Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

MałaMi

Nie polecam pracy przez agencje CSA !!!! WIEM ZE DŁUGIE ALE PROSZE PRZECZYTAJ To co oni robią, jak traktują ludzi to jest totalna porażka. Jak dzwoni się do nich z Polski to obiecują, że praca jest jak najbardziej są szkolenia, na których mydlą oczy i robią pranie z mózgu. Wysyłają do pracy gdzie nie raz trzeba wstawać o 3 rano. Ok niby żaden problem jeśli przyjechało sie w celach zarobkowych wszystko można przetrzymać, ale jak się kończyło pracę o 12 to nie raz czekało się do 18-19 za transportem(który oczywiście obiecywali na szkoleniu, że będzie dostarczany zaraz po zakończonej pracy) Moja pierwsza wypłata to było UWAGA 30F za 2 tygodnie(bo musieli odbić przecież za hotel, za transport) i w biurze usłyszałam, że jak to mi to nie wystarczy do następnej wypłaty! Hotel, w którym gwarantują zamieszkanie, nadaje się jedynie do zburzenia. W pokojach grzyb, pleśń, z lodówek kradną jedzenie, okna są nie szczelne, a kwota jaką sobie wołają za ten "luksus" jest kosmiczna. Ludzie, którzy olewają pracę, szkodzą firmie( w wielu firmach jak np dawnpac, dunbia jest całkowity zakaz przynoszenia ze sobą wyrobów spożywczych które zawierają śladowe ilości orzechów, a nie mówiąc już o ich spożywaniu) np zjadając na stołówce batony orzechowe zostają przeniesieni z miejsca nie raz do lepszej pracy, a pracownicy sumienni, którzy naprawdę chcą pracować i starają się robić za dwóch dostają bez ostrzeżenia 2-3 tygodnie urlopu bezpłatnego, potem idą na 1-2 dni do pracy i tak w kółko, a agencja tłumaczy się bezczelnie, że nie ma pracy. W między czasie ściągają kolejnych ludzi z polski na kolejne szkolenia i tu koło się zamyka. Często oszukują na wypłatach, a gdy dzwnoni się do nich z zapytaniem czego tak jest to standardowa odpowiedź "wina księgowej", gdy prosi się o wyjaśnienie "księgowej dziś nie ma" i nie raz zdarzało się, że codziennie przez kilka miesięcy mówili, że nie ma księgowej. Więc można by się zastanowić czy w ogóle księgowa tam pracuje? Tak, ale oni najzwyczajniej w świecie nie informują jej o tym. Dowiedziałam się niedawno nawet o tym, że ich arogancja osiągnęła taki szczyt, że zwalniają kobiety w III trymestrze ciąży, gdzie w UK prawo zabrania zwalniania kobiet już od 1 dnia ciąży.

Lechu
@MałaMi

Jest dokładnie tak jak piszesz. Ta agencje utrzymuje się głównie z opłat jakie pobierają od ludzi za mieszkania i za transport do pracy. Praca jest często tylko w takich ilościach aby starczyło na opłaty dla nich i trochę zostało na przeżycie. Powiem tak. Możecie wykorzystać tą agencję aby tu przyjechać i się załapać na początek w Walii. Ale miejcie na uwadze żeby jak najszybciej im podziękować i samemu znaleźć gdzieś normalną pracę i mieszkanie. Ktoś kto chce przyjechać tylko na kilka miesięcy, żeby zarobić może się bardzo rozczarować. Ja pracowałem w CSA przez dwa lata. Potem dostałem kontrakt przez Down Pack, ale pakowanie mięsa przez 10 godzin na chłodni nie jest dla ambitnych więc po kolejnym roku znalazłem inną pracę i o CSA i Down Packu już nie pamiętam. Nie znałem na początku języka i dlatego tak długo mi się zeszło z nimi. Musicie kupić sobie samochód albo na początek przyjechać swoim, wynająć sobie jakieś mieszkanie i zacząć szukać pracy bez CSA. Nie jest łatwo, może trochę szczęścia trzeba ale można tak zrobić. Ja po już w sumie 12 latach w UK mam tutaj kupiony własny dom i do Polski nie widzę potrzeby wracać. P.S. Do fabryki gdzie teraz pracuję, CSA zaczęła wysyłać swoich ludzi. Nasz zakład podpisał z nimi umowę na pracowników. Ludzie zmieniają się jak rękawiczki. Ciągle trzeba kogoś wszystkiego od nowa uczyć bo CSA ciągle zmienia ludzi. Ale plus tego taki, że fabryka zaczeła się tym wku...ć i sporo osób wzięli już kontrakty aby ich ciągle nie szkolić. P.S.2 Głośna sprawa była jak jeden z chłopaków poprosił w CSA o dzień wolny. Na pytanie po co mu wolne, powiedział, że to jego prywatna sprawa. A Gostek w CSA powiedział mu, że w takim razie nie ma dla niego już pracy i może więcej do naszej fabryki już nie przyjeżdżać. No to on przyjechał i poszedł do kierownika. Powiedział co i jak mu CSA powiedziało. Na drugi dzień miał już kontrakt przez zakład. :-) Pozdrawiam LM.

Pani
@MałaMi

Brawooooo cala prawda o CSA!!!

Musztarda

Dawn Meats w Cross Hands pracuje ktoś jakieś opinie ? Mam propozycje pracy i niewiem zastanawiam się przeczytalem kilka artykułów i sam nie mam pojecia co robić

abc

Przepraszam, nie wyjaśniłem... Dla nie wtajemniczonych - kierowca VITO nie mógł pobierać od nas kasy na paliwo, więc mówiło się że ta ściepa była na piwo. Kasa ze ściepy nieoficjalnie w rzeczywistości była na paliwo.

abc

Krzysztof R. to jeszcze nic. Pięć lat temu jeździliśmy na rozbiórkę maszyn w zlikwidowanej hucie w Port Talbot. Firma dawała transport w postaci białego busa VITO, ale przed wyjazdem z Llanelli kierowca zdejmował czapkę i żebrał od pasażerów na piwo. A rekordy były bite przez późniejszego kolegę wymienionego Krzysztofa - Pana "Hitlera". Ten to dopiero dawał popis możliwości w robieniu ludzi w balona na kasie. Oszczędzał tylko swoją kochankę i rodziców, na których ściepę musieli robić nowo przybyli niczego nie świadomi pracownicy.

Kurek

Biuro na Down Pack i Hotel, to mały pikuś. Najgorsze jest bydło typu Krzysztof R. vel Snajper. Fantasta lejący wodę aż woda w butach chlupie. Opowiada, że był na Ukrainie strzelcem wyborowym (stąd ksywa Snajper), a żona ma firmę i ludzi co sprzątają wille. Tak naprawdę to jest zwykłym burakiem spod szczecina, a żona dorabia jako sprzątaczka. Ale głupot nagadał, i CSA to kupiło. Teraz taki mizer jest brygadzistą z absolutnym minimum szacunku ze strony pracowników na linii.

rys
@Kurek

i tu się z Tobą zgadzam całkowicie

Zołza

Owszem, praca jest dla wazeliniarzy i wlazid...w. A biuro CSA na zakładzie Dawn Pack...brak słów, z gołą ręka nie podchodż. Hotel....Zenada.

tvx

Z Agencją współpracowałem bez mała 3 lata. Bywało różnie- czasami praca 3 dni w tygodniu,a czasami 6. Ale- zawsze, mając normatywne podejście do pracy- można było nieżle zarobić. Wszystko zależy od sezonu, w którym zmierzacie przyjechać... A najlepiej koniec lutego- początek marca. No i należy uzbroić się w odporność psychiczną( buraki) ... Ogólnie polecam dla osób z silną osobowością. Szacunek temu, komu się należy- i tyle:)

kriss
@tvx

Witam czy ktoś pracował w firmie okiennej drew-glass w Llanelli Gate Business Park Sa14 8LQ .Proszę mi powiedzieć czy warto jechać .Co to za firma czy wypłacają kasę

bartek

same debile na Felinfach (usunięte przez administratora) demianczuk, owczarek i wiele innych pojebancow do czasu az ktos im kly powybija To nie wina CSA bo to dobra agencja tylko Polacy sa wredni wobec Polaka

miras

pracowalem dla tej agencji od 2005 roku obecnie pracuje poza agencja dziwie sie ze niekturzy potrafia szkalowac dobre imie CSA ci ktorzy chca pracowac zawsze prace maja , co prawda byly okresy kiedy pracy nie bylo . dzieki CSA jestem tutaj tyle lat , i nie zaluje . obecnie pracuje na kontrakcie - kontrakcie na ktory trzeba zasluzyc ciezka sumienna praca - praca ktora zostanie doceniona szefostwo firmy. nie wypisujcie glupot na temat CSA jest to krzywdzace dla uczciwie pracujacych w tej agencji ludziw

kamooo

Witam czy ktoś może powiedzieć coś więcej jak jest tam teraz bo chce tam jechać Proszę o szybką odpowiedz CSA

t r- o
@kamooo

Nie jest zle ,bylem i wrócę tam zarobić trochę funcików .

Transport osobowy

Oferuje transport osobowy ,przewozimy paczki posiadamy busy 9 osobowe mój mail piotrluk12@wp.pl telefon(usunięte przez administratora)

@Transport osobowy

Jestem bylym pracownikiem tej agencji i znam to wszystko od podszewki. Jezeli jestes tu bez jezyka, rodziny lub znajomych to jest to idealna trampolina by sie tu zachaczyc. W wielu postach pytacie czy jest praca w CSA... no to zalezy od kierownictwa DawnPac czy Dunbii... Ja juz nie pracuje w biurze CSA wiec nie jestem na bierzaco, ale wiem jak to dziala... Fabryka zglasza ile chce ludzi i kiedy ale jak jej plany sie zmieniaja a ludzie juz tu sa to niestety musza czekac za praca... Widze tu wiele wpisow ludzi chcacych tu przyjechac lub juz tu sa w swansea, llanelli i okolicach. Mozna tez znalezc prace w innych miejscach... Np. Amazon, Michton, i inne... Jezeli jestes tutaj w naprawde trudnej sytuacji i potrzebujesz pomocy to napisz do mnie sobieski0@interia.pl Zycze powodzenia i wytrwalosci w polepszaniu swojego bytu na obczyznie.

ormo

Ostrzegam przed tą agencją. Oszuści i krętacze. Nie marnujcie czasu i pieniędzy. Pan (usunięte przez administratora) , który jest naganiaczem to oszust , krętacz i naganiacz . Jeśli chcecie robić za marne grosze to ryzykujcie. Ta agencja to totalna porażka !!!

oegal

Witam.Czy pacował ktoś pzy ecyklingu pzez tę agencję? Jeśli tak to poszę o infomacje jakie zaobki i koszty dojazdudo pacy. mam ofete pacy pzy tej pacy. posze o info. pozdawiam

zaufal i sie przejechal

ostatnio pojawia sie ogloszenie o pracy na stanowisku team leader (miejscowosc llanelli - oczywiscie bez szczegolowej informacji ze zaklad znajduje sie w odleglosci 70 km od tejze he, he, he), rekrutuje niejaki tomczak z wawy (chetnie bym sie spotkal z toba twarza w twarz, wtedy bysmy pewnie sie "dogadali" obwiesiu jeden...). nie dajcie sie naciac na ta oferte. csa to jedna wielkie oszustwo pod kazdym wzgledem. bazujace na ludzkiej naiwnosci, niewiedzy, checi zarobienia jakichkolwiek pieniedzy i desperacji. ZAOSZCZEDZCIE SOBIE KLOPOTOW I IGNORUJCIE TO OGLOSZENIE! prosze o to wszystkich potencjalnych chetnych abyscie zaoszczedzili sobie klopotow. ja mialem sporo szczescia i "wyrwalem" sie stamtad bardzo szybko bez strat finansowych, co nie oznacza ze innym sie to udalo... UWAZAC, nie ufac, to nie sa zarty !!

barbara

uczyć się języków i jechać na własną rękę- a nie przez agencję pozdrowienia

maniek

Co myślicie o pracy dla firmy Dawn Meats w zakladzie ktory znajduje sie niedaleko miasta Blackpool, przez firme Csarecruitment ktora miesci sie w Llanelli.

kolega rajmunda

W tej agecji to trzeba pilnowac dzieci Mariuszowi i Rajmundowi to nawet na chorobowym sie do roboty zalapjesz ,ewentualnie cos uszyc to i etat sprzataczki w pencarden sie znajdzie ,ale i dla milosnikow jazdy na dwuch gazach jest etat za kierowce ,nie wazne ze sie po barierkach jezdzi z ludzimi ,praca jest dla strzelajacego z ucha pijanego kierowcy etatowego z csa ,nie polecam w 10000%

hujowa agensja

(usunięte przez administratora) ja nie dawno wrocilem z anglii pracowalem przez ta wlasnie agencje mialo byc 12 godzin od poniedzialku do piatku i jak bede chcial to tez soboty bo tak sam chcialem bo pojechalem tam zarobic, a okazalo sie na miejscu ze tylko 40 godzin w tygodniu i tyle, to sie spakowalem i wrocilem do domu jak ja mam tam pacowac za 1100 f to ja wole zarobic w polsce 3000zl i byc z rodzina ja kazdemu ta agencje bede odradzal

Slabe zarobki? Malo pracy?(usunięte przez administratora) , na glownej stronie firmy macie po lewo kategorie pracy, dobre zarobki co za tym idzie i full time praca, czemu narzekacie? BO JESTESCIE POLOCZKOMI I POLOCZKI NIE ZNAJA ANGIELSKIEGO NA TYLE BY OGARNAC COS WIECEJ NIZ JEDNA PROSTA CZYNNOSC PRZY TASMIE

gonzo
@01001010

Ja sie ciesz ze mnie nie przyjeli,bo bym kare placil,za to ze nie zglosilem urzedowi pracy ze wyjechalem.Teraz jestem na rencie i jestem jeszcze bardziej zadowolony

ja powiem tak, jak ktos jest (usunięte przez administratora)bez kszty jezyka (pro tip: twoje umiejetnosci przywitania sie po angielsku i pare wyrwanych z (usunięte przez administratora)slowek nie ma znaczenia) to bedzie zapierdalal tam gdzie cholota, ja pracujac w CSA bylem wysylany do roznych pracodawcow, pracowalem doslownie wszedzie w csa oprocz tych (usunięte przez administratora)typu 'Dumbia'(produkcja na tasmie) 'Dawn Pack', na zadna z tych prac co mialem niemoge zlego slowa powiedziec, na przyklad na malej budowie /remoncie spokojnie i bez pospiechu, ale tak ze kazdy byl ogarniety i wiedzial co ma robic i jak, czasami zaplacili za cala dniowke jak zrobilismy wczesniej to pojechalismy wczesniej byle bylo dobrze zrobione (tak dalej mowie o CSA a nie jakims kontrakcie :-) ). Na CA Site'ach (recykling) zawsze jakis maly gadzet wpadl, i przyjezdzajact klienci jeszcze dali jakies ciastka czy co innego do kawy, robota polegala poprostu na tlumaczeniu co gdzie idzie do jakiego kontenera i w jaki sposob maja sortowac swoje smieci. W miedzyczasie kolega co niewiedzial jak dobrze 'good morning' wypowiedziec (usunięte przez administratora)na smierdzacych workach, no bo niestety duzo by nie wytlumaczyl anglikowi :). Niebylo wiecej za godzine placone w tych lepszych pracach, chyba ze ktos mial fach w reku i mogl robic wykonczeniowki na budowach albo jak zauwazylem pracowac tez w ochronie (CSA Securicall). 35£ za mieszkanie na hotelu na Llys Alyss przy OBECNYCH zarobkach to wielkie gówno, wtedy tez bylo malo. Po za tym mozna z niewielkim wysilkiem mozna sobie wynajac dom z firm w centrum Llanelli, albo poprostu pojsc ogarnac okolice i szukac tabliczki 'to let' na szyldzie przy mieszkaniu, cena miedz(usunięte przez administratora) a normalnym mieszkaniem to moze z 5 albo 10£ roznicy. Niewiem czy skontrowalem te wszystkie debilne argumenty co wiekszosc pierdoli ale powiem jedno, badz regularnie w robocie, (usunięte przez administratora) jak idziesz do pracy i naucz sie (usunięte przez administratora)angielskiego zanim przyjedziesz troche bo bedziesz zwyklym parobkiem ktorego potrzeba kiedy potrzeba a tak na ogól to kazdy ma go w dupie, a no i jak masz juz angielski to przeciez mozna rozejrzec sie po zakladach i szukac roboty we wlasnym fachu. tl;dr: jedz do Llanelli z dobrym angielskim a na pewno sie ogarniesz, pierwsze w CSA a potem na kontrakt gdzies (wyprzedajac tych co maja kontrakt na Dawn Pack powiem tylko ze pracujesz z polakami bo ich sie tyle (usunięte przez administratora)i nie trzeba juz znac kszty jezyka zeby dostac kontrakt) pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA