Opinie o Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska w Sulęcin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska w Sulęcin

Natalia

Wybrałam hotel ze względu na spa. Chcieliśmy z mężem wypocząć i zażyć relaksujących masaży w obiekcie. Niestety tak jak ośrodek, obsługa i restauracja zrobiły na nas miłe wrażenie tak wszystko zepsuł "masaż" w czymś, co hotel nazywa strefą spa. Wykupiliśmy masaże na 2 dni. Dla osób dorosłych jak i dzieci. Moje uwagi: 1. Brak pozostawienia w pokoju bielizny jednorazowej, trzeba się dopominać 2. Brak zostawienia ręcznika do przykrycia. Trzeba na niego czekać z gołym tyłkiem na łóżku. 3. Masaż przebiega jedna ręką? Dotyk nie przypomina w niczym masażu. Jest przypadkowy, masażysta dotykając dłonią (masaż gorącymi kamieniami) dotyka przypadkowo. 4. Dotyk nie ma nic wspólnego z masażem, mój 8 letni syn wie lepiej jak się masuje. 5. Pan masażysta sapie i oddycha jakby biegł w maratonie, a nie wykonywał masaż. 6. Masaż wykonuje na siedząco? 7. Usługę masażu męża również przeprowadził ten mężczyzna, mąż był tak zniesmaczony tym czego doświadczył, że zapowiedział, że nigdy czegoś tak strasznego nie doświadczył. 8. Spa jest małe, ze względu na opiekę nad dziećmi wymieniliśmy się nie rozmawiając ze sobą o swoich odczuciach. 9. Gdy poszłam na masaż z córką i zostałam tam by patrzeć (okazało się, że masaż ma wykonywać ten sam Pan który wykonywał usługę dla mnie) zbulwersował mnie fakt siedzenia przy łóżku, miziania po plecach (drapanie?) ale jeszcze wtedy pomyślałam, że nie będę robić problemów temu Panu. Pewnie dopiero go przyjęli i się uczy? Pan na koniec masażu bezceremonialnie odsłonił ręcznik z mojej córki leżącej w samych majtkach jednorazowych!!! Żeby popatrzeć??? Moje uwagi skierowałam do osoby, która prowadzi ów dobytek Pani Wandy Skwarczewskiej wraz z reklamacją. Pani stwierdziła, że moje uwagi są bardzo poważne więc UWAGA! Sprawą zajmie się jej kancelaria. Mimo wszystko liczyłam, że właścicielka postąpi prawidłowo i chociażby przeprosi za zaistniałą sytuację. Zamiast tego w dniu dzisiejszym otrzymałam pismo od prawnika, że pisząc bezpośrednio do niej reklamację naruszyłam jej dobre imię ???? oraz chce wymusić na niej zwrot za usługę niezgodną z opisem na jej stronie internetowej. Jest mi niezmiernie przykro ponieważ patrząc na jakość usług hotelu, restauracji i całego obiekty spodziewałam się profesjonalnego zabiegu w Państwa spa. Niestety się zawiodłam. Dyrektor hotelu po zgłoszeniu sytuacji podarowała nam 1h na kręgielni w zamian za niedogodności. Pracownik przyjmujący nasze zgłoszenie powiedział, że nie ma już siły, bo ciągle to samo i te same zgłoszenia przyjmuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska - Sulęcin

Centrum Odnowy Biologicznej Wanda Skwarczewska
  • Ignacego Daszyńskiego 57