Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

noto

Jarus, 2100netto obiecywali? czy to nie to, pseudo egzamin zrobili po przyjeździe ? i dalej nic. Pytam bo zdaje się, że mam zamiar tam się wybrać

jarus

NIE WARTO TAM JECHAC ODRADZAM WSZYSTKIM KIEROWCĄ C+E!BYLIŚMY, WIEMY -tragedia!!!!! OBIECUJĄ SUPER KASĘ-ALE ZAPYTAJCIE CZY TO JEST BRUTTO CZY NETTO?! A hotel kategoria -MARIOT Po pRZEJSCIACH CYKLONU!ODRADZAM JUZ KILKA TYGODNI JAK NIE PRACUJEMY A KASY JAK NIE BYLO TAK NIE MA!!

Tom666

Mam pytaniw czy ktos pracowal przez nich w fabryce okien, lub wie cos na ten temat prosze o opinie

Jarek

Czasami się że nie dziwie Walijczykom ze nie lubią Polaków, poprzyjeżdżała taka wieś bez angielskiego bez wykształcenia kompletnego złapali prace w Down Pack , i innych miejscach pracy przez CSA a ja chciałbym zobaczyć jakby sobie poradzili jakby Down Pack zamknęli i inne tym podobne zakłady typowo w których pracują ludzie przez CSA ... Nikogo nie chce obrażać ale 90 % zesrało by się gacie i ich przygoda by się skończyła... Niestety taka jest prawda, mało tu jest ludzi na poziomie, normalnie ubranych z klasą, ogarniętych, rozsądnych i inteligentnych... Mogą polecieć jakieś hejty ale normalny inteligentny człowiek przyzna racje...

a

Widze te wszystkie komenatrze i smiac mi sie chce... Ludzie! Narzekacie na to ze pracy jest 12 godzin dziennie po 6 dni. Kazda osoba na szkoleniu ma mowione ze tak to wlasnie wyglada!!! I wszyscy grzecznie kiwacie glowkami ze SUPER, ze sie cieszycie i nawet papier podpisujecie ze wyrazacie zgode na prace powyzej 48h w tygodniu! A potem wchodze tutaj i widze jak wypisujecie te glupoty pieprzeni hipokryci! Jak sie nam mowi ze praca jest na sezon to pracujemy ile sie da i spadamy do Polski! Sam pracuje na produkcji i doskonale wiem o tym ze niedlugo praca sie skonczy i trzeba bedzie spadac do domu wiec odkladam ile sie da i micha mi sie cieszy na mysl ze jak wroce do Polski to bede sobie bimbal i odpoczywal. A polowie z Was burakow oderwanych od pluga nigdy w ZYCIU nikt by pracy nie zaproponwal... Haha! Siedzac na szkoleniu widzialem jak ludzie wypelniaja papiery i sie 500 razy pytaja a co tu ma byc? A co tam? Ku*rwa wszystko jest po Polsku!!! I co ? Nadal prostak nie potrafi poprawnie wypelnic... haha... zal po prostu takich ludzi... jakim cudem w ogole konto w banku zalozyliscie co ?? Zenada... A najbardziej z tego caly szamba tutaj to podoba mi sie narzekanie ze pracy ludziom agencja nie daje... juz prostuje. Jakos ja pracuje caly czas i nikomu nigdzie (usunięte przez administratora) lizac nie musialem. Za to widze wielu ludzi ktorzy jak tylko przyjdzie piateczek to leca do ASDY i zapijaja te krzywe ryje na umur... potem do pracy sie nie chodzi, pieniedzy nie ma, praca tez sie w koncu zaczyna konczyc bo kto by liczyl na kogos kto caly czas zapija ryj i nie przychodzi do roboty... jak chce siedziec i pic to niech siedzi i pije. A potem siada przed computer rozgoryczony pijaczyna i zaczyna lamentowac! Po prostu szczyt hipokryzji a te forum powinno zmienic temat z opinii o agencji na spotkanie AA. Zgodze sie z ludzmi ktorzy pracuja na tgz. baranach. Droga daleka, dluga, za busa 8 funtow a pracy nie najwiecej... Tam to musi byc koszmar pracowac. Ale Ci ktorzy sa na Down Packu powinni przestac nap*ierdalac swoimi mordami i wziac sie do roboty bo lepszej nigdy w zyciu nie znajda. A jak sie nie podoba to zawsze mozna pojechac do biura i zlozyc wypowiedzenie... Zycze powodzenia polowie z tych ludzi pracujacych teraz w fabryce miesa w poszukiwaniu innej pracy.. chcialbym zobaczyc ten cyrk ;) Zajmijcie sie swoim zyciem i swoimi problemami a nie opie***rdalacie innym (usunięte przez administratora) Dobra koncze ta szyderke bo juz wystarczajaco opisalem zalacych sie tutaj alkoholikow (oprocz oczywiscie ludzi z dambi ktorzy maja na prawde przerabane) wam zycze powodzenia i najlepszego! A teraz komunikat dla mlodych ludzi z PL! Przyjezdzajcie bo malo mlodych tutaj! Moze miejsca do zabawy w Llanelli nie ma ale zawsze mozna pojechac do Swansea :) P.S. Juz nie moge sie doczekac fali hipokrytecznego krytycyzmu jaki na mnie spadnie za ta wypowiedz. Niech rozpocznie sie walka.. hahahahahahahahahahaha.....

kierowca

Witam wszystkich czy pracował ktoś w New European Staff Llanelli Gate Business Park Llanelli SA14 8LQ jako kierowca chłodni bo mam okazje wyjechac do Anglii i chcialbym sie dowiedziec czegos na temat tej firmy a tutaj widze ze nie jest za ciekawie tyle ze tu mowa jest o magazynach. prosze o opinie

SER

Bylem w tym calym bagnie w tym roku. Pojechalem z nadzieja ze zarobie pieniadze i wyrwe sie z polski. A tu scielo mnie z nog gdy to zobaczylem co tam sie dzieje...pracowalem na felinfach...supervisory to debile..np cz a r u s, albo ten slowak. Czasami pracowalo sie po 12 h nieraz po 3 i wysylali do domu...no spoko jaki dom ..trzeba bylo czekac na wszystkich ludzi do busa czasami czekalismy po 6 godzin. Hotel tragediakradna nawet papier toaletowy, jakies bachory biegaja o 23 po podworku a tu czlowiek wstaje o 3 i 3:30 znowu jedzie do roboty 2 h. Cala smietanka osusztow i debilo

Jurek

A ja powiem troszkę inaczej, każdy kto jest w miarę ogarnięty i zna jezyk angielski komunikatywnie(nie mowie perfekcyjnie) to omija takie agencje jak CSA z daleka. I szuka na własna ręke bądź idzie do angielskich agencji. CSA jest jakie jest, robota jest to się pracuje, roboty nie ma to się nie pracuje i mogą podziękować za współprace... Jedyne co polecam to Down pac, Dambia odradzam stanwczo nie pracowałem tam nigdy ale wszyscy wiedza ze jest tam masakra... dojazd, godziny pracy , i sama praca. Nie pracuje przez csa osobiście, ale znam mnóstwo osob które przez csa pracują, jeśli ktoś chce wyjechać na stałe bądź dłuższy okres to może mieć ciężko jeśli chodzi o CSA off-y typowo w tygodniu i to w rozne dni, w weekendy raczej na 100 % do roboty pojdziecie. Dobre na wakacje dla studenta ale nie dla kogoś na stałą pracę , lepiej się doczepić do jakiegoś znajomego... Nie skreślałbym też tak Csa bo ludzie którzy nie znaja jezyka to maja szanse tam pracować a prawda jest taka że mało osób tutaj w miare komunikatywnie bądź perefekcyjnie spika... Wiec jeśli ktoś ma zamiar wyjechać i nie zna kompletnie jezyka to tylko CSA mu pozostało...

llanelli:)

Witam, ja prace z CSA wspomina w miarę dobrze, oczywiście byly kryzysy gdzie pracowalam 1 dzień w tygodniu ale to rzadkość. Nie wiem jak jest teraz bo ja praciwalam w zakladzie mięsnym na produkcji 5 lat temu w sumie. Pracowalam tam dwa lata i miesięcznie kolo 500 f wyciagalam. Jedyny minus tego za kladu to wlasnie Polacy, strasznie wtrącają się w życie innych ludzi itd zamiast za granicą trzymać sue razem to obrabiali STRASZNIE (usunięte przez administratora)jak by nie mieli swojego życia i z czasem dla każdego to jest męczące. Gdybym nie miala męża i w tej chwili dzieci to z chęcią bym tam pewnie wróci la. Fajna przygoda i kasę się zarobilo :)

robi

pracowalem dla csa praca w dumbi oszukują na kasie prace dają jak chca raz pracuje się po tyle ze sily brak a innym razem nie dają zadnej pracy i to co zarobisz zapier.....lając stracisz jak nie bedzie pracy i tak w kolo nigdy sie nie dorobisz a i na zycie niraz nie starcza a ci co tak dobrze pisza o csa to chyba sa pracownicy biura a nie fizole wiem bo dlugo dla nich pracowalem i do polski wrocilem goly i wesoly to cala prawda o csa

l

Ta opinia to pewnie pracownika biurowego który zero pojęcia ma o pracy fizycznej na zakładach z którymi współpracuje CSA .

zwz

kasa niewielka,a gwarancja pracy zadna, a opinie wyzej nie wroza nic dobrego, chyba ze chcesz potraktowac to jako przejazdzka wakacyjna

adrian

numer do faceta (usunięte przez administratora)ktory dzwonił..czy co nie warto jechac czy czy ??

gos

czyli 150 f Ci po obcieciu kosztow na tydzien, i za to musisz sie tez wyzywic, oczywiscie liczac ze pracujesz po 8 godz i nie masz przestojow o czym wyzej pisano, kto do Was dzwonil?

JJ

Dostałam tę samą propozycję. Co o tym sądzicie?

do adrian

do adrian- a z jakiego nr dzwonili?

adrian

witam czy chodzi wam o prace na prodokcji przy pakowaniu miesa bo dzwonił dzis do mnnie facet i mowił ze do 20 lipca bym musiał byc w llanelli i jakis waldek mnie odbierze 5.5 f na reke 40 f za mieszkanie i 6 f dziennie na dojazd

JJ

Czy to opinie dotyczą Llanelli Gate Business Park, Dafen, Llanelli, w: www.csarecruitment.co.uk?

JBo

jako ze usunieto mojego maila to prosze info na GG 3040375

JBo

witam czy ktos opracowal lub wybiera sie do pracy jako kierowca dla tesco? prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA