Opinie o Pro-Home Sebastian Knopa w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pro-Home Sebastian Knopa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Home Sebastian Knopa o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Home Sebastian Knopa w Szczecin

Zadowolona klientka Nowy wpis

Bardzo polecam Pana Sebastiana. Rzetelny i dokładny fachowiec, a poza tym przesympatyczny człowiek. Zarówno znajomi jak i inni wykonawcy którzy przewinęli się przez nasze mieszkanie podczas remontu zgodnie twierdzili ze łazienki wykonane zostały z należytą starannością. Nie dziwię się że Pan Sebastian ma dość odległe terminy, ale teraz już wiem dlaczego i że warto poczekać :)

Justyna Nowy wpis

Nie polecam. Chyba, że ktoś ma czas i cierpliwość. Remont miał trwać 6 tygodni zgodnie z umową lecz trwał 4 miesiące. Może dlatego, że pan Sebastian rzadko do nas wpadał a kończył „swój kącik”. Po zakończeniu prac dostrzegliśmy usterki, przez ponad miesiąc próbowaliśmy umówić się na poprawki, koniec końców pan Sebastian się nie pojawił... Dodam, że wpadaliśmy często do mieszkania i były tygodnie, że pana Sebastiana wcale nie było albo pojawił się jednego dnia na pare godzin. Po takich zajściach były wykonywane telefony upominające ale pan Sebastian, mówił, że jeszcze tydzień bądź dwa i skończy... i tak remont trwał do kwietnia. Potrafił zadzwonić i poprosić o zaliczkę w piątek mówiąc, że skończy pracę już w poniedziałek, zaliczki nie dostał a remont trwał jeszcze trzy tygodnie. Na początku współpracy prosiliśmy aby pan Sebastian potrzebne produkty do pracy kupił a my oddamy pieniądze (z narzeczonym w marketach budowlanych nie czujemy się jak ryba w wodzie) tu również pojawiły się na koniec problemy, gdy nie chcieliśmy wypłacić całej kwoty pan Sebastian czuł się „oszukany” bo nie doliczył kosztów paliwa oraz poświęconego czasu na zakupy ale my również czuliśmy się oszukani i wyciągnęliśmy z tego konsekwencje.

Zadowolony klient

Gorąco polecam, super fachowiec. Przede wszystkim myślący. Terminow raczej nie ma bieżąco, ale z drugiej strony świadczy to o tym że jest dobry. Cenowo spoko. No i ma namiary na fachowców z innych branż więc jakby co podczas remontu można załatwić kilka innych tematów przy okazji.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Home Sebastian Knopa - Szczecin

Pro-Home Sebastian Knopa