Opinie o Auto Jano Jan Ogórek w Nowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto Jano Jan Ogórek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Jano Jan Ogórek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Jano Jan Ogórek w Nowa Wieś

KNS81SU Nowy wpis

Szczerze oszuście ktos ich chroni W tej firmie nie przestrzega się przepisów BHP i prawo budowlane wszystko w kupię uczniowie naprawiają samochody pod nadzorem samych siebie.. Mają paru pracownikow ale jak byli by troszkę mądrzy ich, dawno ich by tam nie było. Nie polecam firmy klientowi i pracownikowi tacy ludzie nie powinni mieć firm tylko kamieniołom i tak by wszystko z tamtą wynieśli pozdrawiam

Czym Auto Jano Jan Ogórek zachęcają? Jakie mają dodatki?

Rosomak Nowy wpis

Dodatki? Dodatkowo mogą sobie pracować ile wlezie. Najlepiej za darmo. Tam ludzie byli zastraszani i zmuszani do "dziwnych" interesów przez wlasciciela. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś... Dziwne, ze odchodzili.

Szymon Nowy wpis
@Rosomak

Twój wpis jest bardzo niepokojący. Nie bardzo rozumiem informację, że pracuje się tam w Twojej ocenie "za darmo". Rozumiem, że to taka przenośnia, dlatego też może napiszesz precyzyjnie ile dokładnie można zarobić za pracę w tym miejscu?

Udjenen Nowy wpis

Nie polecam firmy auto Jano Nowa wieś byłem klientem założyli mi stara część a skasowali za nową

Były klient

Chodzi o stacje paliw Moya w Blachowni. Bylem stałym klientem od wielu lat. Obecnie nie polecam. Jeśli ktoś chce pracować po 48h i więcej - tygodniowo za 10 zl na godzinę... Samotnie na nockach i do tego mieć szefa - (usunięte przez administratora) - polecam. Facet jest niereformowalny. Obecnie sam pełni funkcję kasjera, bo za tak zawrotną stawkę nikt nie chce pracować. Nie potrafi kompletnie nic. Zczytanie karty rabatowej (flotowej również) przewyższa zakres jego możliwości. Wystawienie faktury również sprawia mu niesamowity problem. O tym w jaki sposób klientów obsługuje jego żona - nie wspomnę. Wielka dama... Wszystkich traktuje odgórnie Jest chamska, opryskliwa. Obserwuje to, co tam sie wyprawia od jakiegoś czasu... Nowa kierowniczka też w dechę. 12 osób przy kasie, a ona robi takie zamieszanie, że... Komputera włączyć nie umie. Była fajna ekipa, fajny zespół. Aż się dziwię, ze pracowali za takie nędzne grosze... Ale sobie poszli. To akurat dziwne nie jest. W środku - strasznie zimno. Jeśli ktoś (tak jak niejednokrotnie ja), jest w trasie albo z niej wraca - lepiej wziąć fast-fooda (chociaż na pomarszczone parówki trzeba uwazac), czy też kawę i wypić ją w samochodzie. Ogólnie nie polecam... Ani jako pracodawcę (zwolnilo się 3 kierowników w ciągu roku), ani jako przedsiebiorcę, z którym bezproblemowo mozna współpracować. Jeden z kasjerow oszukuje na kasie. Niby nie dużo, bo 5-10 zl, ale zawsze. Miejsce nie jest godne polecenia. A szkoda.

Drzazga w oku
@Były klient

Potwierdzam. Dziwne miejsce ze szczurami biegającymi po dachu i dookoła stacji. Jedna z łazienek z jakimś przejściem do Narnii oklejonym taśmą klejącą... A za drzwiami wysypisko śmieci. I za to 2 zł. Kpina.

Zbyszek
@Były klient

Szanowny/a udzielajac swojej opini negatywnej załóż sobie firmę i zatrudnij ludzi daj im pracę i dbaj o swoje a nie bierz 500+, zapomogi, kredyty które w efekcie pewnie nie splacasz i komornik siada tzn nie ma już na co bo może placisz alimenty jeszcze, myslisz jak przeżyć do pierwszego . Taki jest Nasz kraj podzielony na pracujących i tych co nie usmiecha im sie praca. Mam nadzieję że coś się zmieni, że władza się zmieni w niedalekiej przyszłości. Ja akurat ludzi mających swój biznes doskonale rozumiem bo sam prowadzę od lat piekarnie i nie jest wcale tak kolorowo ale mimo wszystko coś w życiu osiągnąłem. Mogę żyć tak jak chcę a nie jak muszę. Zapewnilem lepszy start w życie swojej córce i myślę że wnukom również. Zbyszek

Obserwator
@Zbyszek

Zbyszku, podejmij pracę za najniższa krajową po 12h dziennie z nockami i bądź odpowiedzialny za towar, pieniądze itp. Przez 4-5 dni w tygodniu. Pogadamy. Nie wiesz jak tam wygląda sytuacja, to się nie odzywaj. Nie bez powodu wiecznie szukają ludzi. Skoro ma firme oddalona o 300 km od domu - to znaczy, że chyba nie jest zle... Albo to conajmniej dziwne.

Ola
@Obserwator

Każdy może mieć firmę gdzie chce co to znaczy 300 km ... ludzie dla biznesu pokonują nie takie km. Hmm a prawda taka w tych czasach ... masz wysokie aspiracje i wykształcenie to masz fajną pracę i płace jak nie masz aspiracji i wykształcenia TO MASZ JAK MASZ :) NIKT NIKOGO DO PRACY NIE ZMUSZA TO NIE LATA 80-TE :) więc śmieszą mnie takie opinie. Jak się komuś nie podoba to się człowiek zwalnia każdy jest kowalem swojego losu :)

Zbyszek
@Obserwator

Jestem właścicielem piekarni jak wspomniałem wyrażając swoją opinię. Nie takie mam obowiązki I zakres pracy więc nie ma co porównywać to jest inna kategoria rzeczy. Często tankuję tam samochody i jestem mile zaskoczony na plus. Wystarczy wrócić wspomnieniem do lat wstecz 4-5 jaka była obsługa a i paliwo pozostawało wiele do życzenia. Sam wygląd stacji jest zachęcający i na poziomie w naszej okolicy. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auto Jano Jan Ogórek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Natalia

@Ola bardzo dobrze napisałaś, podpisuje się pod taką opinią!!!

Niedoszly pracownk

Cyrk w biały dzień! Ta stacja to porazka. Nie ma towaru. Byłem swiadkiem jak kasjer (chyba kasjer) grozil klientowi. Bylem zainteresowany robota. Juz nie jestem.

Zawiedziona

Potwierdzam szanownych państwa opinie.Dnia 18.12.2018 wracając do domu wjechalam na stacje paliw Moya byłem zaskoczona tym co zobaczyłam po zatankowaniu paliwa oraz kupienia hot doga.Moja bułka posiadała zielone kropki pani Kierownik na identyfikatorze napisane długopisem oznajmiła mi iż w dniu dzisiejszym nie otrzymam faktury że względu na awarię komputera a hot dog tak wygląda bo bułki są takie.Tragedia już nigdy tam nie wjadę i obiecuję że sanepid tym się zajmie.Przestańcie truć ludzi!

Były klient

Blachownia. Nie Nowa wieś. W sumie to nic by mnie nie skłoniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Jano Jan Ogórek - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Auto Jano Jan Ogórek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Jano Jan Ogórek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Auto Jano Jan Ogórek
  • 202A