Opinie o Metal Produkt Marcin Majewski w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Metal Produkt Marcin Majewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Metal Produkt Marcin Majewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Produkt Marcin Majewski w Kielce

Mag Nowy wpis

Witam, widze że pojawiają się oferty pracy na spawacza, ktoś coś więcej informacji? Warto?

spawacz akrobata Nowy wpis
@Mag

Oczywiście że warto jeśli nie przeszkadza 15 - 16 zl na godzinę jeśli jesteś dobrym doświadczonym spawaczem i skłonnym robić w toksycznych warunkach i totalnym (usunięte przez administratora) bez zasad bhp i duża szansa że na czarno a już napewno nie na pensji tylko na stawce godzinowej bez ŻADNYCH dodatków - z obietnicami że w przyszłości będzie milion zł na godzinę.... a jak ta przyszłość nadejdzie to usłyszysz że nigdy takiego tematu nie było, że na więcej go nie stać itd . Nie bez powodu ta "firma" traci dobrych porządnych ludzi. Sam tam kiedyś pracowałem na czarno i odszedłem bardzo szybko bo szkoda zdrowia, czasu i nerwów na taką firmę i takiego szefa. Pozdrawiam.

Wiadomo kto :-) Nowy wpis

Poprzednia opinia jak najbardziej prawdziwa, a od siebie dorzucę jeszcze iż jest to praca na zasadzie - Pan wymaga a śmieć ma słuchać i usługiwać. Wyjazdy na często niewolniczą pracę po 12+ godzin (wymagane), za które dostaniesz pieniądze jak za zwykłe godziny (i nie próbuj nawet dyskutować na ten temat bo wylecisz z pracy), do tego najtańsze możliwe żarcie i najtańszy możliwy "hotel" - co wg. szefa daje mu możliwość nie wypłacania tzw. diety chwaląc się że zapewnia on wszystko podczas wyjazdów... po całym dniu pracy możesz dostać jakieś byle co jak dla psa i to nazywa posiłkiem. Co do pracy w samym zakładzie to praca w toksycznych szkodliwych warunkach np. spawania aluminium metr od ciebie bez ŻADNEJ wentylacji czy wyciągu tak więc wdychasz wszystko (i nie próbuj poruszać tematu szkodliwości w pracy bo prymitywny człowiek zwany szefem wyskoczy do ciebie z mordą i najprawdopodobniej zwolni). Co do samego szefa.... co tu dużo pisać - (usunięte przez administratora) myślący iż jest niewiadomo jak mądry i niesamowity a jest dosłownie przeciwnie (to można faktycznie zaobserwować po kilku minutach pierwszej rozmowy z tym człowiekiem). Gardzi zarówno pracownikami jak i klientami przez co jednych i drugich stracił już bardzo wielu (ale twierdzi oczywiście że to wina ludzi a nie jego). Zdarzył się np. przypadek kiedy ktoś został przez niego zwolniony po 10 czy 11 godzinach gdyż nie został jeszcze dłużej - i jest to idealny przykład jak zostaniesz doceniony przez niego (mimo że na codzień pracował po conajmniej 10 godzin bo to było wymagane). Do tego pracujesz pod kamerami za którymi siedzi ciągle szef i coprawda dzisiaj jest to normalne i legalne... ale to że te kamery mają mikrofony i jesteś na ciągłym podsłuchu już legalne nie jest. Za nadgodziny zarówno na wyjazdach na montaże jak i te w zakładzie nie zarobisz jak za nadgodziny (wbrew kodeksowi pracy) a nawet nie zostaniesz doceniony podczas wypłacania premii czy podczas innych rozmów. Nie warto też wierzyć w słowność tego człowieka gdyż jest to typowy (usunięte przez administratora)bez honoru - więc nie licz na sensowne zarobki mimo jego obietnic (później będzie udawał że nie pamięta takiej rozmowy). Podpowiem że wyzyskuje ukraińca robiącego mu znaczne zyski i pracującego u niego od bardzo dawna jako spawacz w BARDZO szkodliwych warunkach.... za 14 zł na godzinę (oczywiście bez żadnych dopłat do szkodliwości) a nie dość że nie ma żadnych papierów na spawacza to nawet nie może liczyć na opłatę czy dopłatę do kursu. Generalnie ciężkich dowodów takich jak nagrania dyktafonem, zdjęcia i filmy zebrane na tą firmę mam bardzo wiele, ale nie mam zamiaru już z nimi nic robić gdyż po prostu już tam nie pracuję i dla mnie sprawa jest zamknięta. Tym co na wszelki wypadek zebrałem na tą firmę zainteresowała by się przede wszystkim Inspekcja Pracy ale i m.in. też Inspektorat Nadzoru Budowlanego, Urząd Dozoru Technicznego, Inspektorat Ochrony Środowiska i nie tylko.... i faktycznie na 99% zamknęli by ten (usunięte przez administratora) pra.... zakład pracy :)

x

Najprawdopodobniej jedna z najgorszych firm w miescie. Masa naruszen przepisow kodeksu pracy, przepisow bhp i czysty wyzysk za 12 zl na godzine. Pierwsze 5 minut rozmowy z szefem potwierdza te slowa juz na samym poczatku znajomosci, wiec kto nie wierzy - niech sam sie przekona. Miejsce kwalifikujace sie bez watpienia pod zamkniecie przez inspekcje pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Produkt Marcin Majewski - Kielce

Metal Produkt Marcin Majewski