Opinie o Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi w Muszynka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi w Muszynka

Pablo Nowy wpis

Miałem okazję być na weselu gdzie grał zespół Magik Band, powiem tak, szału naprawde nie ma!!!!!grali tylko i wyłącznie rąbankę góralska, proste melodie , żadnych nowości, żadnych obcojęzycznych przebojów, nie wspomnę już o typowo topowych wykonawców. Byłem nie tylko ja ale i większość ludzi zawiedziona... a przerwy!!!!! Masakra pół h grania i prawie h przerwy pomiędzy setami muzycznymi.... naprawdę ludzie na sali byli wręcz zniesmaczeni.... jedno wyjście do ludzi żeby posmiewać biesiadnie. A nagłośnienie za głośno!!!!!!! ZDECYDOWANIE. POPROSTU KICZ góralski, byle głośno... kolega gitarzysta moim zdaniem marnuje się tam... ma naparwde piekny rockowy głos, i mógłby wykorzystać swój talent.. a cena za usługę zwala z nóg z tego co mi młodzi mówili... powiem tak.na koniec w Małopolsce jest wiele porządnych kapeli które są zdecydowanie lepsze...

Monika Nowy wpis

Należy wybrać dobrą KANCELARIĘ sprawy połączyć i do prokuratury jako z góry zaplanowane (usunięte przez administratora).. Tylko Kancelaria z mecenasami procesowymi, Kancelaria która firmuje własną pracę swoim nazwiskiem, sędziowie nie lubią sp z o.o. k.. Należy składać wniosek o zabezpieczenie i założyć tyle spraw z różnych podstaw prawnych aby nie miał czasu na jedzenie, a z pewnością na granie. Sądy to Wasz przyjaciel, tylko Mecenas ma być "wredny i pazerny" na sali, a do Sądu pokojowy. Postarajcie się o publiczność na rozprawach!!!

Siostra nr 3 Nowy wpis

Muzyk, ktory nie wywiazuje sie z umow jest calkowicie ponizej krytyki... A juz muzyk, ktory grozi swoim klientom I ich rodzinom jest calkowicie poza skala. Mysle, ze nowi klienci widzac to wszystko dwa razy sie zastanowia zanim podpisza z nim jakakolwiek umowe.

Adas Nowy wpis
@Siostra nr 3

Odradzam tego zespołu na wesele. Odmawiają wesela pare godzin przed. SKANDAL!

Prawda taka, ze P. Mikulski to (usunięte przez administratora) Drzwi w sądzie się za nim nie zamykają od nawału rozpraw od ludzi, których oszukuję!!! Osobiście wystawił mojego brata dzień przed weselem, a pojechał grać z zespołem na inne! Udało sie namierzyć i mamy dodatkowe dowody!(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

W pełni się zgadzam, w końcu prawda wyszła na jaw. Moja kuzynka miała podobny przypadek - parę dni przed weselem została na lodzie. Znajoma inna kapela powiedziała mi, że już mieli 2 telefony czy nie mają wolnego terminu bo ich Magiki wystawili na ostatnią chwile. Proszę uważać...

Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na opinie od Was na temat firmy Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi w miejscowości Muszynka.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi - Muszynka

Usługi Muzyczne Magik Band Łukasz Mikulski Forma Sklep Dla Gołębi
  • 1 lok. 2