Opinie o Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam w Jastrzębie-Zdrój

Antek Nowy wpis

Bazyl, powrosnik jak nie zapłacisz mi za prace nie odbierasz telefonu jeden i 2 to zgłoszę sprawę odpowiednim organa i się wezwą wa(usunięte przez administratora) co teściu nie daje hajsu zarobić nimosz za co stawiać tego grzmota w polu dalej jak nie wyrównasz mnie i chłopaka to idzie pozew zbiorowy (usunięte przez administratora)

Misio

Obecnie praca u Bazyla i powruzka to h (usunięte przez administratora) nią Nie polecam marna kasa marne warunki na odzież robocza czy rękawice nima co liczyć hyba że se kupisz mało tego wypłata dno (usunięte przez administratora)straszny kostka wykopy różnego typu prace w polu znuj smrud brud i ubustwo KASA MIERNOTA ale jak pięknie mówi na rozmowie a zeczywistosc wszystko weryfikuje w kilka dni robisz na czarno bo non stop jakieś wymówki ze księgowa na urlopie umowa idzie już ja mówię hyba jedzie na ośle takim jak ty Bazyl dawaj kasę i uciekam to jeszcze hu je kk utnie te nędzę o mimium 500 zł bo ci dojazd policzy co za wal nazryj się ta moja KRWAWICA ty gruba (usunięte przez administratora)ale co się dziwić Przecież to ziec od plachcioka to szkolenie dostol jak gnębić i nie płacić oszołom a tamten cichociemny nie lepszy co to za robota jak za 220 h zarobi się 2700 bo resztę ci za je bie w żywe oczy umowy nie ma to pożalić się można tylko w mankiet(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam?

Arkadiusz Bartocha Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bazkam
  • Lawendowa 38