Opinie o Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk w Wrocław

Czy klinika już wznowiła działalność ?

ESDERM Nowy wpis
@Ania

Nigdy nie zaprzestała działalności, więc pytanie bez sensu...

Mariusz Nowy wpis

Cześć. Widzę, że pozytywnie klienci oceniają to miejsce, więc przypuszczam, że dobrym specjalistą jest Pan doktor. Jakbym chciał odbyć staż u niego i ogólnie w tym miejscu to jest szansa? Jak tak to, ile trwa najdłużej i czy później możliwa współpraca na zasadach b2b? Ktoś może wie? Interesuję się medycyną estetyczną i chętnie bym złapał praktyki.

Marysia Nowy wpis

Super miejsce. Efekty po zabiegach jak najbardziej widoczne, bez żadnych komplikacji. Lekarze i inni pracownicy starają się by atmosfera w klinice była jak najlepsza dla klienta. Polecam!

Karolina Nowy wpis

Byłam za poleceniem swojej kuzynki na zabiegach dermatologicznych, a dokładnie na zamykaniu naczynek. Początkowo oczywiście miałam odpowiednio dobraną metodę przez specjalistę z kliniki. Jestem bardzo zadowolona z efektów!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
KAtarzyna

Jak dla mnie bardzo warta polecenia klinika. Osobiście byłam tylko na zabiegu usunięcia blizny z mojej ręki, ale wiem, że udam się tu pewnie na wykonanie jakiegoś zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.

Dominika

Zabiegi wykonywane w Esderm są fantastyczne, wszystko szybko się goi, a efekt jest cudowny!

Świetne efekty i bardzo naturalne.

Najlepsza klinika we Wrocławiu. Zdecydowanie polecam!

Fiona

Bardzo fajne miejsce ze świetną atmosferą. Polecam samemu się przekonać.

Sylwia
@Fiona

Dzięki, że napisałaś. Dobra atmosfera to podstawa pracy. A na jakim stanowisku pracujesz? Jak jest z zarobkami?

Gonia

Bardzo fajna atmosfera i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.

Amadeusz

Świetne miejsce. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu!

Hania

Zdecydowanie polecam! Świetne podejście do pracownika i bardzo fajna atmosfera w pracy.

Danuta

Zdecydowanie najlepsza klinika we Wrocławiu jak i nie w Polsce. Najlepsi pracownicy.

Misia

Miejsce bardzo profesjonalne z przemiłym personelem.

Sara

Świetny gabinet medycyny estetycznej! Pełen profesjonalizm. Polecam :)

Gosia

Polecam serdecznie Esderm! Robiłam tam zabieg redukcji blizn laserem i jetem bardzo bardzo zadowolona!

Zostaw merytoryczną opinię o Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk - Wrocław

Esderm Specjalistyczna Praktyka Lekarska Sebastian Matwiejczyk
  • Pl. Powstańców Śląskich 17A lok. 212