Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j.

Łucja

A tak z ciekawości to orientuje się ktoś jakie warunki zatrudnienia mają tutaj właśnie w dziale HR? Niektórzy wyrażają dość negatywne opinie odnośnie przebiegu rekrutacji i zastanawiam się jak oni konkretnie są tu zorganizowani, jakie mają wszystkie zadania i ile za to im płacą. Orientuje się ktoś ile osób mają w dziale?

Grażyna

O co chodzi z tą rozmową rekrutacyjną? Obiecują gruszki na wierzbach? HR był nieprzyjemny podczas rekrutacji?

@Grażyna

HR podczas rekrutacji nie najgorszy,

@Lilly

Ale też nie najlepszy? To jak rozmowa wyglądała i odniesiesz się także do tych gruszek?

Yyy
@Grażyna

sama prywata i dziwne komentarze, bardziej skupieni na twoim życiu prywatnym niż rekrutowaniem na stanowisko

Xxx

Serdecznie odradzam współpracy z tą firmą miałam okazję jakiś czas temu tam pracować, w trakcie okresu próbnego dostałam telefon o zwolnieniu bez jakiejkolwiek przyczyny i podstawy. Sam fakt że takie sprawy nie załatwia się telefonicznie. Do dziś dnia nie dowiedziałam się jaka przyczyna zwolnienia. Atmosfera w pracy bardzo niefajna wzajemne obgadywanie pracowników między sobą(byłam w Wejherowie)

@Xxx

Czyli w zasadzie i tak praca Ci się nie podobała czy oprócz atmosfery same obowiązki były ok? Generalnie czułaś, że coś może Ci iść nie tak jak trzeba? w jakiś zadaniach jest tu potrzebna pomoc?

YYY
@Xxx

ja byłxm w Miszewie i dokładnie taka sama sytuacja. Po dwóch tygodniach telefon że nie mam więcej przychodzić a jak spytłxm dlaczego to szybko sie rozłączyła. Mówią że osoby bez doświadczenia jka najbardziej że nauczą a tak naprawde już 1 dnia cię obgadują i wymagają niewiadomo czego

Karnos

Nie polecam , zwalniają pracownika z dnia na dzień bez jakiegokolwiek powodu :) polityka firma bardzo dziwna.

Tomasz
@Karnos

Poważnie? To ile czasu tu spędziłeś? Podejrzewasz chociaż czemu tak się stało?

LILLY
@Tomasz

Ukrócenie etatu jak najpewniej

Xx
@Karnos

Zgadzam się z opinią dokładnie taka sama sytuacje miałam!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
NIE POLECAM

Poszukują "darmowej siły roboczej"(absolwentom, studentom szczególnie odradzam jeśli nie chcą sobie oczernić swego CV w przyszłości) za marne grosze na 3 miesiące MAX, będziecie wykonywać wszystko od prac porządkowych, magazynowania do sprzedawania mimo iż się ustaliło z pracodawcą inaczej, Będą wam proponować wyższe wynagrodzenie, SZYBKĄ umowę o prace, ale jak minie wspomniany wyżej termin to HASTA LA VISTA.Już od kandydowania możecie zauważyć, że coś jest nie tak, obchodzi ich bardziej życie prywatnie niż DOŚWIADCZENIE.

Lilly

Nie polecam, dokumenty wszystkie wypełnione, starasz się a po dwóch tygodniach wylatujesz a starasz się za 2 co z tego

Iwona
@Lilly

A to co się stało? Bez powodu? Teraz przez ciebie to ciekawa jestem, za co tam można wylecieć.

@Iwona

Po prostu stwierdzenie że to praca nie dla mnie i za długo bym się uczyła tylko szkoda że już połowę rzeczy ogranialam i szkolenie też już przeszłam

bolo

NIE POLECAM !!!! Brak szacunku do pracownika , wypłata śmieszna w granicach 2500. Nigdy nie spotkałem się z taką dziwna polityka firmy oraz atmosferą panującą na miejscu, na wszystkich trzeba uważać .

Zuzanna
@bolo

opiszesz o jaki brak szacunku chodzi, jakas konkretna sytuacja ktora cie zabolała ?

Yy

Po rozmowie kwalifikacyjnej odechciało mi się tam pracować.

Kandydat - Praca w biurze

Mimo że nie pisze o tym w ogłoszeniach wymogi aby dostać prace w biurze są dosyć wysokie a z pytaniem od pani dzwoniącej aby zaprosić na rozmowę o oceny z matematyki i polskiego spotkałem się pierwszy raz...

@Kandydat - Praca w biurze

Bardzo negatywne opinie słyszy się o pracy w tym miejscu. Pewnie dlatego cały czas pojawiają się ogłoszenia o pracę. Nikt nie poleca. Podobno wymogi kosmiczne, a sama atmosfera bardzo niesprzyjająca.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j. - Kartuzy

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Jan i Stefan sp.j.