Opinie o Dach System Od A Do z Wojciech Hadam w Dynów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dach System Od A Do z Wojciech Hadam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dach System Od A Do z Wojciech Hadam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach System Od A Do z Wojciech Hadam w Dynów

Piotrek

Właściciel firmy okazał się bardzo nieprofesjonalny. Pomimo tego, że zgodził się na wykonanie więźby w trudnej, awaryjnej dla nas sytuacji, to niestety jest to jedyną pozytywną kwestią. Po miesiącu od zakończenia prac, kominy zaczęły mocno przeciekać. Przy rozliczaniu się, pan Wojciech obiecywał nam, że mamy gwarancję na dach i jeśli coś się będzie działo, to zjawia się na miejscu i naprawia usterkę. Niestety, na słowach i obietnicach się skończyło. Pan Wojciech raz przyjechał nałożyć kolejną warstwę szczeliwa na obróbkę kominów (jeśli można to nazwać obróbką) i nic się nie zmieniło kominy dalej ciekły. Zdaniem Pana Wojciecha powodem cieknących kominów był brak warstwy tynku dekoracyjnego. Po jednej próbie naprawy usterki, niestety, nagle nie można było dodzwonić się do firmy. Dziwnym trafem z mojego numeru telefonu Pan Wojciech przestał odbierać. Kiedy w końcu pan Wojciech odebrał, znów skończyło się na obiecankach. Czas leciał a kominy nadal ciekły. Wtedy dopiero zapaliła się lampka, że coś tu nie gra. Na całe szczęście nie mieszkamy w budynku, nie mieliśmy wełny ani re-gipsów. Ostatecznie musieliśmy szukać innej ekipy, wcześniej oczywiście studiując temat jak powinna być fachowo wykonana obróbka kominów. Okazało się, że obróbka, która polega tylko na przyklejeniu taśmy ołowianej do tynku jest słaba i niewystarczająca. Ponieśliśmy dodatkowe koszty. Stary materiał poszedł na śmietnik. ok. 1000zł. Okazało się, że była cała masa błędów przy obróbce komina. Nakładanie w nieodpowiednich warunkach pogodowych. Metoda na szybko, żeby skasować klienta i do widzenia. Później niech inwestor się martwi, że leci mu woda do domu. Kiedy kolejna ekipa wzięła się za usuwanie usterki, pomimo tego, że był sam styropian z wcięta blachą, kominy przestały przeciekać, pomimo dużych ulew. Patrząc na to, że kominy ciekły po miesiącu od zakończenia prac, naprawdę obawiam się o resztę. Podsumowując, nie polecam firmy Dach System ze względu na brak profesjonalizmu, żadnej gwarancji na wykonanie prac. Mam nadzieję, że ta opinia komuś pomoże w wyborze ekipy (w sumie tylko po to są tutaj moje wypociny), bo naprawdę nie chciałbym, żeby ktokolwiek tracił tyle nerwów, był zwodzony i marnował mnóstwo pieniędzy na poprawki no i jeszcze łapał wodę do wiaderek :).

Zostaw merytoryczną opinię o Dach System Od A Do z Wojciech Hadam - Dynów

Dach System Od A Do z Wojciech Hadam
  • Mickiewicza 5 lok. 2