Opinie o Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir w Warka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir w Warka

Mirek z Janikowa Nowy wpis

W 2020 r. zleciłem Panu Sławomirowi Górce z Warki budowę domu jednorodzinnego od podstaw pod klucz. Dom powstał w ciągu niecałego roku. W trakcie budowy p. Sławek zawsze szczegółowo tłumaczył poszczególne etapy budowy, podpowiadał rozwiązania, istotne i ważne przy późniejszym użytkowaniu domu. Dzięki jego znajomościom wśród okolicznych hurtowników, bardzo często negocjował korzystne ceny materiałów budowlanych. Jest osobą bardzo przedsiębiorczą. Solidnie wykonana robota. Każdą ewentualną budowę czy remont będę zlecał p. Sławkowi Górce. W pełni polecam.

Marcin Nowy wpis

Firma solidna, budowali nam w tamtym roku dom od zera. Warto słuchać Pana Sławka na każdym etapie, bo podpowiadał, pomagał przy chyba nieco niestandardowych rozwiązaniach. Bywały opóźnienia i nieporozumienia ale robota zawsze zrobiona. Porządny budowlaniec, do którego warto zachować kontakt.

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w przedsiębiorstwie Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir w miejscowości Warka, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Liczymy na Twoją opinię!

Bożena Nowy wpis

Stawiali mi dom w 2019 r do dzis nie mam schodów przed domem, schodki na klatce schodowej źle zrobione ciekawe czy nie spadną,jedna z ścian była krzywo zrobiona do tego stopnia że była burzona i stawiana od nowa, balkony źle zrobione jeszcze raz robione i znów źle teraz pytanie czy trzeci raz partaczy puścić na poprawkę porażka za duże pieniadze za postawienie domu firma wzieła pana Górki a tak naprawde dom porażka nie polecam tego człowieka

Dawid Nowy wpis

Osoby korzystające z usług firmy dosyć pozytywnie opisują współpracę, a jaka byłaby opinia osoby zatrudnionej w tym miejscu? Interesują mnie przede wszystkim relacje, czy są na tyle dobre, że nie wpływają na negatywną atmosferę pracy? Są nadgodziny?

Czy po rozmowie w Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
hanna

znam ta firme bo wykonywala mi remont calego mieszkania.panowie sa konkretni,wiedza jak maja zrobic ,zeby bylo dobrze i ladnie.znaja sie na swojej robocie ,nie trzeba samemu martwic sie o materialy,wszystko zalatwia i przywioza na miejsce ,zostaje tylko rozliczyc sie na hurtowniach skad pobieraja materialy .ja jestem zadowolona i jesli kiedy kolwiek bede robic cos w domu to tylko z firma pana slawka .polecam

Gosia

Chciałam mieć zrobione sufity podwieszane i mam. Wszystko tak, jak chciałam. Bez problemu dodane oświetlenie, cały remont mieszkania wykonany bez problemowo. Nawet sobie nie wyobrażałam jak ładnie może to wyglądać!

Dawid
@Gosia

A jak z terminami realizacji? Dotrzymywali ich bez problemu?

Jarek

Chłopaki od pana (usunięte przez administratora)zbudowali nasz dom od podstaw, wszystko było zrobione w terminie, jak coś się dzieje to zawsze możemy zadzwonić do pana Sławka i wiemy, że nam pomoze. Jak najbardziej polecamy skorzystanie z jego usług!

bogusia

jest solidna firma .dotrzymuje terminow .po zakonczonej robocie zostawiaja porzadek.sluchaja klienta i jak cos to podpowiedza jak bedzie lepiej .mozna dac im klucze i pojechac sobie na urlop a po powrocie wszystko zrobione .zostaje tylko kosmetyka wedlog uznania .

Mikołaj Kornacki

Firma stawiała nad dom kompleksowo poczynając od fundamentów. Bardzo dobra współpraca na każdym etapie budowy. Jesteśmy zadowoleni i polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir - Warka

Usługi Remontowo Budowlane Górka Sławomir