Opinie o deftrans.com.pl - DEFTRANS SP. Z O.O. w Milicz

Opinie o Deftrans Sp. z o.o.

Macca

witam, Czy ktoś może cos powiedziec o pracy managera w dziale exportu?? Wiem, ze firma sie rozwija szybko i wchodzi na nowe rynki. Czy warto aplikować i czy firma gwaramtuje stabilizacje, a nie po roku zwolni po nierealne plany sprzedażowe...

SZYBKI TOSIEK
@Macca

Po roku raczej nie zwolnią bo brakuje ludzi i ludzie sami się zwalniają więc jak szukają ludzi to takich co zostaną na dłużej, prędzej sam człowiek się zwolni niż sami cię zwolnią.

Natalia

@floryda, rozumiem, że zmiany, które zostały wprowadzone przez firmę Deftrans mogą być na plus, jednak, proszę, abyś bardziej konkretnie sprecyzował, co takiego zmieniło się w firmie? Jakiego rodzaju są to zmiany względem tego, co było wcześniej? @Tadek, jak wyglądają nowe zasady płacowe w firmie Deftrans? Możesz przybliżyć, jak obecnie wyglądają te warunki? @Maniek, mimo wszystko, czy jesteś w stanie w sposób bardziej szczegółowy opisać, jak wygląda atmosfera pracy w firmie Deftrans? Twoja opinia będzie pomocna, dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Gomez

Kierowcow potrzebują?

Igor

Czy firma ma opcję praktyk dla studentów?

anonimowy
@Igor

Tak, firma zatrudnia praktykantów i stażystów chcących kształcić się w określonym obszarze.

Czy rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Deftrans Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Bogna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

floryda

zmiany dotyczace z tego co wiem, wszędzie- na plus- polecam pracodawce!

Natalia

@floryda, możesz napisać nieco więcej o tych zmianach? Co według Ciebie było najbardziej istotne? Czy zmiany zostały wprowadzone tylko na jednym dziale, czy dotyczą całego przedsiębiorstwa? Udzielone przez Ciebie odpowiedzi przydadzą się innym.

floryda

Ja polecam Pracodawce w Odolanowie. Pracuje tam na produkcji. Duzo sie zmienilo oczywiscie na plus, oby tak dalej.

Natalia

@kater cieszy mnie Twoja opinia, a powiedz, może się orientujesz, czy na ten moment Deftrans poszukuje pracowników? Czy oprócz podstawy możesz liczyć na premię albo pozapłacowe benefity? Wiele osób na pewno będzie wdzięcznych za sprawdzone informacje w tej kwestii.

Rex
@Natalia

Czy poszukuje, to nie wiem ale oprócz podstawy jest premia za wydajność, nadgodziny płatne w całości, dodatek za niepalenie...pełen socjal na święta, wczasy pod gruszą...Tylko małe ale :) firma nie znajduje się w cudownym Toruniu lecz w Odolanowie

kater

No ja się zatrudniłem, duży rozwój mają- gratuluje!, duży postęp pod każdym względem. Polecam tego pracodawcę

Natalia

@Zapora a czy byłbyś gotów opowiedzieć nam na jakie stanowisko zaaplikowałeś? Czy od czasu dodania przez Ciebie opinii firma zmieniła swoją politykę wobec pracowników? Może zmieniły się też warunki umów i teraz dochodzą też premie?

????

????????????

Natalia

@Daria daj znać czy udało Ci się znaleźć odpowiadającą Twoim potrzebom ofertę pracy w firmie Deftrans. Na stronie http://deftrans.com.pl/kariera/kogo-szukamy/ mają sporo ogłoszeń. Piszesz, że słyszałaś sporo dobrych opinii o Deftrans- możesz opisać w kilku zdaniach, co dokładnie o tej firmie słyszałaś?

Daria

Słyszałem, że to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy prowadzą rekrutację?

klama

Nikt w Deftransie nie zarabia najniższej krajowej. Śr. wynagrodzenie na najmniej płatnym dziale to 2.450 brutto. Taka jest prawda...

Jasne...
@klama

Pracuje tam od pół roku i nawet na umowie mam 2100 brutto.

Zapora
@Jasne...

Bo na umowie jest tylko podstawa :) - nie ma w niej dodatku za niepalenie, premii za wydajność, ew. nadgodzin, nocnych itp.

Klepka

jak ktoś chce po tych Geniuszach wszystko Poprawiać Kupukcie ich Produkty

wasyl

firma deftrans obiecuje przyuczenie jako operator obrabiarku po czym okazuje sie ze na produkcji bedziemy zajmowali sie praca przy tasmie i ze operatorow cnc jest tam 200 a w rzeczywistosci obsluga obrabiarek zajmuja sie tzw ustawiacze wiec firma nie rzetelna pisze i wylacznie dlatego zeby nie zostac oszukanym bo w biurze obiecuja takie rzeczy a pozniej okazuje sie ze to taka ich metoda nie polecam jesli ktos nie wierzy to niech sie zatrudni sam sie przekona

Sexser

Oszuści i (usunięte przez administratora) tyle powiem

Natalia

Na stronie internetowej Deftrans można znaleźć szereg ofert zatrudnienia w firmie. Pracodawca dodatkowo umieścił specjalny formularz kontaktowy dla kandydatów, który umożliwia załączenie odpowiedniego cv. Czy ktoś rekrutował się właśnie za pośrednictwem tej witryny?

Natalia

Pisaliście już jakiś czas temu na temat zarobków, dla uszczegółowienia warto było podać o jaki dział chodzi, dlatego że zarobki 2000 tysiące mogą wprowadzić innych poszukujących pracy w błąd, ze względu na to, że firma poszukuje teraz również na wyższe stanowiska ludzi, gdzie pensja jest na pewno większa.

Zostaw merytoryczną opinię o Deftrans Sp. z o.o. - Milicz

• Jak się pracuje w Deftrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deftrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deftrans Sp. z o.o.?

Deftrans Sp. z o.o.