Opinie o Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch w Brodła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch w Brodła

Piotr W Nowy wpis

Chciałem uprzejmie poinformować, że Pan Przemysław Włoch, wywiązał się z naszej umowy. Jedno mogę powiedzieć, że może początek był niezbyt, ale pan Włoch wystąpił do GDDiK i dokonał zmiany wjazdu i zjazdu. Ponadto, służy pomocą kierownikowi budowy i zawsze odbiera telefony. Mam zamiar budować dalej i z pewnością zaproponuje p.Przemysławowi Włochowi dalszą współpracę.

Piotr W Nowy wpis

Niestety , musze znowu cos napisac. Myślałem,ze mam juz wszystko w porzadku. Niestety ,odrzucono mi projekt wjazdu pana Włocha. Mimo ,że dzwonię srednio co dwa tygodnie, Pan Włoch milczy jak zaklęty. Jest mi przykro bo zapłaciłem mu co do grosza,mimo rocznego poślizgu. Oczywiscie jestem stratny na materiałach ok 1 miliona. Moj adwokat radzi mi,żebym go oddał do sadu i wyrównał mi straty,które mi wyrządził na skutek swoje opieszałości.

Czy to prawda ze firma jest zgłoszona do sądu ?

@Paweł

Nie nie jest, dogadaliśmy się

Dawid Nowy wpis
@Piotr W

To super, że udało Wam się dogadać i obeszło się bez ingerencji sądu. Cieszy mnie to ale tak czy inaczej chcę ustalić, czy mimo tych małych zawirowań między Wami będziesz polecał usługi firmy Profi Arch Biuro Projektowe? Chcę dowiedzieć się, jak na całą sytuację aktualnie się zapatrujesz.

Damian Nowy wpis

Czy biuro przyjmuje na staże ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Piotr W

Musze z przyjemnością zakomunikować, że Pan Przemysław Włoch, dokończył mój projekt. Otrzymałem pozwolenie na budowę. Powiem więcej, Starostwo oceniło go jako dobrego projektanta. Szkoda tylko, że musiało dojść do takich niepotrzebnych animozji. Zapomnielibyśmy o tej przykrej sprawie. Podsumowując, mogę rzetelnie polecić biuro tego Pana z jedną uwagą, abyście byli bardziej cierpliwi niż ja i ciut bardziej tolerancyjni, a Pan Przemysław odbierał telefony i był punktualny jeśli chodzi o terminy. Panie Przemysławie, szacun dla Pana!

Mateusz

@piotr w a ile wynosiła zaliczka ?

Piotr W

Rozwiązałem z nim umowę. Poprosiłem o zwrot gotówki, ale Włoch się nie odzywa. Niestety muszę skierować sprawę do sądu.

Piotr W

Zadowolony klient ? Sam wypisujesz te bzdury oszuście? Powtarzam TO (usunięte przez administratora) I KŁAMCA, NIETERMINOWY, jesli to nieprawda co pisze to niech mnie poda do sądu o zniesławienie. OSTRZEGAM WSZYSTKICH, NIE DAWAJCIE MU ZLECEŃ. ON WPISUJE BRANZYSTÓW OD WOD-KAN CZY P-POZ, KONSTRUKTORÓW BEZ ICH WIEDZY!!!! CI LUDZIE KIEDY SIE Z NIMI SKONTAKTOWAŁEM, NIE MIELI POJĘCIA, ZE BIORA UDZIAŁ W MOIM PROJEKCIE. W umowie, która zawarliŚmy, ten kłamca miał mi oddać pozwolenie na budowę do konca maja 2019. OczywiŚcie nie mam tego do dziŚ. OSTRZEGAM, JAK NIE CHCECIE STRACIĆ PIENIĘDZY , CZASU I NERWÓW, Z DALEKA OD TEGO CZŁOWIEKA.

Emilia
@Piotr W

@Piotr W Czy przez te dwa miesiące Twoje pozwolenie na budowę osiągnęło jakiejś mocy prawnej? Profi Arch skontaktował się z Tobą, aby rozwiązać tę sprawę?

Piotr W

Ostrzegam wszystkich przed tym gościem. (usunięte przez administratora) który pobiera przedpłatę, a pózniej chowa głowę w piasek. Nieterminowy, kłamca, obiecywacz. Informuje pisemnie kiedy złoży wniosek na Pozwolenie na budowę, ale tego nie robi. Pózniej w ogóle nie odbiera telefonów, brak absolutny kontaktu. Poza tym zachowuje sie jak dziecko, zamiast podnieść słuchawkę i porozmawiać, w ogóle nie obiera, czasami odpowiadał mi smsem. Ostrzegam wszystkich jak chcecie stracić nerwy i pieniądze to nie zatrudniajcie tego oszusta i kłamcy.

Zadowolony klient

Polecam gorąco, fachowa i kompleksową obsługa, potrafią bardzo dobrze doradzić. Indywidualne podejście do klienta. Rewelacja!!

Zostaw merytoryczną opinię o Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch - Brodła

• Jak się pracuje w Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch?

Zobacz opinie na temat firmy Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch?

Profi Arch Biuro Projektowe Przemysław Włoch
  • Zgodna 2