Opinie o Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński w Przemyśl

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński w Przemyśl

Unidenss

Kochani, błagam was, przejrzyjcie na oczy! Dołączcie do naszej grupy na (usunięte przez administratora) "Ada - tak nie wypada!". Ta "lecznica" nie potrafi zajmować się zwierzętami. Nie dziwi was fakt, że najczęściej "ratują" rasowe psy, które wcale nie są w fatalnym stanie? Nie dziwi was fakt, że szczeniaki, które "ratują", które całe swoje życie spędziły razem, oddzielają i wpychają do klitek wielkości małego prysznica? Nie dziwi was fakt, że fundacja ta dostaje MILIONY, pomimo tego zbiera uporczywie pieniądze na "leczenie" kolejnych zwierząt? Kochani, jest wiele rzetelnych fundacji kochająych naszych małych przyjaciół, na które warto wpłacać nasze ciężko zarobione pieniądze! Zwierzęta u Ady nie są odpowiedzialnie leczone. Za te pieniąde, które dostają, leczenie i umiejscowienie zwierząt powinno być O WIELE LEPSZE. O wiele. Ściągają jak leci, łykacie jak pelikany, proszę przeprowadzcie dogłębny research na temat tej "fundacji". Naprawdę nie warto wpłacać ani grosza. Psy ściągane z Ukrainy, rasowe, wcale nie w agonalnym stanie, często nawet ZADBANE! Na grupie na FB możecie dowiedzieć się naprawdę bardzo wiele. Proszę was, przejrzyjcie na oczy. Czas ukrócić ich dojenie pieniędzy z miłośników zwierząt. Wiem, że kochacie zwierzęta, dlatego z całego serca proszę was o dokonanie dogłębnej analizy tego, co wyprawia się w Adzie.

Hmm
@Unidenss

A dlaczego można się dowiedzieć na grupie na FB a nie tak po prostu? Jak już piszesz, że ludzie są naiwni a Fundacja zła to poprzyj swoje słowa dowodami. Tutaj, gdzie piszesz. Sorry, ale wygląda to jak trolling.

Anne

Wspaniali ludzie i wykonuja dobra robote! Najgorsze , ze urzednicy przeszkadzaja im ! Jstesmy z dundacja Ada i jestesmy dumni ze takie schronisko istnieje!! Nie pozwolimy na zniszczenie tego !!

Róża
@@ inny

No to jak działa, to super. Fajnie. A co do wolontariuszy, czy hak ktoś zaczyna tu jako wolontariusz, to potem może dostać tu pracę już płatną? Czy jest taka opcja rozwoju, jak nabierze się doświadczenia z pracy ze zwierzakami, to można otrzymywać kasę? Działa tak, czy nie ma opcji na zatrudnienie?

Jan

Kiedy mój Kubuś/kanarek/ potrzebuje pomocy wet.jadę z nim do Ady i przeważnie tej pomocy udziela dr Radosław Fedaczyński, który jest osobą doskonale znającą swój fach a przede wszystkim mający swoją ,,klasę,, osobistą ,dokładnie tłumaczącym co należy dalej robić aby zwierzątko wyzdrowiało.Ostatnio usunął Kubusiowi guzka pod skrzydełkiem,którego sobie zrobił podczas latania i zaczął się robić stan zapalny. Swoje Kubusie mam od 30 lat.Umawianie na wizytę jest też profesjonalne na daną godzinę,aby zwierzęta i ich opiekunowie się nie stresowali.Podsumowując same pozytywy dzięki ,oby tak dalej

Znak zapytania. Nowy wpis
@Jan

Kanarek czyli ptak, żyje 30 lat ? To jakiś matuzalem wśród ptaków.

Dora Nowy wpis

Też bym chciała postarać się o etat lekarza weterynarii, a z tego co czytam to już ktoś pytał o ten etat, ale nie padła żadna odpowiedź. W starym ogłoszeniu proponowano umowę o pracę. Czy docelowo dostaje się umowę na czas nieokreślony, bo ja właśnie szukam pracy na stałe? No i fajnie byłoby znać kwotę wynagrodzenia jaką proponują nowym lekarzom.

Unidenss

Hmm Nowy wpis
@Unidenss

Anne

atosik
@Anne

Przez przypadek obejrzałam końcówkę alarmu dziś w tvp,gdzie dziennikarzyna każe się zastanowić zanim będziemy wpłacać darowiznę na Adę. Mam nadzieję,że jesteście odporni na takie pomówienia i nie zmiejszy to Waszego zaangażowania w pomoc zwierzakom .Wara wszystkim od pieniędzy darczyńców wpłacanych na taki szczytny cel . życzę wytrwałości -halina

Facepalm
@atosik

Te słowa "dziennikarzyny" były poprzedzone uzasadnieniem. 18 mln przychodu dla fundacji w zeszłym roku, z tego bodajże 2 mln samych zysków, ale pewnie, dorzućcie im jeszcze - ta setka psów i kotów z pewnością cierpi na niedostatek, zwłaszcza że to w większości rasowce. No i może jeszcze kolejnych kilka lat i w końcu gdzieś się pojawi Psia Wioska? Dzięki waszej pomocy wszystko jest możliwe. <3 No, ale ta stronka jest o Lecznicy, nie o Fundacji - przy takich cenach byłabym zdziwiona, gdyby nie szła za tym jakość, sama nie korzystałam.

@ inny
@Facepalm

Psia wioska już istnieje Pracują oddaniu ludzie od lekarzy począwszy na opiekunach wolontariuszach kończąc Myślę że to tak jak z Owsiakiem Dopatruje cię sie czegoś nie wiem z zazdrości ? Proszę. tam pojechać wpuszcza Was i wtedy opowiadajcie Ale Prawde

kocham kotki
@@ inny

Gdzie istnieje Psia Wioska? Znasz wolontariuszy?

Róża Nowy wpis
@@ inny

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

2 lata temu szukali lekarza weterynarii, teraz by to była świetna okazja dla mnie, bo zawsze marzyłem o pracy w organizacji, która niesie pomoc zwierzętom w potrzebie. Nie ma ofert aktualnych? A jak jest praca to na jaki etat? W starych ogłoszeniach nie napisali za dużo też w sumie.

Henia

A można tu odbyć wolontariat żeby pomóc psiakom? Mam wolnych kilka godzin w tygodniu i chętnie się tego podejmę, jak to prawnie wygląda? Są wtedy jakieś określone godziny pracy czy można przyjść kiedy się chce? Ktoś napisze jakie są obowiązki?

Sumi
@Henia

Ta strona dotyczy lecznicy, nie fundacji. Ale nie, mie ma wolontariatu, żeby nie wyciekło nic poza cukierkowym przekazem Ady dla fanów. Ale chetnie zatrudniają, poza sztabem ludzi od banowania niewygodnych komentarzy, ostatnio pracuje u nich przedstawiciel poszarpywania psôw. Na szczęście w porzadnych fundacjach wolontariusze są na wagę złota, powodzenia.

@Sumi

Nie lubię podszarpywać psów, bo zdarza się, że mi odszczekują, albo [o zgrozo!] odgryzają się. A leczenie jest bolesne i kosztowne. Wolałbym się podjąć tej pracy przy komentarzach, jeśli faktycznie zatrudniają na takim, lub podobnym, stanowisku. Wiesz może, ile mogą płacić za tego typu pracę? Ogarnąłbym temat, choć warto byłoby też wiedzieć, jakich umiejętności sobie życzą i czy to "klasyczne" zatrudnienie, na umowę o pracę i na cały etat, czy raczej dorywcze zlecenie?

Mali

Jak często są tu etaty dla lekarzy weterynarii, bo widziałam że szukali osób, ale było to 2 lata temu i nie wiem czy teraz warto w ogóle aplikować? Na jakie premie można tu liczyć, to forma uznaniowa czy od ilości zwierząt wyleczonych? Za podnoszenie kompetencji płaci klinika?

Czy w Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ewikch

Polecam Moim psem zajęli się z wyjątkowym zaangażowaniem Widać, że kochają zwierzęta .Da to się odczuć .

Honorata

Hej, mam do was pytanie na temat zatrudnienia w tej lecznicy dla zwierząt. A dokładnie odnośnie wymagań, które mają, jeśli chodzi o wykształcenie. Zatrudniają techników? Proszę o informację, czy technikum wystarczy, czy jednak tylko wyższe wykształcenie.

?

Czy lecznica dba o uniformy pracowników i ich czyszczenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński - Przemyśl

• Jak się pracuje w Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński?

Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński

Lecznica Dla Zwierząt Ada Lek. Med. Wet. Andrzej Fedaczyński