Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach w Sejny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach w Sejny

Bronisław Nowy wpis

Napiszcie ile osób pracuje w tej kancelarii. Szukam miejsca na aplikacje i zależy mi żeby się czegoś nauczyć i dodatkowo jeszcze zarobić. Tu przyjmują młode osoby które dopiero zaczynają w zawodzie i dają stabilną umowę?

Zła opinia Nowy wpis

Brak słów na tą kancelarie.brak jakichkolwiek kompetencji (usunięte przez administratora) jedna wielka...oszuści nic więcej sami gubią się w swoich kłamstwach...kontakt z nimi to gorzej niż żenada,myślę że niedługo to będzie on portkami trząść...ŻENADA

On

Nie odbierają telefonu nic nie można się dowiedzieć po zajściu księgowa żona komornika oco zapytasz ona tylko odpowiada że musi zarobić na swoją pensję żadnych informacji o sprawie nie udziela panie komorniku bądź pan człowiekiem bo karma wraca i zmień księgową bo ta nic nie umie blądi

Ja, ja
@On

Zapraszam do kontaktu, jest Pan/Pani nie jedna osoba która ma problem z Tym Panem a im więcej osób tym lepiej.

Ja, ja
@On

Zapraszam do kontaktu, jest Pan/ Paninie jedna osoba która ma problem z Tym Panem a im więcej osób tym lepiej.

Marcin Nowy wpis
@Ja, ja

Też jestem taką osobą pokrzywdzona nic nie można się dowiedzieć

Marcin Ślużynski Nowy wpis
@Ja, ja

Witam proszę o kontakt

Ktos

(usunięte przez administratora) robi co chce więcej bierze sobie niż przelewa na dług nie stosuje się do żadnych artykułów i żaden sąd nic z tym nie robi

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca w kancelarii?
Złą obsługa

Pan komornik wogule niemożna się do niego dodzwonić,to jest nienolmolne robi to specjalnie zaglądam jeszcze dziś skargę bo zablokował mi konto tak się nie robi,przepraszam za klopot alle taka prawda specjalnie pan nieodbiera telefonu.

Złą obsługa

Witam pan komornik zablokował mi konto i niemam środków na życie przecież bierze pan z zusu,i proszę odblowanie moich środków, tysiąc pięćset złotych składam skargę na pana komirnika konta się nieblokojie proszę o wyrozumiałość i zrozumieć jestem ciężko hora i proszę o zdjęcie blokady dziękuję. Jeszcze jedno tak się nie robi środkówż pan bierze z ZUS 600zl.a resztę środków co na koncie,to powinien pan nieblokowac , proszę je oddać niezgadzam się pan jest nieufny z ludźmi .

polak

szanowny ceiliński ściągnoł dług ale nie odznaczył rok póżniej ten sam dług został ponownie ściągnięty teraz dostał wniosek o ściągnięcie alimentów bo rzekomo nie płacone od razu zajął konto i wypłatę klienta mimo tego że dostarczył pokwitowania iż płacone są regularnie moim zdaniem legalnie kradnie zajęcie zrobił od razu bez sprawdzenia gdyż klientka to chyba jakaś znajoma

Gabriela
@polak

Czy Ty i @Ona z wcześniejszego komentarza nie możecie złożyć do sądu w Augustowie skargi na niego? Jest przecież artykuł 767 w kodeksie postępowania cywilnego. Dajecie się skubać, to skubie Was co roku od nowa...

nick

Przestrzegam przed działaniem tego komornika Celińskiego

Ona

Pan komornik Celiński przechodzi wszelkie możliwe normy. (usunięte przez administratora) Spłaciłam swój dług we wrześniu 2019 a on nadal nie może zamknąć sprawy. Mamy koniec stycznia 2020 a on nadal wisi mi na poborach. Dodatkowo narusza procedury RODO (usunięte przez administratora) W głowie się nie miejści jak można być takim człowiekiem. Zadne dokumenty tłumaczenia ma za nic. To co że spłacone lecimy jeszcze raz. Moja opinia jest bardzo negatywna. Tacy ludzie nie powinni tej funkcji komornika sprawować.

Trew

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach: Sugestie tylko takie żeby był uczciwy i zaczął być człowiekiem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić księgową

Tematu przedsiębiorstwa Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach w mieście Sejny jak na razie nie ma, więc może macie jakieś nowe info, na pewno będą pomocne dla użytkowników!

Polo

Komornik w Sejnach ni stosuje się do art22 o komornikach nie przelewa zajętych pieniędzy tylko trzyma w kieszonku bo odsetki narosna to więcej zarobi to legalna kradzież i wyłudzenia i se długi podwaja

Vectra

Komornik w Sejnach zajmuje za alimenty ale przelewa na inne zajęcie oszukują twierdzą że firma nie przesyła im jle dłużnik zarabia a firma wysyła pełne dane o zarobkach księgowa żona p komornika pracuje kiedy chce żadnych informacji nie udziela nawet nie zna się na swoiej pracy cięcie w h i kradzież w bjaly dzień za 1300 zł koszty egzekucji 250 a za 1500 koszty 100 zł tak pracuje komornik w Sejnach zajęte pieniądze też nie przelewa czekają na odsetki

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach - Sejny

• Jak się pracuje w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach?

Zobacz opinie na temat firmy Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym W Augustowie Piotr Celiński Kancelaria Komornicza w Sejnach?

• 11 Listopada 1
    16-500 Sejny