wpis
@Ewelina

Bez wdawania się w szczegóły, zrobiłem ile mogłem, aby odzyskać pieniądze. Nieuczciwy (usunięte przez administratora) zawsze ma plan jak się ukryć lub jak ukryć majątek.

Kamil Nowy wpis
@Paweł

Co pan wypisuje za głupoty to pan jest nie uczciwym wykonawca widziałem robotę u pana w domkach i ma pan dobrze zrobione posadzki co pan oczekuje zwrotu pieniędzy jest pan śmieszny

Paweł Nowy wpis
@Kamil

A to ciekawe nie przypominam sobie, abym gościł pana "Kamila". Panie Michale pana pseudonim "Kamil" jest fajny, skoro jest pan uczciwy to się spotkajmy. Ja panu pokażę przelew na zaliczkę, a pan mi pokaże, gdzie pan zrobił posadzki! Przeanalizujemy nasza korespondencję, wypadki, choroby, zepsute samochody, złą pogodę itd. itp.

Rafał

Absolutnie nie polecam tego fuszerkarza nikomu . Na 3.5 m³ posadzki zamowil 7 ton piasku By potem go zostawic na chodniku . "Posadzka" to sam piasek szczotka robiło sie dziury palcem także 3 tygodnie po wylewaniu.cement wywieziony do domu zacierka cementowa na wierzchu i przejdzie takie myslenie tego czlowieka. Naraził na ogromne koszta gdyz posadzke trzeba bylo wybrac i wylac ponownie . 20 lat w zawodzie i nigdy nie widzialem takiego fuszerkarza .

Czy Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kamil

Witam z tego co wiem to ten wykonawca jest rzetelny i wykonuje dobrze usługi i ludzi ma ok

mnie (usunięte przez administratora) nie wykonał zlecenia, nie oddał zaliczki !!!

PAWEŁ

UWAGA NIEUCZCIWY WYKONAWCA !!!(usunięte przez administratora) !!! POBIERA ZALICZKI I NIE WYKONUJE ZLECENIA !!!

Damian
@PAWEŁ

Nie mialem problemu z wykonawcą chcialem dac zaliczkę na material a wykonawca nie chcial. Rozliczylismy sie po wykonaniu zlecenia. I wszyscy moi znajomi którym polecilem go byli zadowoleni. Wiec śmiem twierdzic ze to wyssane z palca ale zawsze się znajdzie ktos z branzy zeby dogrysc

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Kamil

Witam państwa raczej ktoś się myli.Mialem tego wykonawcę i nie mialem problemów tak jak tu piszą wobec mnie i moich znajomych co polecilem ta firmę nikt nie miał sprzeciwow i problemów więc polecam tą firmę.

PAWEŁ
@Kamil

Witam, oczywiście musiał wykonać kilka zleceń, żeby zdobyć zaufanie i kilka pozytywnych opinii, a potem łatwiej naciągnąć kolejnych ! UWAGA NIEUCZCIWY WYKONAWCA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane - Chojnice

Michał Bilinski Meliszowicz Usługi Ogólnobudowlane
  • Jana Pawła Ii 6 lok. 13