Opinie o Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna w Poznań

Daria

Nie polecam. Metody pracy pani Beaty Kolskiej-Lach są skandaliczne. Ktoś powinien się tym zająć!

Alina
@Daria

Pani Beata przeprowadziła moje dziecko przez okres rozwodu w sposób absolutnie profesjonalny, zadbała o każdy spektakl zdrowia psychicznego dziecka. Jeżeli się komuś coś nie podoba to tylko w sytuacji gdy postępował na szkodę dziecka.

Gość Nowy wpis
@Alina

@Alina, faktyczny klient czy sama pani psycholog? Dobrze, że uzyskała Pani potrzebną pomoc, ale widocznie nie u wszystkich tak było. U nas niestety nie. Pomimo rozwodu nie ma między mami nienawiści, a tym bardziej żadne z nas nie chce działać na szkodę dziecka. Skoro inny psycholog pomógł, a pani Beata tylko zaogniła konflikt - to chyba jest "coś" na rzeczy. Zbyt dużo tu skrajnych opinii i chyba pierwszy raz spotykam się z tak olbrzymią krytyką psychologa. Wiadomo, jednemu odpowiada, drugiemu nie. Na szczęście jest w kim wybierać. Ale aż takie opinie? Tyle negatywnych? Żałujemy, że znaleźliśmy je dopiero po fakcie, czyli po nieudanych spotkaniach w prywatnym gabinecie pani Beaty. Wówczas szybciej zmienilibyśmy psychologa bądź w ogóle nie trafilibyśmy tam. Nie, nie jesteśmy zadowoleni (pomimo rozwodu - zgodni) z "terapii" u pani Beaty Kolskiej-Lach. Pomógł inny psycholog. Na szczęście! Pani Beacie Kolskiej-Lach wystawie złą opinię i nie polecam. Do rozważania dla przyszłych klientów...

Dawid Nowy wpis
@Gość

Witam, ja mam nawet nagrania głosowe ze spotkań z panią Beatą, jest to dramat, całe szczęście że mam dowody które w niedalekiej przyszłości będę mógł wykorzystać w sądzie, nie bójcie się nagrywać, macie do tego prawo i jest to jedyna skuteczna forma dochodzenia roszczeń przed sądem w razie problemów, takie osoby (usunięte przez administratora) zawodowo powinny być odsunięte od pracy z dziećmi

Arturo

Niestety nie mam najlepszej opinii o metodach pracy pani Beaty. Pierwsze wrażenie jest takie, że pani "psycholog" słyszy, ale nie słucha, albo wyłapuje jedynie to, co pasuje do układanki. Kolejne spotkania jedynie to potwierdzają. Za każdym razem odnosi się wrażenie, że gwiazdą tych spotkań jest pani Beata i jej autorytarne opinie. Pani Beata ma swoje schematy działania i jest bardzo skupiona na ich przeforsowaniu za wszelką cenę - "po trupach" do celu. Nie bierze pod uwagę wielu okoliczności. Nie polecam zostawiania dzieci sam na sam z panią Beatą - syn był bardzo zdezorientowany i przestraszony, a jego pierwsze wrażenie to "pani Beata mnie nie słucha" i "nie jest po środku". Metody pracy pani Beaty to wzbudzenie zaufania dziecka poprzez miłą rozmowę, zabawki, wspólne gry, a później nacisk, wyraźne sugerowanie odpowiedzi, własne (niekoniecznie trafne) interpretacje dziecięcych rysunków i wypowiedzi. Wszystko ma pasować do przyjętej z góry "diagnozy", kosztem olbrzymiego chaosu emocjonalnego dziecka. Pani Beata każdą rodzinę, a przede wszystkim (o zgrozo!) każde dziecko wrzuca do jednego worka. Uwaga! Stawia diagnozę, zanim jeszcze pozna problem. Każde spotkanie (za które pacjent sporo płaci) to strata czasu, bo i tak pani Beata nie słucha i nie uwzględnia tego, co każda ze stron mówi. Po kilku wizytach u pani Beaty Lach uważam, że chociaż pięknie mówi o dobru dziecka, to wcale nie zależy jej na tym, a jedynie na przeforsowaniu swojej idei. Najgorsze jest to, że kosztem dzieci, używając do tego wszelkich środków głównie - manipulacji. Wystawiam pani Beacie negatywną opinię i nie polecam wizyty u niej - dla dobra dzieci.

Agą Nowy wpis
@Arturo

Mam podobne doświadczenia. Też wystawiam negatywną ocenę.

Dawid Nowy wpis
@Arturo

Pani Beata Kolska Lach to zawodowo (usunięte przez administratora) , totalna katastrofa to mało powiedziane, jakim cudem ta (usunięte przez administratora) zawodowo osoba ma jeszcze kontakt ""zawodowy "" z dziećmi. Moja córka trafiła pod " skrzydła" tej osoby w terenowym komitecie ochrony praw dziecka w Poznaniu przy ulicy Garbary, z początku nie miałem wyrobionego zdania, do uwag i wskazówek stosowałem się sumiennie, niestety zamiast zbliżyć się z córką oddaliśmy się od siebie, ponadto wielokrotnie słyszałem od tego zawodowego (usunięte przez administratora) że mojej córki nie da się zmanipulować ponieważ ma już 15 lat i nie jest podatna na manipulacje, jakie kolwiek dowody, twarde dowody przedstawiane przeze mnie totalnie nie brała pod uwagę, ten (usunięte przez administratora) powinien być odsunięty od pracy z dziećmi, (usunięte przez administratora)

Alina

Opieka Pani Beaty nad córką w czasie rozwodu była najlepszym co mogłam zorganizować w tym trudnym czasie dla mojego dziecka. Otoczyła całą rodzinę profesjonalnym doradztwem w zakresie postępowania z dzieckiem przed w trakcie i po rozprawie. Zawdzięczamy jej maksymalnie „bezbolesny” proces rozchodzenia się i przejmowania nad córką naprzemiennej wspólnej opieki. Negatywne opinie uważam za krzywdzące a przypuszczalnie pochodzą od osób gdzie nienawiść rozchodzącej się pary przyćmiła dobro dziecka. Polecilam Panią Beatę również kolejnym potrzebującym i wszyscy dziękowali za trafny wybór. Z całego serca polecam !

Gosia

Niestety mimo zawieszenia Pani psycholog nadal przyjmuje. Myśle ze ktoś powinien coś z tym zrobić

@Gosia

A jest na to jakiś dowód? Robi to komercyjnie? Bo zaraz wyjdzie, że to przyjacielska konsultacja ze znajomą osobą a tu już takie zarzuty. :(

Dawid
@Gosia

Witam serdecznie, jestem poszkodowanym ojcem przez TKOPD i przez panie Beatę Kolską-Lach i panią Dominikę Wesołowską, nam trochę nagrań ze spotkań, bardzo źle wspomnienia ze współpracy z tymi paniami, straszne manipulantki i kłamczuchy , bezczelnie i sukcesywnie ograniczają kontakt dziecka z rodzicem, słyszałem notorycznie co mam na szczęście nagrane że moje dziecko ma prawie 14 lat i nie może być manipulowane przez drugiego rodzica, dzięki TKOPD na chwilę obecną straciłem kontakt ze swoją córką, powinniśmy się skrzyknąć i telewizję wysłać do tego patologicznego miejsca, nie rozwiązują problemów tylko zaogniaja relację, podaję telefon do siebie 609127179, razem możemy więcej

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Łucja

Czytam wasze wpisy, przykro mi ze macie takie historie. Rozumiem że zawieszenie Pani Doktor na te trzy lata to prawomocny wyrok?

NDRpA

Chcę uświadomić wszystkie osoby, które korzystają lub zamierzają korzystać z pomocy pani psycholog Beaty Kolskiej-Lach. W dniu 3.12.2020 roku Polskie Towarzystwo Psychologiczne zawiesiło w prawach członka swoją koleżankę Beatę Kolską Lach na okres 3 lat stwierdzając naruszenie pięciu paragrafów Kodeksu Etyczno–Zawodowego Psychologa podczas pracy z moją rodziną. Postanowienie niniejsze jest nieprawomocne. W podobny sposób wymieniona psycholog prowadziła również inne rodziny. Do weryfikacji swojego warsztatu pracy i autorefleksji proszę wszystkie osoby, które brały udział w szkoleniach lub treningach prowadzonych przez panią Beatę Kolską-Lach. Do osób edukowanych przez nieetycznie postępującego psychologa należą między innymi pracownicy Komitetu Ochrony Praw Dziecka, pracownicy Opiniotwórczych Zespołów Specjalistów Sądowych, pracownicy Niebieskiej Karty, pracownicy Ośrodków Pomocy, Kuratorzy...z terenu całej Polski.

@NDRpA

Dziękuję za ten komentarz, właśnie w tym czasie korzystałam prywatnie z "pomocy" pani Beaty i skutki dla moich dzieci są opłakane. Mimo zgłaszania, ze dzieci u męża nie są szczęśliwe, że on nie potrafi zadbać o ich podstawowe potrzeby, że potrafi być bardzo agresywny i niszczyć przedmioty w domu, na siłę próbowała wdrażać opiekę naprzemienną... Teraz czekam na rozprawę sądową i myślę, ze ta informacja pomoże mi podważyć jej opinię. Dziękuję.

Bartek

W końcu znalazłem tą kobietę, która zrujnowała całe moje życie. Nigdy jej nie wybaczę co zrobiła w KOPD, skąd została usunięta. Nigdy jej nie wybaczę jak zrujnowała moją rodzinę, moje dzieciństwo, moją młodość i wreszcie dorosłe życie. Ta kobieta powinna się w piekle smażyć. Z tego co wiem miała okropne dzieciństwo, a teraz nie umie naprawiać świata, bo czym jest życie bez miłości, której nie zaznała. Jestem osobą ,która mówi prawdę i ta kobieta nie powinna dalej czynić zła. To co mi zrobiła jest karygodne i mam nadzieją, że w końcu ręka sprawiedliwości ją dosięgnie, jeśli rak ją nie zabił. Kobieto nie pisz sobie dobrych opinii, bo każdy to wie , że są napisane przez tą kobietę.

@Bartek

Witam serdecznie, Posiadam, podobnie, jak Pan, ekstremalnie negatywne zdanie na temat Pani Beaty. W związku z faktem, iż pozytywne opinie rozpoczynają się podobnie i są pisane tym samym językiem, jestem przekonana, że nie są prawdziwe. Czy mogę prosić o informację, czy jest Pan pokrzywdzonym Dzieckiem czy Rodzicem. Zastanawiam się, czy jest możliwość spotkania się z innymi poszkodowanymi. Jestem w pełni przekonana, iż Pani krzywdzi i to calozyciowo, całe rodziny. Co więcej, raczej nie czuje respektu przed sądem, gdyż "zapomina " odsyłać wymagane dokumenty. Może naprawdę trzeba zacząć działać zanim skrzywdzi inne osoby? Mniej egoistycznie, bo we własnej sprawie już nic nie zdziałam, ale może to uratować innych. Pozdrawiam serdecznie, Gosia

Magda
@Gosia

Czy możemy się jakoś skontaktować?

@Magda

Poproszę o adres mailowy, chętnie napiszę :)

Teraz terapia jest tylko online tak?

Czytając negatywną opinię wystawioną przez Lolo nie sposób nie mieć wrażenia, że osoba ta nie miała nigdy osobiście choćby kontaktu a już na pewno spotkania terapeutycznego z Panią Beatą Kolską-Lach. Gdyby znała jej praktyki i wiedzę merytoryczną wiedziałaby, że jest to psycholog, która jeśli to wskazane, poleca opiekę naprzemienną. Osobiście znam wiele osób korzystających z jej pomocy z wypracowanym porozumieniem rodzicielskim. W związku z powyższym nie brałabym opinii tego hejtera pod uwagę.

Katarzyna

Z ogromnym zdziwieniem czytam te wszystkie negatywne opinie o Pani Kolskiej Lach i nie zgadzam się z ani jedną z nich . Wręcz przeciwnie. Moje doświadczenia ze współpracy z Panią Kolską zaowocowały wypracowaniem porozumienia rodzicielskiego, które mimo trudnego rozstania z moimi byłym mężem uchroniło dziecko przed poważnymi skutkami rozwodu . Pani Beata mimo konfliktu pomiędzy mną a byłym mężem stanęła ponad naszymi sporami mając na uwadze jedynie dobro dziecka i wypracowując z nami plan opieki naprzemiennej. Postrzegam Panią Kolską jako wyjątkowo doświadczoną psycholożkę z umiejętnością wypracowania porozumienia pomiędzy rodzicami, które ma służyć dziecku . Jesteśmy pod jej opieką trzy lata a nasze dziecko przeszło przez rozwód stabilnie dzięki jej wsparciu oraz wypracowaniu planu opieki naprzemiennej. Pani Kolska to jedna z tych osób, które swoim doświadczeniem obiektywnie ocenia emocjonalne potrzeby dziecka i nie zważając na personalne animozje pomiędzy rodzicami staje zawsze po stronie dziecka.

Elżbieta

Z ogromnym smutkiem przeczytałam negatywne opinie o Pani Beacie Kolskiej-Lach, nie zgadzam się z nimi. Nasza Córka jest pod opieką Pani Beaty od prawie 3 lat. Pani Beata jest psychologiem, który absolutnie na pierwszym planie, zawsze i nieustannie stawia dobro dziecka. Jest osobą absolutnie profesjonalną. Do obojga nas rodziców podchodzi z obiektywizmem i empatią. Jest dla naszej córki i dla nas ogromnym wsparciem. Dzięki Pani Beacie opieka naprzemienna przebiega bez zastrzeżeń.

Poznań

Jestem zdruzgotana czytając poniższe negatywne opinie na temat Pani Beaty Kolskiej Lach i nie mogę się z nimi zgodzić. Korzystaliśmy z pomocy i uzyskaliśmy ją. Pierwszą zasadą było działanie dla dobra dziecka przy współudziale obojga rodziców. Nie faworyzowała żadnego z rodziców. Pani Kolska - Lach wykazywała się empatią, zrównoważonymi działaniami i merytorycznym wsparciem, dając dziecku poczucie bezpieczeństwa a nam płaszczyznę do rozwiązania naszych problemów. Terapia toczyła się tylko do koniecznego momentu. Absolutnie nie były to spotkania/terapia naciągane czasowo czy finansowo, jak czytam w poniższych negatywnych opiniach. Warunki finansowe ustalone na pierwszym spotkaniu nigdy nie uległy zmianie. Otrzymaliśmy fachową pomoc za co jestem ogromnie wdzięczna.

Benia

Z ogromnym zdziwieniem czytam ostatnie negatywne wpisy na temat pracy p. Kolskiej-Lach. Moje dzieci były pod jej opieką kilka lat i moje doświadczenie jest zupełnie inne. Empatyczna, skupiona na potrzebach dzieci, słuchająca z uwagą, bardzo zdeterminowana w dążeniu do ochrony psychiki dzieci w sytuacjach konfliktowych w rodzinie. P. Kolską-Lach cechuje duża determinacja i odwaga osobista, nie wahająca się przed podejmowaniem decyzji trudnych w sytuacjach gdy uznaje, że jest taka konieczność - nawet jeśli to pociąga za sobą jej dodatkowe zaangażowanie, także poza gabinetem. Poza honorarium za wizytę, z góry ustalonym i przez te kilka lat niezmiennym, nigdy nie zaistniała żadna sugestia dodatkowych opłat. Powyższe opinie uważam za bardzo krzywdzące i nieprawdziwe.

Lolo

Przestrzegam przed jakąkolwiek terapią u Pani Kolskiej Lach, linia działania tej Pani jak i TKOPD w Poznaniu zmierza do całkowitego wyeliminowania rodzica z życia dziecka. Pani Kolskiej jedynym zamiarem jest tak poprowadzneie "terapii" by na długie miesiące/lata ograniczyć rolę drugiego rodzica do w pełni kontrolowanych spotkań, za które oczywiście trzeba sowicie płacić. Reasumując, jedynym bądzcem działania Pani Kolskiej Lach jest przyjmowanie korzyści finansowych. Zresztą chętne poznam jakigokolwiek rodzica któremu terapia u tej Pani pomogła, doprowadziła do sukcesywnie rozszerzonych "kontaktów", czy wręcz opieki choćbny na kształt równoważnej. A już tym bardziej poznam jednego choć rodzica gdzie działania tej pani skończyły sie wdrożeniem opieki naprzemiennej

Zostaw merytoryczną opinię o Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna - Poznań

• Jak się pracuje w Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna?

Zobacz opinie na temat firmy Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna?

Beata Kolska-Lach Pracownia Psychologiczna
  • Popiela 14A