Omega Group Karolina Grajek

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Omega Group Karolina Grajek

Paulina kujawa

Pracowałam w Omedze 2 lat, i wracam do niej po przyjeździe do Polski. Niestyty ale wiele z was nie nadaje się do tej pracy, połowa natomiast złapała pracę i mysli że za siedzenie podstawowa Krajowa będzie wypłacana, jeśli chodzi o szkolenie są to osoby bardzo doświadczone które same siedziały na Słuchawce w Omedze, zespół rewelacja prowadzący też, i szefostwo bardzo pomocne i wyrozumiałe. Fakt jest Jeden ze praca jest wyjątkowa i trzeba podejść do niej. Poważnie. Bo. Nie jest to praca która polega na Wybijaniu numerów, tylko na ciężkiej pracy i nie każdy się nadaje do niej.

Galia Anonima

zostałam przyjęta już na rozmowie kwalifikacyjnej. z nieznanego mi powodu szkolenie przesunięto na inny dzień. brak umowy w dniu rozpoczęcia szkolenia był nietypowy, ale nie niespotykany, więc zignorowałam to. w trakcie szkolenia bardzo widoczne było niezadowolenie prowadzących wobec nieradzących sobie osób, wręcz czuć było niechęć. gdy radziliście sobie, nadchodzi dzień piąty. oczy otwiera dopiero właśnie ostatni dzień szkolenia, gdzie omawiana jest ostatnia strona rozmowy z klientem, na którą nie zwracaliście do tej pory uwagi. stąd wszystko już po równi pochyłej idzie w dół. PROSZĘ, NIE MARNUJ CZASU ! znajdź cokolwiek innego. Nie możesz nawet mówić o pieniądzach, bo podpisujesz odpowiednie dokumenty...

xxx

Stanowczo odradzam i nie polecam. Po rozmowie kwalifikacyjnej od razu zostałem przyjęty i zaproszony na szkolenie. Na szkoleniu okazuje się, że jest to ostatni etap rekrutacji. Jeżeli na szkoleniu nie widzą postępów to dziękują za współpracę. Za 5 dni na szkoleniu nie wypłacają pieniędzy. Jeśli przejdziesz szkolenie, jesteś zaproszony na salę na której nikomu mnie nie przedstawiono i nikt się Tobą nie interesuje. Jak klient rzuca słuchawką bo słyszy Omega to mówią że to twoja wina. Bardzo duża presja. Najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Czy pracodawca Omega Group Karolina Grajek organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, szkolenia są przeprowadzane od czasu do czasu

Doradca Klienta

Pierwsze 20 dni na umowie zlecenie - czyli praca dla bezrobotnych :)

sprawdzenie znajomości technik sprzedaży - szczepionka

Honorata

@klient A mógłbyś napisać na jaką umowę zatrudnia Omega Group (umowa o pracę czy zlecenie) ? Dzięki za odpowiedź.

@Honorata

U nas są na początku zatrudniani na zleceniu, a jak się sprawdzą to awansują na umowę o pracę. Wszystko jest na oficjalnym facebooku.

drVitt

Niestety potwierdzam jestem jednym z oszukanych przez Omega Group klientów!

Jacek

potwierdzam. Ja zostałem identycznie potraktowany przez doradce Omega Group.a co zrobiła właścicielka Karolina? Wysłała mi pismo,że szkaluje jej dobre imię,zamiast rozwiązać sprawę (usunięte przez administratora). Przypuszczam,ze doradcy mają za wszelką cenę-również (usunięte przez administratora)przekonać klienta na podpisanie umowy,aneksu. StrasznE!!! odradzam i przestrzeegam jakikolwiek kontakt z firmą Omega Group Bydgoszcz

Maciek

(usunięte przez administratora) straszna typowe call center do tego (usunięte przez administratora) strata czasu i szkoda nerwów

Jak inni pisali. Było szkolenie, później dzień próbny. Początek dzwonienia. Nikt się mną nie interesował. Poza przemiłymi innymi pracownikami. Nikt nie mówił czego wymaga poza zaangażowaniem. Następnego dnia zostałam zmotywowana do częstszego dzwonienia i starania się prowadzenia jak najdłuższych rozmów, ponieważ nie widzą zaangażowania. Oczywiście mieli do tego prawo. Tego dnia wykonałam prawie 3x tyle telefonów co poprzedniego jednak to okazało się za mało zostałam zwolniona następnego dnia pod pretekstem braku postępów. Trudno było czynić postępy jeśli dosłownie ani razu osoba, która była za to odpowiedzialna nie udzieliła mi ani jednej rady. Nie miałam doświadczenia w branży call center ale podobno jej nie wymagali. Moim zdaniem jest to praca dla osób, które miały już do czynienia z podobną firmą i wiedzą z czym to się je, ponieważ nie można wciskać ludziom ofert play nie wiedząc nic o produktach firmy ( na szkoleniu nauczą Cię tylko skryptu). Brak wiary w ludzi, brak pomocy brak wsparcia. Tak określam osobę, która miała mnie wszystkiego nauczyć. Jedyny plus pracy to młody zgrany zespół konsultantów, którzy pocieszali i twierdzili, że na początku każdy miał taką liczbę połączeń i tak krótkie połączenia stąd też moje zdziwienie gdy po 3 dniach dostałam wypowiedzenie. Nie polecam firmy

Potwierdzam.

Wera

Uważam, że niektóre opinie są pisane naprawdę na wyrost i są po prostu krzywdzące. Zacznę od początku, rekrutacja zaczyna się od rozmowy wstępnej, później kilka dni szkolenia, ostatni etap (około tygodnia) to już jest wiedza w praktyce, czyli po prostu rozmowa z prawdziwym klientem. Po tym czasie, tak jak niektórzy wspominali część osób kończy współpracę, bo nie wszyscy zwyczajnie się do takiej pracy nadają, każdy ma inne predyspozycje,to nie jest żadna ujma. Prawda jest taka, że jeżeli chcesz, podchodzisz entuzjastycznie, słuchasz wszystkich rad, to naprawdę powinno być wszystko OK. Dla osób, które piszą, że jest to nie fair.. itp itd- firma liczy +/- 20/30 osób i uważam, że to jest naprawdę w porządku- każdy się zna i panuje przyjazna atmosfera. Jeżeli mieliby zostawiać wszystkie nowe osoby, to myślę, że odbiłoby się to na stałych pracownikach, ich pensji i prowizjach, a tak przynajmniej nie jest to kolejne wielkie call center, gdzie prowizje są takie, co kot napłakał, a tutaj można zarobić naprawdę fajne pieniądze. A mówię to jako były pracownik, który trochę czasu tam spędził i bardzo pozytywnie wspominam współpracę z Omegą!:) Pooozdrawiam

Iga

Tragedia. Ludzie okropni, szkolenie nieprzyjemne i zaraz po nim mogą ci podziękować . Na sali sprzedazowej głośna kocia muzyka. Nie polecam !

Iga

Na ten temat nic mi nie wiadomo

Iza

@Anonim2019 to jednak tutaj mim obietnic samorozwój raczej leży i kreatywność można schować do szuflady chyba..Szkoda jeśli to prawda..

Anonim2019

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w Omega Group w kwietniu ubiegłego roku. Rozmowa zakończyła się pozytywnie i zostałem zaproszony an szkolenie które prowadził pan właściciel firmy z mega mocno przerośniętym ego. Generalnie cechą tej firmy jest przechwalanie się jacy to my nie jesteśmy i poniżanie innych firm typu media system. Na rozmowie byłem pouczany że u nas w firmie trzeba być kreatywnym i nie jest tak łatwo się wykazać.Podczas szkolenia okazało się że akceptowane jest jedynie ścisłe trzymanie się skryptu, nie można dawać za wiele od siebie a podobno wynagradzają kreatywność,Powiem szczerze że nie warto tracić czasu na te szkolenie za które i tak nie płacą. Szkoleniowiec robi wszystko żeby cie wyprowadzić z równowagi,ciągłe podcinanie skrzydeł było na porządku dziennym. Moim zdaniem to najgorsze call center w Bydgoszczy. Mówili nam ze to jest doradztwo,consulting a nie czytanie z kartki a okazało się inaczej.Całkowicie odradzam ta firma to banda kłamców i naciągaczy.Te wszystkie negatywne opinie poniżej są całkowicie prawdziwe.

@nick a jak często są szkolenia ?

Gal Anonim
@Monika

Nie idź tam :) Piszę to jako były pracownik, szkoda czasu i nerwów. Na początku wydaję się, że wszyscy są jak 1 wielka rodzina, potem jednak wychodzi szydło z worka :)

Der

Hej. Szkolenie jest płatne?

nick
@Der

Nie

Nie polecam a wrecz ODRADZAM. (usunięte przez administratora)na rozmowie kwalifikacyjnej, ze jestesmy inni i jak to nie jest fajnie a pozniej wychodzi ze to zwykle call center

Patka

Zaaplikowalam do omegi jakis czas temu i dostalam telefon z zaproszeniem na rozmowe, a po 10 minutach rozmowy kwalifikacyjnej odrazu dostalam zaproszenie na szkolenie wstepne. Pomyslalam sobie ze fajnie tak łatwo poszlo ale z drugiej strony cos mi smierdzialo i odrazu przeczucie ze to kolejne CALL CENTER ktore przyjmuje kazdego jak leci i w ktorym jest ogromna rotacja. Poszlam na szkolenie i niestety sie nie mylilam.. szkoleniowiec chyba tam pracuje na siłe bo szkoleniem tego nazwac nie mozna no tragiczne. Moze jakies umiejetnosci posiada ale napewno nie jezeli chodzi o szkolenie. Pozniej dowiedzialam sie od pracownikow ktorzy juz sa tam jakis czas zebym ciagle trzymala sie sztywno skryptu jak zaczne bo mnie wyrzuca jeszcze w pierwszym miesiacu.. Jezeli zastanawiacie się nad praca w Omedze no to niczym nie rozni sie od zwyklego Call Center, czyli wciskania ludziom na sile rzeczy ktorych nie potrzebuja i klepania skryptu. Odradzam tam isc.

Steven

Po rozmowie rekrutacyjnej byłem bardzo miło zaskoczony atmosferą w firmie i przedstawianym mi podejściem do pracownika jako najważniejszego punktu firmy. Szkolenie było przeprowadzane ciekawie i zabawnie. Podkreślane było, że zaangażowanie jest najważniejsze. Trening skończył się dobrze i zacząłem dzwonić. Wtedy wymagania skoczyły kilka leveli wyżej. Nie potrafiłem tego przeskoczyć mimo wspomnianego już zaangażowania i zmiany podejścia, było to mega trudne. Dostałem ostrzeżenie, że będę obserwowany. Nie był to (usunięte przez administratora) lecz nakładana na mnie bardzo duża presja. Mimo starań nie dałem rady i zakończyliśmy współpracę w czwartym dniu mojej pracy. Zdecydowanie odradzam!!! To firma dla ludzi o mocnych nerwach i twardej (usunięte przez administratora) Okazało się, że pracownik nie może spokojnie rozwijać skrzydeł, uczyć się od tamtejszych starych wyjadaczy, a te skrzydła są wręcz podcinane. Zaletą jest to, że już wiem, jakich pracodawców unikać. Już nie pozwolę sobie usłyszeć na początku pracy tekstu, że firma tylko marnuje na mnie swoje pieniądze. A co do obsługi klienta, to zastrzeżeń nie mam. Konsultanci to fachowcy. Amen

@Steven

Mam nadzueję, że nie byłeś jednym z tych, którzy w świadomy sposów wprowadzają w błąd Klientów, jak w opisanych przypadkach Pani Beaty i Moniki? Czekamy na rozwój sytuacji, gdzue sprawa rozstrzygnie się w Sądzie za(usunięte przez administratora) przez Omega Group.

Jerzy
@Steven

To prawda, praca pod presją jest bardzo stresująca. Czy faktycznie usłyszałeś od kogoś, że "firma marnuje na mnie swoje pieniądze"? Jaką stawkę zaoferowano Ci w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Dzięki za odpowiedź.

@Jerzy

Tak usłyszałem od osoby na tym samym poziomie hierarchicznym, lecz dłużej pracującej w tej firmie. Stawka to najniższa stawka krajowa za godzinę pracy przy umowie zlecenie. Osoby, które są w trakcie rekrutacji uczulam czy będzie opłacalne inwestowanie czasu na $zkolenie przy podanych na nim warunkach.

Mikołaj
@Steven

Jak długo trwa szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków w firmie Omega Group? Jestem ciekaw, czy istnieje możliwość rezygnacji w trakcie szkolenia, gdybyśmy zobaczyli, że praca jednak nie jest dla nas.

@Mikołaj

Daj sobue spokój z Omegą

@Mikołaj

4 dni, można zrezygnować. Na szkoleniu mogą Ci nawet już podziękować i pożegnać.

@Ania

szkoda czasu, szkoda hajsu

Witam, w czerwcu 2019 dzwoniła do mnie z pozoru miła Pani (usunięte przez administratora), z ciekawą ofertą na 2 numery w Play (przedłużenie umowy). Wysłała nawet mi potwierdzenie ustalonych warunków na maila. Po otrzymaniu paczki kurierem wyglądało, że wysztko jest ok do pierwszej faktury.. Dostałem wyższą fakturę za usługi telekomunikacyjne niż przed zmianą oferty na "tańszą". Opisałem sytuację mailem Pani (usunięte przez administratora), dostałem odpowiedź, żebym zgłosił reklamację do Play.. Od tego czasu nie odbiera ode mnie telefonów ani nie odpowiada na maile.. SKANDAL!!! ODRADZAM!!! Z DALEKA OD TEGO "AUTORYZOWANEGO" PARTNERA PLAY!!!!

Jacek

Skad ja to znam...mnie identycznie oszukali..lecz to była Pani Monika. Co zrobiła wlascicielka? Zglosiła sie do Radcy Prawnego, który wysłał mi pismo, żebym usunął niekorzystne komentarze z gowork i fb..nawet jesli są prawdzuwe...bo szkaluje dobre imie firmy!!! Szok!!! Zamiast podchodzić uczciwie do swoich Klientów, to ich straszą!!!

Patryk

Niestety ale potwierdzam... 2 lata temu zaproponowano mi zmianę taryfy.... zgodziłem się. Kiedy przyjechał kurier okazało się że zupełnie co innego jest w umowie... no i najważniejsze.... abonament o 50 zł większy ???? uważajcie i nagrywajcie rozmowy jak bierzecie coś przez tel

aga

Fantastyczna atmosfera profesjonalna pomoc od koordynatora i pani dyrektor świetni szefowi.poszanowanie każdej osoby i rodzinna atmosfera. Świetne konkursy. Gorąco polecam

@aga

Pisanie samemu sobie opinii jest co najwyżej śmieszne. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Group Karolina Grajek - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Omega Group Karolina Grajek?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Group Karolina Grajek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Group Karolina Grajek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Group Karolina Grajek?

Kandydaci do pracy w Omega Group Karolina Grajek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Group Karolina Grajek