Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

Weronika

@Ptyska za bardzo nie rozumiem - jest dużo pracy, a jak odmówisz, to potem jesteś narażona na jakieś nieprzyjemności? Czy to miałaś na myśli? Wiele osób jadąc do pracy poza granice Polski narzeka, że tej pracy jest za mało. Rozumiem, że w CSA sytuacja wygląda zupełnie inaczej?

MałaMi
@Weronika

Ja będąc w 7m ciąży odmówiłam pracy na 16h w chłodni, na drugo dzień dostałam 2 tygodnie bezpłatnego przymusowego urlopu, po czym mnie zwolnili, gdzie prawo brytyjskie zabrania takich zwolnień ;)

Ptyska

Ludzie w biurze zmieniaja sie jak rekawiczki, wszyscy tylko patrza jak cie wydoic. Hote- rzadzi mafia Irenki, kto jej pylek spod stopek usuwa ten ma troche lepiej niz pozostali. a ci maja do dyspozycji wspolne kuchnie pelne przeroznego elementu spolecznego, stare lozka, meble i zajszczane materace. Wszystkich bujaja na godzinach, nadgodzinach, urlopach a jak odmowisz pracy to jeszcze sie potem na Tobie wyzywaja tzn daja ci specjalnie mniej pracy albo wywala cie z hotelu. Biuro ma zawsze racje i maja w (usunięte przez administratora) czy masz co do gara wlozyc byleby hotel byl oplacony. MAFIA. miejmy nadzieje ze Brexit ich wykonczy

Weronika

@Zofia w niektórych ogłoszeniach jest informacja o możliwości zatrudnienia bezpośrednio w pracodawcy. Nikt wcześniej nie poruszał tego wątku na forum, a na pewno dla wyjeżdżających to duża szansa. Czy takie przypadki się zdarzały i czy można mieć nadzieję na taki rozwój sytuacji?

Zofia

Witam od kad pracuje dla CSA a to juz 3 miesiace nie spotkalam sie z taka sytuacja ze cos mi nie wyplacono konsultaci z biura w llanelli sa to mlodzi przyjemni ludzie pomogli mi zalorzyc konto oraz uzyskac numer ubezpieczenia zawsze gdy nie mam transportu to mi cos zorganizuja. Jedyna wada to ze hotel pracowniczy jest oblegany przez roznych ludzi i mozna miec sasiadow imprezowiczy.

Zofia

Weronika

@Franko piszesz między innymi o tym, że CSA oszukuje przy wypłacie wynagrodzenia. Spotkała Cię taka sytuacja? Czy możesz powiedzieć więcej na ten temat? Była to jednorazowa sytuacja?

Franko

Witam csa to najgorsza agencja jaka znam oszukuja a to ze oszukuja na kasie to jeszcze nic na poczatku pracujesz po 4 nawet 5 dni w tygodniu a tylko im odmowisz bo roznie bywa to zrobia tak ze bedziesz pracowac jeden dzien po zlosci ulokuja cie na hotelu w ktorym pani irena wchodzi w kazdej chwili jak do siebie taka wredna jak uej zajdziesz za skore to wyrzuci cie nie wyplacaja urlopow potracaja kaucie za ten marny hotel ktorej nie da sie odzyskac jednym slowem klapa totalna powiem wam szczerze pracowalem w roznych miejscach w europie ale takiej porazki jeszcze nie mialem odradzalbym wogole prace w tej agencji nie marnujcie czasu szkoda nerwow i kasy oszukuja na godzinach dzwonia ci godzine przed wyjazdem do pracy i kaza jechac dziennie musisz czekac na tel czy pracujesz dzis aaaa szkoda gadac porazka na hotelu diennie imprezy glosno spac nie mozna porazka totalna

on

Mam pytanie jak to jest z tym CSA? czy płacą normalnie?,oszukują? ile jest dni pracy i jaka umowa? proszę o info ponieważ mam propozycję wyjazdu do Walii od znajomej która tu mieszka już 5 lat,więc lokum bym miał,tylko chodzi mi o pracę w tym CSA,jak traktują ludzi? bo mam pracę w PL i nie chcę trafić w jakieś gów...

wiesiek

jeszcze istnieje ta mafia z rajmundem na czele

żona

Mój mąż pracował przez agencję csa w roku 2005 nie wiem dokładnie gdzie ale wiem że gdzieś przy produkcji hamburgerów.Mieszkał w Llanelli w domu należącym do agencji.W jednym domu z czterema sypialniami i jedna łazienką mieszkało 12 facetów każdy płacił 50 funtów tygodniowa.Z pracą też róznie było czasem wychodził do pracy i dopiero jak nie przyjechał transport okazało się że ma wolne bo nikt z agencji nie był łaskaw poinformowac że nie ma pracy.Ludzie nie mieli na opłaty i jedzenie więc dług rósł i tu pojawiał sie dobry wujek Konrad który bardzo chętnie pożyczał pieniądze pierwszy raz nawet bez procentu ha ha ha.Drugi raz już na procent i co dziwniejsze ten człowiek który pożyczał pieniądze w następnym tygodniu znów nie miał pracy wiec dług rósł podwójnie z tygodnia na tydzień.I jak taki biedak już nie mial nic wtedy do akcji wkraczał pan Armata ze swoimi ludzmi każdy kto był tam w tym czasie wie co to znaczy.Jeden z kolegów mojego męża który sie naraził panu Armacie spał przez jakiś czas w krzakach bo bał się wrócić do domu.Każdy kto był w tym czasie w tym miejscu wie o czym mówie dla mnie to był wtedy typowy (usunięte przez administratora) nie wiem jak tam jest teraz.Na szczęście mój mąż szybko się ogarnął i wyjechał teraz pracuje w Irlandii za naprawde dobre pieniadze i co najważniejsze jest szanowany w pracy.Wspomnę jeszcze tylko o kradziezach jakie miały miejsce,Pani Justyna wypłacała wtedy zarobione pieniążki w agencji i dziwnym trafem zaraz po wyjsciu z budynku ludzie byli napadani i okradani.Nie musze pisać kto tego dokonywał bo każdy to wie.Nie wiem jak tam jest teraz i kto rządzi ale ja nigdy bym nie chciała tam pracować.A co do Walijczyków to w roku 2005 jeszcze nas lubili wiec to ze teraz nas nie lubią jest tylko nasza wina.

ta ta

dzown do fat rafała a da Ci prace haha kolesia pryeskocyzc lepiej niż obejść agencja to kaszana tylko do zamkniecia !!!!!!

Adi

Witam pracuje dla CSA od roku jestem bardzo zadowolony pracowałem na dunbia koleś który zajmuje się dunbi z głównego biura pomógł ogarnąć mi mieszkanie koło fabryki. Nigdy nie miałem problemu z żadnymi urlopami, jak jesteś normalna osoba a nie alkoholikiem który zawala do pracy non stop i dzwoni na sick to biuro jest bardzo pomocne. Jestem wdzięczny tej agencji bo przyjechałem tu pusty bez kasy a oni mieszkanie mi dali pracę i kasę na życie do pierwszej wypłaty. Która angielska agencja tak pomaga? NIE CZYTAJCIE TYCH GŁUPOT KTÓRE PISZĄ TE BURAKI I ALKOCHOLICY KTÓRZY NIECHCĄ PRACOWAĆ.

MałaMi
@Adi

Kobiety w ciąży to lenie i alkoholicy ? :D brawo :) Ty pracujesz tu rok ja prawie 5 i właśnie lenie i alkoholicy mają większe szanse na pracę niż ludzie uczciwi, którzy naprawdę chcą pracować. Ale nie przejmuj się, takich ludzi jak Ty jest masa. Dostaną pracę i trzymają się jej jak tonący brzytwy i na wszystkie złe rzeczy przymrużają oczy "Bo przecież dali mi pracę, pracuję 3-4 dni w tygodniu, wow, wow, wow nie mogę złego zdania powiedzieć" Znam ludzi, któzy nawet jak pracowali po 2 dni na dwa tygdonie, nie mieli wypłacane urlopu,byli oszukiwani na wypłatach to i tak wychwalali CSA pod niebiosa.

Robol

Praca jak praca ale urytuje mnie ze na lini gdzie stoja walusy jest ich 5 a przy tej samej lini jak robia polacy jest tylko 2. Walusy to nygusy. Tak jak pisza wyzej jak jest praca to nie pytaja sie czy mozesz byc tylko ze masz byc i koniec a jak nie ma to maja CIe gleboko w d.... Starasz sie o urlop to musisz sie naprosic a jak by chcieli Cie przywolac do pracy i Ty bys nie chcial to zaraz Ci mowia ze jeszcze urlopu nie masz podpisanego i mozesz wcale nie dostac. Co do urlopow to placa jak chca i trzeba sie juz z tym liczyc ze nie dostaniecie calosci. Ostatnoi byla akcja bo wpisywali ludzia urlopy a ludzie nic nie wiedzieli i przychodzili do pracy.

tomek

no i co w dlaszym ciągu nie maja chyba zandych ofert

Karol

Traktuja ludzi jak smieci

Pilaż

Ludzie proszę posłuchajcie. CSA to nie jest rozwiązanie na problemy finansowe chyba że komuś odpowiada pracować po 3 dni w tygodniu i odbierać wypłaty po 300f na 2 tyg a gdzie opłaty? Teraz jest trochę pracy ale ile ludzie tu siedzieli w domu i popadali w długi 3 miesiące bez pracy TO NIE SĄ ŻARTY. Ja już nigdy nie wyjadę za ich pośrednictwem. Następna rzecz to jeśli chcecie się poniżać przed walusami to zapraszamy do Llanelli zawsze wieczorem a nawet w biały dzień można w mordę zarobić. Ja też myślałem że wszystkie moje problemy finansowe się skończą jak wyjade. Na szczęście nie straciłem i nie zyskałem tylko rok stracony. Jeszcze na koniec nie zapłacili mi za niewykorzystany urlop. Żyć nie umierać po prostu.

Blablasky

Nie. Kontrakt na 0 godzin.

New Man

Czesć wszystkim na tego maila wysyłał ktoś swoje Cv w sprawie pracy jako pakowacz praca@csarecruitment.eu

Oszukany!!!

Witam. Odradzam tą agencje w 1000000%%% Obiecują kokosy, pracę w wymiarze 40 godz tygodniowo, zakwaterowanie, dojazd do pracy, ale jak przyjeżdżasz okazuje się wielki koszmar!!! Ledwo Ci starcza na życie. Pracowałem w Dumbi i tym całym Dawn Pac! Żenada totalna. W Dumbi jechałem kawał drogi do pracy. Fakt że ta praca może i była ale do godz. 11 max do 12! No a za transport 8F trzeba przecież zapłacić. Później przenieśli mnie Na ten Dawn Pac. Tam to dopiero totalna porażka. Pracowałem 2 lub max 3 dni na 2 tygodnie!!! Jak odtrącili za ten patologiczny hotel nic mi na życie się nie zostało :(:( No ale ich wytłumaczenie jest takie. NIE MAMY ZAMÓWIEŃ! Pracownicy biur to bydło, patologia i nic nie warte ludzie. Nie wiem gdzie było to chowane ale na pewno nie w normalnych warunkach. Mają Cię za śmiecia i nic więcej. Jak zadzwonią o 23 to masz być w gotowości.Ludzie ja was tylko ostrzegam. Nie dajcie się nabrać na tą agencje przez ponad 12 lat tak traktują ludzi. Jak zwierzęta i nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA