Opinie o Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej w Odrzykoń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność twórcza

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej w Odrzykoń

adam Nowy wpis

brak kontaktu telefonicznego mimo ze nr telefonu podany jest na na stronie firmy,moim zdaniem brak wiarygodnosci i kompetencj ze strony sklepu

Kasia Nowy wpis

Nie polecam! Zamówiłam torebkę ze strony Zuzi Górskiej z informacją, że chcę dokładnie taką jak na zdjęciu. Zapłaciłam i już następnego dnia dostałam informację, że nie ma już takiej podszewki. Wybrałam podobną i czekałam 5 tygodni na zamówienie. Jakie było moje zdziwienie kiedy odpakowałam przesyłkę. Torebka różniła się znacznie od tej, którą zamawiałam Zareklamowałam torebkę, odesłałam i czekałam cierpliwie kolekne dni na odesłanie właściwego zamówienia. Kolejny raz się rozczarowałam... I tym razem torebka wyglądała inaczej niż oryginał. Odpowiedź, którą otrzymałam "najmocniej przepraszam krojcza musiała się pomylić". Tego już nie da się komentować.

Asia Nowy wpis

Niestety nie polecam i podpinam się pod słowa poprzedniczek. Torebkę zamowilam na stronie, niestety spersonalizowalam podszewkę, wiec nie mogłam jej juz odesłać. Patrzac po zdjęciach i cenie, spodziewałam sie solidnej torebki, trzymającej swoj kształt, z wygodnymi rączkami. To, co przyszło, było kompletnym zaprzeczeniem. Torebka uszyta była z cienkiej skory, zupełnie nie trzymała swojego fasonu. Równie dobrze mogłaby byc sprzedawana jako skórzany worek, bo dokladnie tak sie zachowywała. Na dodatek przed zakupem pytałam sie właścicielki, czy krótkie raczki pozwalają wygodnie trzymać torebkę. Otrzymałam informacje, ze tak, tymczasem moja reka musiałaby byc wąska jak u małego dziecka, aby trzymało sie torebkę wygodnie. Co ciekawe, na Google w ogole nie ma opinii, a szkoda. Bo wiele osob uniknęłoby rozczarowania.

Klientka Nowy wpis

Potwierdzam poprzednie opinie. W realu torby wyglądają zupełnie inaczej, nie trzymają fasonu,konstrukcyjnie są beznadziejne, zatem praktycznie bezużyteczne bo mega niewygodne w użytkowaniu. Ze względu na personalizację odesłać nie można,jedno wielkie rozczarownie !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Mega zgadzam się z poorzedniczką i jej opinią. Ciekawe jest to, że na Google nie można znaleźć opinii - pewnie gdyby były, pokazałyby prawdę. Torebki ładne, ale większość szyta na jedną nutę. Mimo wielu próśb o wrzucanie zdjęć na człowieku, aby można było realnie ocenić wygląd, właścicielka i tak robi tak jak uważa. Kupiłam dwie torebki, obie odesłałam. Na stronie wyglądały bardzo dobrze, tymczasem finalnie okazało się, że kładą sie, nie trzymają formy. Nie polecam.

Mega rozczarowanie. Torebki drogie, uszyte z najcieńszej możliwej skory. Zdjęcia mocno podrasowane, torebka do zdjęcia z wypełnieniem, przez co sprawia wrażenie solidnej. Niestety po odpakowaniu okazuje się, że nie trzyma formy i jest zwykłym, skórzanym workiem niskiej klasy. Kontakt z panią właścicielka to jakis dramat. Na drobną uwagę co do produktu reaguje frustracją i chamską docinką - nie ma to nic wspolnego z profesjonalna obsługa klienta. Kilkukrotnie pisała o tym, jak to trudno wiąże koniec z końcem, jednak opinie lokalnie są zupełnie inne… Wystarczy zerknąć na Instagrama - przepych jak nie wiadomo co.

Zostaw merytoryczną opinię o Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej - Odrzykoń

• Jak się pracuje w Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej?

Zobacz opinie na temat firmy Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej?

Górska Zuzanna Pracownia Twórcza Zuzi Górskiej
  • Jana Pawła Ii 27