Opinie o Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce w Łomianki

cc

Odbyłem rozmowę o pracę na stanowisko młodszy specjalista ds. CAD/GIS i to jest jakiś jeden wielki (usunięte przez administratora) U prowadzącego rekrutację kompletne zero profesjonalizmu. Nie trzeba nic potrafić żeby dostać tę pracę, nawet nie trzeba nic o sobie mówić bo wystarczy, że jesteś chętny do pracy. Praca zmianowa, warunki jak na typowej produkcji i jeszcze te zarobki... Strata czasu, a ogłoszenie wisi cały czas

@cc

Nie wymagają nie wiadomo jakiego doświadczenia, bo praca przez pierwszy miesiąc polega na wdrożeniu do programu z którym prawdopodobnie nie miałeś styczności, bo to ich wewnętrzny program. Pytają się o znajomość CAD/GIS bo ten ich program bazuje na takich cadowych, więc ważne jest po prostu żebyś ogarniał programy projektowe, a nie ze przyjdziesz zielony totalnie i nie wiesz co do czego. Więc tak, ważne żebyś był chętny do pracy i nauki programu, nie widzę w tym nic dziwnego. Co do warunków to według mnie są dobre jak na dzisiejsze (usunięte przez administratora) Jak będziesz się przykładać do szkolenia, to przydzielą Cię do działu gdzie dodatkowe profity możesz mieć z tej pracy i fajny pieniadz można przytulić.

Zzzz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko mlodszy specjalista? :)

Pracownica

Od pół roku to zmienili. Jest spory dodatek za zjazdy

Roma

Hejka, na portalu jest teraz oferta dla Młodszego Specjalisty ds. CAD GIS. Powiedzcie proszę jaka atmosfera w tym dziale oraz jaka rotacja? Często nowe twarze są? Czytam, że możliwa jest praca zdalna. A czy często organizowane są spotkania w biurze, gdzie cały zespół musi się stawić? Mieszkam daleko, więc to dla mnie ważne, aby nie trzeba było za często tam jeździć do centrali. I może opowie ktoś o wynagrodzeniu? Ponoć są premie za wyniki, jak to jest liczone?

@Heheszki

Zastanawiam się tylko skąd możecie mieć 100% pewność, że ludzie faktycznie siedzą za darmo na nadgodzinach. Macie wgląd do wzajemnych pasków i tym podobnych?

Zzzz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko mlodszy specjalista? :)

Prawie pracownik
@Zzzz

Tak się składa, że mialem niedawno rozmowę na młodszego projektanta. W skrócie mogę opisać tyle, że praca po angielsku, godziny pracy zdalnej od 7-9 start po 8 godzin i 15 minut (bo przerwa). Trzeba zjawić się w siedzibie firmy po odbiór sprzętu, i jakieś pojedyncze zjazdy w roku. Umowa na 3 miesiące, późnej na 12 miesięcy. Usłyszałem że szukają pracowników że względu na wielkość zleceń więc nic dziwnego jak się po 12 miesiącach powie pa pa xD kasa na start podana w tabelkach, nawet nie zapytali ile bym oczekiwał tylko przedstawili w tabelce...

@Prawie pracownik

Rozmowa kwalifikacyjna tez po angielsku? I czy ogólnie polecasz tą firmę czy sobie darować?

Prawie pracownik
@Zzzz

Rozmowa po polsku, dopiero jak dopytałem to poinformowano mnie, że angielski jest tylko w piśmie potrzebny bo zlecenia są dla angielskich firm. Ja sobie darowałem jak zobaczyłem że wynagrodzenie od razu jest narzucane z góry i umowa po okresie próbnym to 12 msc (strzelam, że czystki pracownicze to tutaj normalna sprawa)

@Prawie pracownik

A była jakaś mowa o ewentualnym doszkalaniu tego angielskiego? Dodatkowe kursy, aby polepszać ten poziom? Jest na to szansa?

Nikt ciekawy

tak, dają kursy angielskiego

@Zzzz

Potwierdzam, że rozmowa odbywa się w języku polskim. Doprecyzuję, że język angielski jest potrzebny, ponieważ pracuje się nad projektami dla firm z krajów anglojęzycznych (można rzucić okiem na mapkę ze strony www firmy). Znajomość w piśmie jest konieczna, w mowie może być przydatna. Nie ma czystek po roku ;) Firma cały czas się rozrasta - stąd kolejne nabory.

@Prawie pracownik

Te zjazdy, to na ile dni w roku? I jeszcze czy firma opłaca dojazd i nocleg na te zjazdy? Mnie ciekawi, kto pokrywa koszty takich spotkań.

mmmm
@Wiktoria

zjazdy są zazwyczaj 2-4 razy do roku (na dwa dni, czyli jeden nocleg plus dojazdy), firma nie pokrywa kosztów dojazdu ani noclegu, pokrywa za to koszty obiadu w pracy i imprezy integracyjnej po pracy.

abc
@Zzzz

czy rekrutacja jest zdalna?

@abc

Tak, rekrutacja jest zdalna.

Iza
@Anna

A ile jest etapów w rekrutacji i ile wszystko mniej więcej trwa? Poza tym czy umowy o pracę też są podpisywane zdalnie czy trzeba podjechać do siedziby firmy?

www
@Prawie pracownik

Orientuje się ktoś ile proponują teraz na start brutto na stanowisku młodszy projektant?

@mmmm

No to fajnie, że przynajmniej za posiłek płacą. A co do tych imprez integracyjnych to jak często się one odbywają? I są one sponsorowane przez firmę, czy pracownicy sami się mobilizują do tego by sobie integrację zrobić? Czy dzięki tym imprezom integracyjnym ludzie w firmie są całkiem zgrani?

Prwcownica
@Prawie pracownik

W ankiecie przy wysyłaniu CV podaje się widełki zarobków, więc mają wgląd w to ile kto oczekuje. A co do pracy - firma zatrudnia coraz więcej osób, coraz więcej zleceń, nigdy nie słyszałam, żeby kogoś zwolnili. Wręcz przeciwnie - jak ktoś sobie nie radzi to przerzucają do innego działu, bo może tam będzie lepiej. Wypłata plus premie co miesiąc, cały pakiet socjalny, naprawdę dobre warunki jak na pracę z domu.

Amy Nowy wpis

Faktycznie znikają? Nie widziałam właśnie ofert o pracę a byłam nią wcześniej zainteresowana jako Młodszy Specjalista ds. CAD GIS. Z których stanowisk ludzie więc najczęściej znikają tak w praktyce? Na to moje wybrane będą jeszcze poszukiwać czy nie?

Pracownica Nowy wpis

Od pół roku to zmienili. Jest spory dodatek za zjazdy

Inga Nowy wpis

Witam, ktoś pisał o tym, że jakieś redukcje maja miejsce a mnie jakoś jednak pokazała się na waszej stronie oferta na stanowisko Plant Surveyor. Partner już kiedyś się interesował. zastanawiam się czy do teraz jakkolwiek warunki pracy mogły się zmienić od zeszłego już roku? ile ostatecznie by zarobił?

Dziewczyna zza biurka

OBECNIE ZWALNIAJĄ. Niestabilne zlecenia, raz nie ma co robić, innym razem (usunięte przez administratora) Systemy na których pracuje firma, non stop się zacinają, wieszają. Jak nie ma pracy wysyłają na przymusowe urlopy. W ostatnim czasie słyszy się tylko o obawach pracowników przed zwolnieniami, pracuje w dziale robiącym amerykańskie projekty i pracy jak na lekarstwo, a ludzi wiary jak na stadionie. Co do kadry, ciężko to sklasyfikować, do specjalistów im daleko, działający chyba bardziej intuicyjnie, niż świadomie, w działach panuje chaos mimo złudnego porządku, pracownicy dostają informację że "trzeba cos zrobić, jeszcze nie wiadomo jak, ale trzeba zrobić, klient nam ufa" po czym nie egzekwują jakości materiałów otrzymywanych od zleceniodawców, po jakimś czasie jak klient rozeznaje się w poczynionych pracach wstrzymuje dalszą współprace. Firma zapewnia ciągłość pracy w dużym stopniu na podstawie poprawek, zrobić coś na łapu capu, wysłać, potem się poprawi, ilość nie jakość.

XXX Nowy wpis
@Dziewczyna zza biurka

Dobrze wiedziec, ze zwalniaja. Az mi sie przypomniala sytuacja sprzed kilku lat. Aczkolwiek w tej pracy czesto jest tak, ze albo nie ma w co rece wlozyc, albo nie ma co robic. Do reszty sie nie odniose, bo to w duzym stopniu zalezy od dzialu.

A czy firma zatrudnia też techników czy głównie skupiają się na projektowaniu / (usunięte przez administratora) zdalnej? Tylko o takich stanowiskach się tu pisze, a jednak profil działalności mógłby też na to wskazywać. Ich strona jest cała po angielsku i też odnośnie oddziału w Polsce nie ma zbyt wielu informacji. Chciałbym taką współpracę zacząć, ale nie bardzo wiem gdzie znaleźć punkt zaczepienia. Jeśli są takie możliwości to jakie doświadczenie trzeba mieć i jakie stawki proponują?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Młodszy specjalista ds CAD GIS wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Roma

@Roma

Zjazdy są raz/dwa razy do roku na własny koszt. Na jakim portalu firma aktualnie się ogłasza?

@Roma

Stanowisko obejmuje wiele działów, więc ciężko powiedzieć. Zdalna jest wręcz niemal obowiązkowa, a zjazdy dwa razy w roku po dwa dni. Wynagrodzenie to rzecz względna, jak dla mnie dla osób bez doświadczenia jest ok. Jak liczone są premie, za wyniki tego chyba nikt nie wie :D Ogólnie im więcej zrobisz w danym miesiącu to będzie premia.

@XXX

Dwa dni? To gdzie się wtedy śpi i ogólnie co tam się robi? W sensie, czy trzeba sobie za hotel płacić też i organizować czy jak? Daj znać, jak to wygląda tam szerzej. A ta praca z domu to ma jakieś godziny narzucone?

XXX

Ostatnio dają dodatek za zjazdy, więc można powiedzieć że pracodawca finansuje. Zależy, gdzie mieszkasz, mi się nocleg nie opłaca. Na zjazdach się pracuje :) Są też przy okazji szkolenia itp można w końcu zobaczyć na żywo ludzi z którymi się pracowało przez ostatnie kilka miesięcy. Najeść się i napić na koszt firmy. Ogólnie jest spoko. Zależnie od stanowiska godziny są mniej lub bardziej sztywne.

@Roma

Hej. Trochę już tam pracuję. Ogólnie płaca jest dobra jak się włazi komu trzeba (usunięte przez administratora). Dziwna trochę to firma bo to taka firma szmelc, "specjalistami" na wyższych stanowiskach są osoby które często można złapać na niewiedzy tematu bo cala firma to trochę ludzie z łapanki. Ewenementem była zatrudniona laska, która na pytanie jakie ma doświadczenie do pracy w tej firmie odparła że ma chęć do pracy i była "copywriter w jakimś wydawnictwie i ma lekkie pióro" - to cytat. Sami sobie odpowiedzcie jaka poważna firma inżynieryjna zatrudnia takie osobistości? Liderzy poszczególnych działów jak sami siebie nazywają, to albo znajomi jednego z typów który tam szefuje lub jego wazeliniarze. Kolejną dziwną sprawą jest to że faktycznie może jest kontrola jakości ale to też ściema, jak przestają cię sprawdzać po jakimś czasie to większość ludzi zaczyna odwalać chałę, bo dają premię za ilość nie jakość. Więc nauczysz się tylko walenia w(usunięte przez administratora) nie porządnej pracy - dlatego ja nie polecałbym tej firmy osobom, które zaczynają dopiero swoją przygodę zawodową ;). Może i brzmi dobrze bo kasa, tylko jak dostajesz projekt ulep, gdzie kilka osób zrobiło dziadostwo, a jesteś/chcesz być porządnym pracownikiem, to dostajesz po (usunięte przez administratora) bo nie zmieścisz się w wyśrubowanych statystykach, które tworzą z oszukańczych praktyk pracowników, taki to wyścig szczurów. Więc wyciągnijcie sobie wnioski sami czy warto pracować w takim zakłamanym i ulepionym z dziadostwa środowisku ;)

@Xyz

Ponadto co i rusz słyszy się od wielu osób że pracują po godzinach za darmo żeby zmieścić się w założonych chorych statystykach. Zatem masz stawkę za etat, a pracujesz ponad etat albo 1,5 etatu. Więc to taki chory zakłamany system wynagrodzeń, nikt nie narzeka, bo też nigdy nie dostajesz tej samej kwoty. Dlatego nie idziesz dociekać bo raz dostaniesz mniej, raz więcej i myślisz że jest spoko bo nagle dostałeś więcej niż zakładałeś.

@Xyz

W dużym uproszczeniu to prawda, ale nie do końca. No ja pracuję tu już trochę lat. Z włażeniem w (usunięte przez administratora) to trochę przesada - bez względu na to co robisz i tak musisz czekać rok na następną podwyżkę. Jak dla ludzi bez doświadczenia zawodowego to płaca jest ok. Są tu "prawie inzynierowie" co mega ogarniaja temat po roku i mgr inż co po 5 latach pracy dalej nie potrafia nic poza najprossztymi rzeczami. Konkluzja jest taka, że nie ważne kim jesteś - ważne co umiesz. Jeśli chodzi o QC to mogę tu dużo naopowiadać. Sprawdzając komuś mapę dział QC bierze za to odpowiedzialność - jeżeli ktoś ma pretensje do kreślarza to coś jest nie tak. Analogicznie tu trzeba zwracać uwagę na to co jest ważne, a w szczególności na to co klient zauważa :) Ja osobiście zawsze robię dokładnie i zawsze sprawdzam dokładnie :) Jeśli chodzi o statystyki nigdy specjalnie mnie to nie obchodzilo, duzo lepsza jest osoba ktora zrobi wolno, a dobrze, niz ktos kto zrobi szybko i byle jak i potem trzeba po niej poprawiac. I nie ma sie co przejmować "wysrubowanymi statystykami" o ile robisz dobrze i na spokojnie to jest ok. A last but not least - to duża firma i jest sporo działów - więc jak się komuś nie podoba to może po prostu zmienić dział :)

Heheszki
@Xyz

Przez takich ludzi co siedzą po godzinach nieodpłatnie, to ci co legitnie chcą robić projekt i nie siedzieć za darmo mają problem z wyrobieniem tych premisow na godzinę. To jest chore, takie dzbany siedzą za darmo i wszystkim dookoła robią na złość. Nie pozdrawiam

@Heheszki

Co do tej wspomnianej zmiany działu, czy w każdym obszarze będzie to możliwe? na każdym można zacząć od zera czy może są potrzebne pewne podstawy, bez których się nie przejdzie? Jakie są minimalne wymagania co do uniwersalnego kandydata?

Plant Surveyor? Współpracuje ktoś może? na stronie to w zasadzie jedyna krótka oferta teraz, zastanawiam się nad bieżącymi szczegółami. Czy warto interesować się firma pod tym względem? Szukam stabilnej współpracy

Skoro tak jak ktoś napisał godziny są mniej lub bardziej sztywne w zależności od stanowiska, to na którym praca obecnie zdaje się być najbardziej elastyczna i z jakich przyczyn? od paru dni wystawiona jest oferta dla młodszego specjalisty ds. przetwarzania danych. Interesują mnie szczegóły względem zatrudnienia, nie ukrywam ze zarobki przede wszystkim

XXX

Ja nie wiem nawet co to za stanowisko. Praca zalezy od tego czy sie korzysta z licencji na program czy nie - jak nie to jest bardziej elastyczna. Na temat zarobkow to juz chyba trzeba sie ich pytac na rozmowie - w sensie czlowiek przedstawia swoje kwalifikacje i pyta sie ile dadza.

Bistro

Ktoś w ogóle dostał tę posadę? Do kogoś zadzwonili?

Czy firma zatrudnia jedynie osoby z wykształceniem technicznym/inżynieryjnym?

@Zainteresowany

Jakby to ujac, w zasadzie to tak. Aczkolwiek jezeli jestes osoba po filozofii i masz wyobraznie przestrzenna. I potrafisz odroznic sygnal od zasilania, to mysle ze mozna sprobowac.

Cos tu stawek nie chcą zdradzać i to od lat o ile dobrze widzę po datach? :) czemu? zdarza się po prostu ze każdy ma inaczej ze względu na prace własna i kwalifikacje czy o co chodzi? możecie mimo wszystko opisać widełki dla młodszego specjalisty ds. przetwarzania danych? Chyba są progi poniżej których nie zjedziesz i raczej ciężko będzie je przebić?

XXX

Ciezko powiedziec, jak zapewne zauwazysz przez ostatnie lata stawki i inflacja sie mocno zmienialy. Chyba nie zaszkodzi zaaplikowac?

Mam pytanie do osób pracujących już w firmie, jako kandydat na stanowisko Młodszy specjalista ds. CAD/GIS. Było wspomniane, że koniecznie praca musi się odbywać na sprzęcie z firmy ale czy jest możliwość pracy na sprzęcie (komputerze) firmy ale swoich monitorach? Czy ktoś jest w stanie skontrolować fakt pracy na innych podpiętych monitorach?

@Anonim

Monitory, myszka, klawiatura i słuchawki są opcjonalne - możesz brać z firmy, możesz też używać swoich - byle stacja robocza była firmowa.

@XXX

A co z używaniem swoich tak z ciekawości? czy można w tym przypadku później oczekiwać jakiejś zwrotki lub ewentualnego dofinansowania? Po opisie benefitów widzę, że kursy czy tez szkolenia dla przykładu są współfinansowane, pytanie tylko do jakiego stopnia i na jakich zasadach?

XXX

Jesli chodzi o szkolenia to tak do 6k na rok jest finasowane - oczywiscie o ile firma stwierdzi, ze szkolenie jest przydatne z punktu widzenia wykonywanej pracy.

Witam, czy ktoś z obecnie pracujących mógłby odpłatnie polecić nową osobę?

A

Czy ktoś wie po jakim czasie od wysłania CV dostaje się jakąkolwiek odpowiedź ?

@A

U mnie odpowiedź była po niecałych 2 dniach

ooo
@Anonim

Ooo....rozumiem, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym? Mógłbyś powiedzieć ile etapów rozmów u nich jest oraz czy są stacjonarnie, czy online? Z opinii widzę że angielskiego nie sprawdzają, ale zarobki z góry narzucone, a coś wspominają o umowie na rozmowie oraz benefitach? Wspomniałbyś jakie zadają pytania i w jaki sposób sprawdzają kompetencje pracownika poza pytaniami, czy są jakieś zadania do wykonania?

@ooo

tak naprawdę jest jedna rozmowa (w moim przypadku), tak jak wyżej i niżej było już pisane - nie szukają kogoś z doświadczeniem ale jak jest to dodatkowy atut po prostu. Rozmowa jest online kwalifikacyjna, angielskiego nie sprawdzają. Jeśli chodzi o benefity, to bardzo przekonujące jest 6k rocznie do wydania na kursy/szkolenia - dowolne ale takie, które podnoszą kwalifikacje na danym stanowisku, standardowo multisport i pakiet medyczny z innych benefitów. Pytań jako takich konkretnych nawet nie ma, serio liczy się czy masz chęci do pracy i nauki nowego programu czy nie

zzz

Czy praca w firmie Quasar Inc. jest od poniedziałku do piątku?

@cc

XYZ

Mógłby ktoś opisać jak wygląda praca w tej firmie od ''wewnątrz'', stanowisko to Młodszy Projektant – Junior Designer. Czy firma jest legit i nie ma z nią związanych jakiś nieprzyjemnych sytuacji zatrudniając się u nich?

Ktosiek

Jesli jestes poniżej 26 roku życia to coś koło 4k

Hdj
@Ktosiek

Wszystko jest zależne od tego czy zmianowa praca, czy umowa na próbne 3 miechy czy ta na 12

Gabrys

Mam pytanie, czy ta firma w ogóle otwiera aplikacje od kandydatów na stronie pracuj pl? Można w ogóle gdzieś indziej wysyłać CV? Jaką proponują stawkę na początek na stanowisku młodszy specjalista ds CAD GIS?

@Gabrys

Super, że mowa o tej posadzie, bo ja też wyszukałam to ogłoszenie i dołączam się do pytań. Pensja mnie też ciekawi. Ale dodam coś od siebie. Wypisali tam wiele benefitów i jednym z nich jest o szkoleniach wewnętrznych podczas wprowadzania nowej osoby. A ile czasu trwa taki onboardng? I jakie konkretnie szkolenia wtedy się odbywają?

jestem
@Gabrys

Nie wiem jak wyglądają teraz ogłoszenia Quasar, ale chyba cały czas firma zatrudnia. Jest tu już z 500 osób. Pensje są godziwe, poza nimi są premie. Szkolenia są wieloetapowe. Wiele zależy od działu, do którego się trafi. Atmosfera jest raczej dobra - w większości działów. Pracuje się online, choć jak ktoś bardzo chce albo nie ma wyjścia, to może pracować w biurze w Łomiankach.

Emilia
@jestem

A jakie są godziny pracy? Dość elastyczne czy sztywne? Jeśli możesz to napisz jeszcze jaki sprzęt pracodawca zapewnia do tej pracy zdalnej?

MMM
@Emilia

Podpinam się pod pytanie, może ktoś zdradzić jakie wynagrodzenie jest przewidywane na stanowisko młodszego specjalisty CAD/GIS (przynajmniej +- netto) i czy godziny pracy są elastyczne? Będę wdzięczny i pewnie nie tylko ja...

@MMM

Widzę, że mowa o pracy, jaka i mnie interesuje. Skoro już są pytania o kase, to ja zapytam o onboarding na tym stanowisku. Ile trwa taki okres wdrożenia i czy wtedy jest normalna praca, czy jakieś szkolenia?

MMM
@Wiktoria

Po Linkedinie widać, ze sporo osób pracuje lub pracowało w tej spółce na tym właśnie stanowisku, prosimy o odpowiedzi na pytanka! (nasi może przyszli koledzy) :)

@Wiktoria

O ile dobrze pamiętam to taki okres wdrożenia z reguły trwał parę tygodni, wtedy są szkolenia i robi się mapy, które nie idą na produkcję - także nie ma się co martwić. Nawet jeżeli z czasem robi się mapy, które idą na produkcję to przechodzą one kontrolę jakości. W kwestii elastycznych godzin / wynagrodzenia - ciężko powiedzieć jakie teraz są stawki, ale pracując z systemem GIS trzeba liczyć się z pracą zmianową, a co za tym idzie wynagrodzenie będzie też większe. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rynkiem pracy :)

po
@Emilia

Pracodawca zapewnia: komputer, dwa monitory, myszke, klawiaturę, słuchawki oraz wszystkie potrzebne kable. Jak zostajesz młodnysz specjalistą ds CAD/GIS to pracujesz na zmiany 1 zmiana 6:00-14:15, 2 zmiana 13:45-22:00.

Cześć, dałby ktoś opinie na temat firmy? Jak sie pracuje, możliwość awansu, podwyżki. Czy przedłużają umowę po okresie próbnym i a potem czy przedłużają po 12 msc. Z góry dzięki :)

@Kandydat

Hej, umowe przedłużają w większości przypadków, no chyba, że wybitnie się obijasz i zupełnie nie ogarniasz, odką pracuje zwolnili może ze dwie osoby bo im sie po prostu nie chciało pracować (a i tak uprzedzali z 3 tyg przed końcem unowy, że jej nie przedłużą). Praca jest przyjemna choć po pewnym czasie staje się monotonna. Podwyżka jest za każda zmiana umowy, a jak jest już na czas nieokreślony to zazwyczaj raz do roku, co do możliwości awansu to na początku było dość prosto bo firma się rozrastała, w tym momencie ciężko stwierdzić.

bb

Jak przyjdziesz tu do pracy dostaniesz równą stawkę nie ważne czy praca w drogerii czy dyplom inżyniera to twoje największe osiągnięcie. Agitacja polityczna jest tu na porządku dziennym. Niekompetentni kierownicy zatrudnieni po linii rodzinnej lub partyjnej, winą za ich błędy zostaniesz obarczony ty. Większość ludzi zatrudnionych po znajomości, warszawskie (usunięte przez administratora) mają się za lepszych od reszty. Wbrew tego co jest napisane w ogłoszeniach znajomość cad lub jakiekolwiek doświadczenie nie jest niezbędne, ważniejsze jest to czy akceptujesz fakt że ludzie witający się słowami szalom lub śpiewający międzynarodówkę będą twoimi pracodawcami.

Śliczny Tomuś
@bb

Nie wiem skąd taka frustracja się bierze ale warto by się z tym zaburzeniem udać do specjalisty.

Śliczny Tomuś
@bb

Nie wiem skąd ta Twoja frustracja ale sugeruję udać się z tym problemem do specjalisty.

@bb

Ponieważ to prawda uderzająco trafiająca w punkt :)

Zostaw merytoryczną opinię o Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce - Łomianki

• Jak się pracuje w Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce?

Quasar Inc. S.A. Oddział w Polsce
  • Brukowa 4A