Opinie o Nice Car Wojciech Krupa w Barcice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nice Car Wojciech Krupa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nice Car Wojciech Krupa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nice Car Wojciech Krupa w Barcice

Wojciech

NICE- CAR Wojciech Krupa. - firma wprowadzająca powiedzenie "FIRMA KRZAK" na najwyższy możliwy poziom. Oddaliśmy do naprawy samochód służbowy 18 Sierpnia (po stłuczce, drzwi do wymiany) zdecydowaliśmy się na warsztat ponieważ szacowany czas naprawy to 2 tygodnie. W dniu 26 Listopada czyli po ponad 3 miesiącach (ponad 100 dni !!!!) strasząc właściciela pojawieniem się w obecności policji odebraliśmy samochód. Samochód po 3 miesiącach nie był naprawiony a sam odbiór jak wspomniałem był przez nas wymuszony informacją że pojawimy się z Policją.  Naprawy nawet nie rozpoczęto ale za to  samochód miał ślady użytkowania i dodatkowe setki przejechanych kilometrów. Pan Wojciech użytkował bezprawnie pojazd nabijają dodatkowe kilometry. Po odbiorze okazało się że wnętrze nadaje się do kompleksowego prania. Na podłodze niedopałki papierosów - na szczęście popiół z papierosów lądował w puszcze od energetyka. W trakcie tych 3 miesięcy pan Wojciech ponad 10 razy zmieniał termin wykonania naprawy, za każdym razem informując że brakuje mu już kilku godzin do zakończenia naprawy. Umawiał się na kolejny dzień po czy nie odbierał telefonu. Dodatkowo okazało się że miejsce naprawy przypomina raczej "dziuplę" i w żaden sposób nie gwarantuje jakości chociażby dla "firmy krzak"Polecam omijać, nie zbliżać się nawet do tej firmy. A samego właściciela wpisać na swoją czarną listę i nawet w sytuacji kryzysowej wybrać najgorszy warsztat w mieście bo to będzie i tak lepszy wybór niż Nice - Car

Zostaw merytoryczną opinię o Nice Car Wojciech Krupa - Barcice

Nice Car Wojciech Krupa