HYDROMEL Sp. z o.o.

Opinie o HYDROMEL Sp. z o.o.

kierowca

Witam,chciałem się dowiedzieć jak tam wygląda C+E w tej firmie, bo czytając komentarze już zgłupiałem. Jedni piszą, że spoko inni, że ta firma to kpina, trochę to demotywuje. Tym bardziej, że piszą tu kierowcy średnio co dwa miesiące, że składają papiery albo byli na rozmowie, więc wnioskuje, że tam cały czas jest rotacja...hmm?

nbl

witam, czy jest tutaj osoba która pracuje lub pracowała w tej firmie jako spawacz ? Chciałem się ogólnie dowiedzieć jak tam jest z zarobkami na tym stanowisku i jak jest z robotą(czy są postoje itp)

@nbl

Roboty jest bardzo dużo i tak ma być jeszcze długo. Pracują też spawacze z obcych firm i przeważnie jest to stała obsada i nie zmieniają się chyba że podpadna to wylatuja. Kasa dobra i można dorobić w weekendy.

Job

Stawki dołowe zaczynają się od 15zl ale do tego do 80 % premii jest , więc już wychodzi 27zl. Do tego bony, nagrody, pełny socjal. Wypłaty na czas jak w zegarku. Polecam wszystkim porządny zakład i duże zarobki.

@Job

Z tym się zgodzę wypłata na czas ale pokaż mi kto ma 80% premii może emeryci albo Ukraińcy bo większość młodych ucieka gdzie indziej

@Ruptup

To Twoje zdanie. Na dole pod firma pracuje wielu młodych i nowi dalej przychodzą. W takiej firmie spokojnie mogą się nauczyć roboty i zarabiac dobre pieniądze.

@Job

Hmm powiem tak pracując w hydromelu zwiedzilem trochę kopalń i z załogi nie pamiętam zbyt wielu młodych głównie to emeryci i Ukraińcy oraz osoby którym niewiele brakuje do emerytury A im się noga podwinela nie mowie ze młodych w ogóle nie było bo byli ale tak jak ja zmienili firmę tak nie może być że pracownicy pochodzenia polskiego mają takie same stawki jak Ukraińcy albo i niższe A nasi sąsiedzi z Ukrainy w większości to leserzy jak praca ciężka to nie rozumia co się do nich gada

J.s.w.
@Ruptup

Dobrze, że to tylko Twoje zdanie i już jesteś wolnym i szczęśliwym człowiekiem bez hydromela. Ukraińcy to też fajnie pracownicy (fakt nie wszyscy) i nie jeden młody odstaje. Nie ma co narzekać na firmę, z innych do nas przychodzą. Pod kopalnia już też nie jest tak kolorowo.

@J.s.w.

A ja pod kopalnia nie mogę narzekać jestem zadowolony

Byly
@Job

80% premi facet zmień dilera bo ci za mocny towar sprzedaje , a jak dalej twierdzisz że masz rację pokaż pasek z wypłaty.

@Byly

Moja wypłata to moja sprawa "czlowieku". Widocznie skoro ktoś nie ma takiej premii to nie zasługuje. Ja tam już swoje pracuje i bardzo dobry zakład.

Ruptup

Jak kogoś interesuje praca na dole w tej firmie to nie polecam stawka za godzinę to kpina 15 zł brutto wszystko uzależnione od tego ile sobot i niedziel się przepracuje oraz jaką premie się dostanie A o takich rzeczach jak 13 barborka czy węgiel można zapomnieć dlatego jak ktoś szuka pracy na dole to inna firma albo bezpośrednio pod kopalnie się starać ta firmę odradzam ja zmieniłem i jestem zadowolony

Nie robiłem nic złego kradłem co się dało i tak mnie na ile chcieli i jeszcze na robiłem w kiblu powodzenia

Czy muszę robić

Natal

Nawet dobre firmy, dbające o pracowników mają swoich hejterów!!!

Job

Duży porządny Zakład Pracy. Godny polecenia.

Plusik

Synek weź się za robota a nie pociskaj,(usunięte przez administratora) Cie boś pewnie umiał jeździć Bytom Radzionków tylko a teraz płaczesz. Za robota się bier. Super firma. Jakoś żadnego auta na placu nie ma.

Były
@Plusik

Skoro super firma to dlaczego ciągle szukają kierowców!!!!

@Były

Bo pozbyli się takich "zdolnych" jak Ty. Raczej już nikogo nie szukają bo wszystko jeździ i nikt nie narzeka. Pozdro mistrzu

Plusik

Bardzo dobra firma, kupe lat na rynku. Od kilku lat roboty tyla, że ciągle możliwość dorobienia nadgodzinami. Wypłaty na czas zawsze. Polecam

Zapytanie

Jak wygląda praca na stanowisku tokarza lub obsługa CNC? Jak zarobki ? Na necie jest ogłoszenie, duża rotacja czy na stała robotę można liczyć?

Do polecenia

Panowie jeżdżę w firmie i polecam. Zdziwiony jestem poprzednią opinią bo mi wychodzi około 6 na rękę spokojnie. Może macie nawyki z poprzednich Dziadtransow ale to normalne że przelew idzie jeden wynikający z podstawy a drugi z diet i ryczałtu. W poprzedniej firmie tez tak mialem. Ja sobie podzieliłem na dwa razy w miesiącu. Nie zgadzam się że nie mają kart bo ja jakoś mam kartę kredytową i telefon służbowy. Pewnie jesteś jednym z tych kierowców, który jak usłyszał że na karcie ma być jego nazwisko to protestował i jej nie wziął :) to się nie dziw że kasę Ci dają. Fajnie ze maja karty kredytowe bo wszedzie idzie placic. Co do soboty ja nigdy nie wrocilem w sobote, ale spedytor mi mowil ze jak wroci kierowca to ma poniedzialek wolny. Zgadza się że pilnują paliwa ale coś za coś. Przynajmniej moge parkowac na kazdym parkingu i place z karty a nie wytyczne ze dzikus i nic wiecej. Mi zależy na solidnej firmie i wysokiej podstawie to mam to. Jeśli szukacie partyzantki i dwóch kart i kasy z pod stołu to nie tu.

NIE POLECAM

NIE POLECAM pracy na stanowisku kierowca C+E. (usunięte przez administratora). Jazda po trasach międzynarodowych, opłaty drogowe musi ogarniać sobie kierowca o ile dostanie wystarczającą ilość środków. (usunięte przez administratora)Trzeba unikać dróg płatnych, mocno pilnować spalania, nie ma kart debetowych, kart do tankowania, na trasę dają mało gotówki, praca teoretyczne od pn-pt lecz często wraca się w sobotę. Wynagrodzenie obiecują ok. 6 tyś. w rzeczywistości jest ok. 5 tyś wypłacane w kilku transzach osobno podstawa osobno diety i delegacje.

dokładnie
@NIE POLECAM

dokładnie a te wcześniejsze pozytywne komentarze to sami sobie pisali. Bo nie wierze ze ktoś kto jeszcze nie zaczął pracy firmie opisywał ze cudowna. Najlepiej żebyś jeździł po 20h na dobę. Jak skonczysz wczesniej to telefony żebys jechał bo czekają na Ciebie na rozładunku...

Editor

Mało kontroli trzeźwości ,na bramie przy wejściu powinien stan trzeźwości sprawdzać ktoś bardziej kompetentny niż ochroniarz , i wprowadzić częste kontrole w trakcie zmian i nie wyrywkowe tylko wszyscy którzy są zatrudnieni na danej zmianie bo co na niektórych dozór przymyka oko.

monter

Bardzo dobra firma, nie rozumiem tylko czemu piszą tu teraz kierowcy komentarze którzy mają się jak pączki w maśle w tej firmie. Na hali to jest prawdziwa robota, zarobki są bardzo dobre. Wiem, że spawaczy jeszcze potrzebują. Polecam bo tu można fajnie zarobić.

Janek

Super firma, zarobki bardzo dobre. Polecam

sssss
@Janek

przepracowałeś juz 1 dzień czy dopiero zaczynasz ?

Janek
@sssss

Robię już 2 lata. Polecam wszystkim.

sssss
@Janek

jak robisz na hali, warsztat albo kierowca kat C to sie zgadza, dobra firma. Jak robisz jako kierman C i E to nędza bo robisz 15h i masz pare groszy brutto więcej co reszta za 8h

ssss
@sssss

aczkolwiek i tak lepiej jak u prywaciarza

Rychu
@ssss

Co ty pociskasz chopie? Kiero tira ma tu źle? My to widzimy jak mają źle, jeden kurs na kopalnie , łącznie 4 godziny roboty i siedzą w kabinie lub na warsztacie całą szychta. Brednie piszesz bo pewnie firmy nie znasz i ktoś głupot Ci nagadal lub byłeś jednym z tych co zwolnili sierot. Ci co znają życie to się trzymają tu roboty np Jurek lub jest taki który jeździł na kopalnie a teraz na zagranicę bo mówi że w tej firmie jest super i kasa niezła. Chodź na plac(usunięte przez administratora)z palnikiem 8 godz w słoncu to pogadamy

Kolo

Ludziska czemu piszecie takie (usunięte przez administratora)głupoty o jakiś kilometrach i postojach, jakby to kogoś interesowało! Pamiętajcie hejt jest zakazany namierza was i będzie płacz. Dzwoniłem i powiem pewną informację: wynagrodzenie na rękę od 4,5 do 6 tys. wiadomo w zależności od ilości dni w miesiącu. Podali mi nawet kwotę dniowkowa, która będzie na umowie przeliczylem wszystko się zgadza czyli legalnie. Podali konkrety, ale tu nie będę pisał żeby nie mieć problemów ktoś chce wiedzieć macie telefon. Powiedzieli że za taki system pracy taka kasa. Wysłałem papiery, czekam teraz na info. Jak coś dam znać.

Patryk
@Kolo

Potwierdzam, też mi powiedzieli ten przedział z umową o pracę. "kolo" a może to tamtejsi koledzy po fachu z obawy o konkurencje robią antyreklame

Dziwne
@Kolo

W ogłoszeniu pisze ze na rozmowie będą mówic o wynagrodzeniu a tobie przez telefon powiedzieli :) nie strasz gościu, bo nikt nie hejtuje.

Dziwne

Mi zaproponowali 5 tys brutto na rękę

Robert
@Dziwne

Kolego, dzwoniłem właśnie dzisiaj i też potwierdzili mi przedział wynagrodzeń na rękę i zgadza się co mówili przedmówcy czyli do 5800zł na rękę. Jak mam przyjechać z Piły do Siemianowic. Rozmawiałem z jakąś Panią chyba kierownik kadr. Coś mi na tym forum nie gra bo w ciągu kilku dni mase komentarzy i część z nich nijak się ma do tego co dzisiaj usłyszałem. Wszystko co piszą koledzy z Piły się zgadza.

Przeżyłem dziadtrans
@Kolo

To najpierw się spytaj obecnych kierowców i będziesz widział co i jak i dla czego odchodzą. A po pierwsze w ofercie podali w sprawie kasy osobiście a nie przez telefon i tyle w sprawie kasy

szybki
@Przeżyłem dziadtrans

Kolego tak się składa, że chciałem z kumplem iść tam jeździć i on dostał robotę a ja już niestety nie bo mają już komplet. Kolega dostał na umowę o pracę tyle ile mówili więc to nie tak jak piszesz. Może inni pracownicy pracują w innym systemie lub to jakaś ich ściema bo konkurencji się boją :) Ja się umówiłem, że jak tylko będą mieć wolne miejsce lub poszerzą flotę to się mają odezwać.

Elmo
@szybki

To co odezwali się? bo juz 2 kiero odeszło

NaPlus

Świetna firma, jedna z najporządniejszych o jakich słyszałem i znam. Wypłaty bardzo dobre, zawsze na czas i wszystko legalnie, wszystkie świadczenia urlopy itp jest. Kierownictwo to pełna profeska. Polecam wszystkim tym, którzy szukają uczciwej firmy z możliwością długoletniej współpracy.

Jelcz

Pierdoly piszecie bo w ogłoszeniu jest podana dolna granica zarobku i tel to potwierdzają. Kolego trochę już jeżdżę i znam te opinie innych kierowców- jak zapytasz to zawsze źle maja i stwierdzenie ze niepotrzebnie przyszedles a sami tyłki grzeją i boja się że ich wygryziesz z tej złej roboty pseudo szofery. Co do tematu ogłoszenie Piła nieaktualne bo już zatrudnili komplet kierowców dzisiaj dzwoniłem.

Siemianowice

Czytajac brednie jak to ktory powiedziol pokrzywdzonych przez los trza zabrac glos. Super zakład, super atmosfera, zarobki teraz bardzo dobre, ciagle się rozwijaja i inwestuja czyli jest dobrze, kasa w terminie. Ja złego slowa nie powiem byle wiecej takich zakładów. Robie sześć lat.

Przeżył dziad trans

55 grosy za kilometr +-30 zł za dzień kpina średnio po kraku o około 1000 km do 1500km czyli kpina dolicz do tego czasy stracone na rozładunkach i załadunkach co stoisz za darmo a oni niue maja swoich klijętów tylko giełda więc życzę miłego (usunięte przez administratora)za grosze

@Przeżył dziad trans

Sory @nowy, to mialo byc do tego @przezyl ...komwntarza - hehe a może Ty w innej firmie byłeś?;) mi zaoferowali fajną dniowke (nie będę tu pisał ile bo to moja sprawa prywatna) i 75zl do ręki diety dziennie +nagrody więc zwisa mi czy będę stał na załadunku czy jechał:) jak komus tak tam zle to po co jeszcze robisz hehe dobra nie będę tu już więcej pisał bo jak dla mnie te niektóre komentarze mają mało z rzeczywistością i szkoda czasu na to. Sam przyjdę i się przekonam pozdr szofer

nowy

ja się wybieram dzisiaj pogadać o robocie na zestaw. Wg opinii znajomych firma bardzo w porządku jeśli chodzi o wypłacalność. Czasami lepiej zarobić mniej a na legalu a nie kombinacje a co do czego do dziadtrans ma cie w d****. Liczę, że jescze potrzebuja i dostane tyle co pisze kolega driver.

beginer
@nowy

No widzisz kolega driver w cuda uwierzyl i go nie wzięli :P plus roboty ze pełen zus a reszta jak w każdej innej firmie, chociaż zależy na ile liczysz i ile to dobrze. teraz jest dużo kierowców to nigdzie dobrze nie zarobisz

Pracuje
@nowy

I ile Ci powiedzieli? I kiedy zaczy nasz? :)

@nowy

Aplikuje z Piły bo tu szukają z oddziału kierowców. To co zaproponowali jak na kraj nieźle. Mało kto daje wysoka podstawę i wszystkie dodatki. Wysłałem CV i liczę że od 1.04. Zaczynam i dołączę do tego grona pseudo niezadowolonych niewolników hehe cześć z nich pewnie firmy nie zna jak to bywa na takich forach pozdr szofer

Pracuje
@Szofer

no faktycznie w Czarnkowie tez szukają, ciekawe czy zamierzają zmienić bazę aut ? Co do niewolników to nie zapędzaj się tak, do tej pory był system codziennie w domu, to chyba normalne, że nie jesteśmy z tego powodu najszczęśliwsi. :) :)

@Pracuje

Powiedzieli mi że mogę parkować w Pile lub na Śląsku jak mi wygodniej bo cały czas będą dokupywać auta. Ja tam wolę tydzień w trasie bo kasa z tego lepsza. Przynajmniej weekendy wolne a u poprzedniego system 2/1 w rzeczywistości jeden weekend wolny w miesiącu a reszta dni na bazie robota. Oferta Twojej firmy wydaje mi się ciekawa i uczciwa. Trzeba spróbować.

@nowy

Hehe a może Ty w innej firmie byłeś?;) mi zaoferowali fajną dniowke (nie będę tu pisał ile bo to moja sprawa prywatna) i 75zl do ręki diety dziennie +nagrody więc zwisa mi czy będę stał na załadunku czy jechał:) jak komus tak tam zle to po co jeszcze robisz hehe dobra nie będę tu już więcej pisał bo jak dla mnie te niektóre komentarze mają mało z rzeczywistością i szkoda czasu na to. Sam przyjdę i się przekonam pozdr szofer

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROMEL Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROMEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROMEL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 15 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDROMEL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HYDROMEL Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDROMEL Sp. z o.o.