Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

p

Nie zatrudniajcie sie w Csa ,pracowałem i nie wrócę tam . Nie wierzcie w to co bajko opowiadacz wam wciska przy pierwszy kontakcie telefonicznym to sa bajki nie tak tam jest kolorowo to piekło .

Csahater

Powiem wam tyle hamstwo jak niewiem. Ci agenci z csa w ogole nie umia poprowadzic szkolenia, nie szanuja cie, i jak jest praca to kaza ci pracowac po 12 godzin 6 dni w tygodniu! A jak nie ma pracy to pierwsze co pobieraja za hotel i na chleb ci nie starcza. Ludzie w biorze dobrze angielakiego nie znaja. A sie za cholera co maja. To ze maja przyczepiony krawat z asdy to nie znaczy ze sa jakimis szefami. Nie polecam csa !

p
@Csahater

NIe polecam ,je(usunięte przez administratora)szcze pracuje ale juz szukam innej pracy .

ty
@Csahater

No jezyk angielaki to tylko ty mozesz opanowac perfekcyjnie :) Dobrze ze oni potrafia mowic po Angielsku bo w przeciwnym razie zadnej pracy bys dzieki nim nie mial moj drogi Csahaterze. Skad wiesz ze krawat z ASDY maja ? Moze w Tesco kupili :)ha ha porazka:) Mowisz ze nie umia szkolenia prowadzic? Widze ze oprocz opanowania jezyka Angielakiego umiesz takze pisac po Polesku?:) Zapamietaj sobie raz na zawsze synku bo dwa razy nie bede powtarzac - NIE UMIEJA :) Dobra rada na przyszlosc zebys kiedys piszac smsa dziewczynie sie nie zblaznil ;)A tak juz wyjasniajac moja odpowiedz na twoje wypowiedz to czemu tak na nich najezdzasz a nadal z nimi wspolpracujesz co? Moze czas pomyslec o zmianie pracy na jakas lepsza? No przeciez stac Cie na wiecej stary! W koncu jestes perelka na rynku pracy ;) Jako jedyny potrafisz poslugiwac sie tak niespotykanymi jezykami jak mozna wydedukowac z twojej wspanialej wypowiedzi analfabeto :)I chyba sie tam przejezyczyles z tym chlebem ;) Domyslam sie ze chodzilo Ci o piwko? Chyba ze w twoim jezyku tak wlasnie mowicie na browar to spoko;) Uwielbiam ludzi twojego pokroju... pojada po kims jak po szmacie a sami prezentuja sie gorzej od gow*na;) Do szkoly bara*nie!!!!

miras
@ty

pracowalem na tzw. TOMBAKU i co bylo super nigdy nie narzekalem na brak pracy a co ciekawe mialem jej nadmiar i to przez CSA. mialem zawsze nadgodziny i nikt mnie nie oszukiwal na wyplatach ale przyznam ze byl taki okres ze nie bylo pracy dla wszystkich , ale ci co chcieli pracowac wyrazili chec pracy prace maja , zgodze sie ze wielu bardzo narzekalo jesli trzeba bylo zostac po godzinach ale zawsze znajdzje sie czarna owca w rodzinie ktorej zawsze bedzie sie dziala krzywda ja pracuje od 2005 roku i nigdy nie narzekalem na CSA wrecz przeciwnie jestem wdzieczny im ze dali mi szanse wybicie sie od dna . zawsze milo wspominam CSA , obecnie pracuje na kontrakcie poza agencja i tez nie narzekam gdze na felinfach i tez nie narzekam , po prostu prace trzeba lubic , co do mlodych ktorzy wachaja sie przed przyjazdem do pracy przez agencje CSA - dobra rada nie wachajcie sie jest to przygoda zycia , a byc moze zostaniecie na dluzej tak jak JA ,na koniec zycze wszystkim powodzenia

pio
@miras

jak sie (usunięte przez administratora) to sie prace miało .

MałaMi
@miras

Wstyd Miras wstyd!!!! Pracowałeś tyle lat a nawet nie wiesz jak się firma nazywa? Bo to nie jest słynny "TOMBAK" tylko "DAWN PAC" ludzie nauczcie się w końcu...

MIRAS
@MałaMi

NAPISALEM ZE PRACOWALEM NA TZW POTOCZNIE TOMBAKU WIEM JAK SIE FIRMA NAZYWA OBECNIE PRACUJE U INNEGO PRACODAWCY .NIE JEST ZLE ALE MOGLOBY BYC LEPIEJ . NIE ZAMIERZAM POZOSTAC TU NA STALE . DLATEGO MYSLE O POWROCIE DO KRAJU , A POTEM - NIEMCY , LUB HOLANDIA. POZDRAWIAM

małolat

llanelli gate business park sa14 8lq kto tam pracuje :)

kursss

Był ktoś może na kursie trybowania organizowanego przez Csa ? ? Prosze o jakaś opwiedz bardzo pilne

stefan
@kursss

ludzie nawet nie probujcie wyjezdzac do pracy oferowanej przez csa. mysle moj oraz moich znajomych los powienien byc przestroga dla wszystkich desperatow chcacych podjac prace w UK za posrednictwem tych oszustow.

gutek

Witam :) wie ktoś jakie stawki mają na trybowaniu albo na piłach ?

BIAŁY NIEWOLNIK

Ludzie opamiętajcie się ..ta pseudo firma to jedno wielkie oszustwo,wrzucają ludzi tam gdzie najciężej za marne grosze które wypłacają kiedy chcą i jak chcą. Do tego pobierają duże pieniądze za transport do pracy,czasami do pracy dojeżdża się 3 godziny w jedna stronę,wysyłają na szkolenia po 2-3 dni (oczywiście te dni nie są płatne)żeby później wysłać człowieka na tydzień do pracy po czym następne szkolenia i zmiana pracy,lub siedzenie bez pracy tygodniami bez środków do życia.To jest wykorzystywanie Polaków przez Polaków.

u
@BIAŁY NIEWOLNIK

Zgadzam się z tą opinią a jak dadzą zarobić to zarobisz na mieszkanie i chleb ,tylko na barany sie nie pchajcie bo po tygodniu będziecie beczeć jak te barany

vegeta

W Dunbi w Felinfach rozbieraja baranine ?

kasia

csa to firma ktora nie ma szacunku dla czlowieka,maja w nosie to ze nie masz jak dojechac do pracy,wykorzystaja cie na maksa.w biurze damy ktore zachorowaly na wladze chamstwo do potegi

Manson

Człowieku czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem??? Napisałem całą prawdę może emocjonalnie ale ...PRAWDĘ. Jak ci mało to jedź i sprawdzaj na własnej skórze... tylko weź parasol bo strasznie ostatnio padało przyda ci sie jak na busika będziesz czekał.. Ja już jestem w Hollandi i pracuje w ogrodzie... chwale sobie.

Manson

Marco łżesz jak pies i tyle. Podejrzewam że popierdzielasz w tym czerwonym kasku i drzesz łacha z nas na lince. Jakie 30% prawdy??? Nikt tu nie opisał Dunbi jako firmy tylko POLSKIEGO pośrednika z CSA. Nic mnie to nie obchodzi że zakład jest nowy. Mam miec godziny naliczane uczciwie i za nie płacone!!! A nie chodzić i szukać menagera i sie z nim bujać o godziny. A podejść do księgowej oznacza popierdzielanie do siedziby firmy, czemu (usunięte przez administratora) nie piszesz gdzie jest ta siedziba i ile godzin trzeba (usunięte przez administratora) z buta żeby sie do niej dostać i wykłucać o własną kasę. Co innego jest na wydrukach godzinówek tygodniowych a co innego z reguły płaci CSA. Jestem tu już siódmy tydzień i nigdy się jeszcze nie zgodziły godziny. Mało tego CSA w nowej Dunbi nie płaci za 30 minut przerwy choć powinna. Kaze płacić po 8 funtów za dowozy do pracy i czekać po 3-4 godziny na busa który zwozi nas z pracy. Potraficie ściągnąć kogoś na zakład na 2-3 godziny roboty. Musicie zapłacić za 4 potrącicie 8 za busa i co zostanie z dniówki??? Znajomość jezyka mam przyzwoitą komunikatywnie porozumiewam sie z menagerami walijskimi a mimo to dalej mam stawke 6.31. Myslę że jeszcze bedzie o was głośno drogi Marco.

POGERUK
@Manson

wiesz gdyby ludzie chcieli tyrać jak woły to by na sibir jechali ja robiłem w UK i Niemczech pracowałem tam na dobrych warunkach nigdy nie musiałam się domagać swoich pieniędzy więc nie musiałem nic robić rzetelna firma która szanuje swoja jak i innych prace nie dopuściła by do takiej sytuacji jak ty napisałeś ze musiałeś chodzić i prosić , walczyć o swoje pieniądze ale nie pisze mi na czole ŁYSEK więc nie obrażaj innych. Druga sprawa są tez ludzie którzy jada do UK na sezon i nie można im zabronić tego bo jadą tylko dorobić więc co twoim zdaniem mogą mieć gorsze warunki co do języka nie każdy zna język angielski dobrze a tam ma okazje się podszkolić

mike_
@POGERUK

(usunięte przez administratora) ...masz godziny to ci normalnie płacą, czasem każdy się myli, to wtedy ci wyrównują. Po tym co ja tu czytam już nigdy nie będę się sugerował komentarzami....

kala

nie polecam brak grafiku wiekszosc dni siedzisz na hotelu

Spears

Ale podajcie jakieś szczegóły, konkrety, bo może jednym dobrze, a innym źle. Też mam tam jechać i sam już nie wiem o co chodzi :)

sstnk

dobra rada. Nie jedzcie tam.

g

Witam. Mam jechać do tej pracy jako supervisor. Napiszcie jak wyglądają realia(usunięte przez administratora)Dzięki z góry.

JBlack

Piku, daj jakiś namiar na siebie, i dzięki za info.

JBlack

Mam zamiar wybrać się do Felinfach z CSA. Ktoś był, wie jak tam jest?

piku
@JBlack

Daj se spokój z tym Dunbi przez CSA. Jestem tu trzeci tydzień walą na godzinach. Na busa firmowego z fabryki czekasz po 3-4 godziny spisz 5 na dobe. A jak pan (usunięte przez administratora) kierowca óaskawie przyjedzie to prawie laske mu trzeba zrobić żeby łaskawie cie zawiózł do chałupy. Spadam z CSA.

jaro

Panowie zrezygnowałem z wyjazdu do angli przed świetami ale bardzo mnie interesuje jak jest w DUNBI w Felinfach,czy to prawda ze jest dużo pracy i godzin,proszę niech ktos szczerze napisze.

leon

być może potrzebują ludzi na czas urlopów świątecznych ,na tydzień lub dwa...

olek

Opuściłem , za dużo złych opini

elo

wlasnie jutro mam samolot trzeba czasami zaryzykowac mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

jol
@elo

wlasnie do fabryki w Felinfach lecisz? Zdaj relacje jak wspolpraca i warunki mieszkaniowe, dzieki.

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA