Opinie o Glass Hart Kacper Adamczyk w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Glass Hart Kacper Adamczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glass Hart Kacper Adamczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Hart Kacper Adamczyk w Bielsko-Biała

Jaca Nowy wpis

Panele szklane wyszły elegancko. Już kolejne mieszkanie które robi nam Pan Kacper. Trzymam kciuki za firme

Piotr70 Nowy wpis

Super nadruki.

Kacper

Dziękuje mojej konkurencji z okolic Opola za tak miłe opinie:) nie zmienia to faktu ze z roku na rok mamy coraz więcej klientów zarówno wśród osób prywatnych jak i firm. Przykro mi jednak ze młoda krew was przegania i nie możecie się z tym pogodzić. Pozdrawiam!

Robert Nowy wpis
@Kacper

Ok

Fajna firma i dobry sprzęt. Duzo można się nauczyc

Aneta
@Piotr

Czyli masz jakieś doświadczenie z pracy w tym miejscu? Piszesz, że można się sporo nauczyć, miałeś jakieś przeszkolenie na początku? Tak się zastanawiam, czy nowe osoby czują dużą presję i muszą się wykazać na samym początku, czy może są wspierane przez pracodawcę w początkowym etapie.

Niko
@Piotr

Super. Chyba po tej pandemi i inflacji jako jedyni się trzymają. Super i tyle

Helena Nowy wpis
@Niko

W miarę im się to udaje? To tylko zostaje mi spytać, czy się w jakikolwiek sposób to odbiło na zarobkach i warunkach pracy. Jak to tam wygląda teraz? Chociaż widełki bym chciała znać, próbuje porównać oferty sobie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Glass Hart Kacper Adamczyk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

czego konkretnie można się tutaj nauczyć? wiadomo ze przyjmujac sie do tej branzy trzeba miec dosiwadczenie w pracy ze szkłem, wiec co mozna jeszcze tutaj poznac skoro to taka wąska działka?

Krzysztof

Bardzo polecam współpracę z Panem Kacprem i jego tatą. Drugi i dokładność wykonania na najwyższym poziomie.

James

Good quality of Print. Fast shipping

odradzam

nie polecam brak profesjonalizmu

Robert

Grafika i lakier bez zarzutu. Towar zgodny z zamowieniem

Blady76

Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam wszystkim z branży stolarskiej :)

AdamK

Żenujące podejście do klienta, wieczne ściemnianie, nie odbieranie telefonów, przekładanie umówionych terminów i wymówki rodem z podstawówki. Firma kogucik , która przyciąga klientów jedynie wydającą się wyglądać profesjonalnie stroną internetową . Tymczasem profesjonalizm to na pewno nie ich domena. Odradzam tym, którzy jeszcze nie dali się złapać na te dobrze zaaranżowane pozory. Stracone nerwy i przede wszystkim czas.

były klient

witam czytających. Powiem krótko. To jest pseudo firma. Totalne amatorstwo,aroganctwo,ciągłe klamanie klienta. Nie dotrzymują umów, oraz nie dostarczają zapłaconego towaru. Brak dokładnego rozliczenia przesłanych środków. Zamawianie materiałów na ostatnia chwilę, i to po wymuszeniu tego przez klienta. Ciągłe wymówki, jakieś awarie,itp,itd. Aroganckie podejście do klienta, obcesowe zachowanie się. Próba zastraszenia procesem o zniesławienie, w przypadku opublikowania opinii. Także to nie jest producent, tylko jakiś pośrednik pracujący na czyjeś zlecenie. No chyba ,że zakład produkujący znajduje się w domku jednorodzinnym albo bloku?.. Wszystkich czytających to przestrzegam i ostrzegam przed korzystaniem z usług tych arogantów i pseudo fachowców. Strona internetowa to bujda na resorach tylko ładnie wyglądająca. Zapraszam na salę sądową, ponieważ klient składa pozew sądowy przeciwko tym pseudo producentom, oraz będzie domagać się odszkodowania za opłacony i niedostarczony towar, szkody w opóźnieniu prac,itp. W razie pytań proszę kontaktować się na maila,albo obublikować opinię. Pozdrawiam czytających. były klient. Jeżeli ktoś jest zainteresowany,to przedstawie korespondencję sms,nagrane rozmowy.Sprawa jest w toku. co do odpowiedzi. Dobre kłamstwa.Nigdy pomimo nalegań nie otrzymałem korekty faktury,nie otrzymałem poprawnej faktury,nie rozliczył się Pan z otrzymanych pieniędzy.Dalej mam przytaczać fakty?..mam opublikować wiadomości sms?,oraz nagrane rozmowy?.nie ma problemu,niech cała Polska się dowie kto wy jesteście. Także będzie opublikowana prawda na temat tej pseudo firmy. Mam nadzieje,że ludzie nabiorą rozumu i będą omijać z daleka tych partaczy. Jeżeli mówi Pan prawdę,to proszę to udowodnić,oraz opublikować rozmowy oraz korespondencję sms,,pokazać fakturę wystawioną oraz rozliczenie wysłanych pieniędzy,także wysłane wiadomości na maila potwierdzające słowa Pana tutaj opublikowane. Ja ze swej strony gwarantuję publikację wiadomości sms,mail,oraz w razie potrzeby nagrane rozmowy telefoniczne. Także życzę miłego czytania oraz słuchania.:) ...takie pytanie za 1000000 dolców..czy vat płaci się komuś obcemu gotówką,bez zaksięgowania ,oraz bez dowodu wpłaty?...ciekawe?..co na to urząd skarbowy?...no chyba że u nas w kraju vat płaci się obcym osobom? przecież tak miał być zapłacony?.z ręki do ręki gotówką bez zaksięgowania ...może to też są kłamstwa?...czy może przytoczyć wiadomości sms?..ciekawe... PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TYMI PARTACZAMI

były klient

Dno

Oprócz strony,która prezentuje się dość zachęcająco,reszta pozostawia wiele do życzenia. Jakość obslugi klienta jest na niskim poziomie długie oczekiwanie na odpowiedż. Najczęściej trzeba kilkakrotnie dopytywać się o swoją sprawę,po czym obsługa twierdzi że nie dostała żadnej informacji. Jak już się człowiek doczeka odpowiedzi,to jest ona tak wyczerpująca,że nawet ciężko zrozumieć jej sens.Nie doczekałem się realizacji zamówienia,więc może to i dobrze, bo jesli to tak wygląda jak dzial wycen to lepiej odpuścić taką firmę!!! Nie Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Hart Kacper Adamczyk - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Glass Hart Kacper Adamczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Hart Kacper Adamczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Hart Kacper Adamczyk?

Glass Hart Kacper Adamczyk
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Siewna 4 lok. 60
    43-300 Bielsko-Biała