Opinie o Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała w Świdnica

Beti Nowy wpis

Witam. Jesteśmy z mężem z okolicy Świdnicy, ma on już doświadczenie w pracy jako instruktor, nie wiecie przepadkiem czy nie miałby szansy na wakat? Są tu pełne etaty? W sieci nie było zamieszczonych tego typu informacji. po tych wpisach też mało czego można się dowiedzieć w tym zakresie

Marcin Nowy wpis

Ile zarabiają tam szkoleniowcy?

Ja Nowy wpis
@Marcin

OSOBY KTORE NA EGZAMINIE JECHALY Z MASZTEM NIE NA SIEBIE WIDLY POZIOMO ,ALBO JEDEN GOSCIU PALETA SZURAL PO ASWALCIE ZDALI.PORAZKA.INNI ZAS JECHALI PRAWIDLOWO OBLALI.TO JA WAM DZIEKUJE ZA TAKI INTERES!!!!

Robert Nowy wpis

Polecam . Zdane bezbłędnie za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za współpracę:)

Kursant

Polecam kurs na wózek widłowy zaliczony przed komisją z urzędu dozoru technicznego za pierwszym razem.

Czy kandydat na stanowisko Lektor / Lektorka języka angielskiego w firmie Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zadowolony

Polecam. Zdane ZA PIERWSZYM RAZEM. Super podejście do kursanta.

Zostaw merytoryczną opinię o Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała - Świdnica

Świdnicki Zakład Doskonalenia Zawodowego Ireneusz Pękała
  • Kolejowa 10