Opinie o Janas Robert Janasek w Obrzycko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Janas Robert Janasek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Janas Robert Janasek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janas Robert Janasek w Obrzycko

Kros

Mój dom buduje juz prawie dwa lata co w normalnie powinno to trwac max 3 miesiace nabrał zaliczki teraz jest problem żeby zwrócić kase ciągle jakąś wymówka,obiecuje ze jutro będzie robił a tu nic się nie dzieje ta firma to jedna wielka porażka kłamie szybciej niż oddycha nie polecam chyba ze macie stalowe nerwy.

Inwestorka

Nie wiem kim wy jesteście ze takie opinie wystawiacie o tej Firmie nam budowała chlewnie postawiła ja przed terminem zero zaliczek wszystko na czas umowa była na etapy rozliczeniowe i żadnych problemów nie było .Polecam w 100%%%!!!

Samochwała
@Inwestorka

Szefie nie chwal swojej roboty. Samochwała

Inwestorka

Samochwała Nowy wpis
@Inwestorka

Szefie nie chwal swojej roboty. Samochwała

Aleo Nowy wpis

Na Aleo była ocena1,4 na 10 ( w tym najlepsza to 10). Usunięto profil firmy Janas,

Aleo Nowy wpis

dlug Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Janas Robert Janasek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Janas

Wziął zaliczkę nie chce jej oddać i zwleka z budową. Ludzie: jeśli chcesz zmieć zmarnowany czas, zniszczone nerwy, straconą kasę to tylko Janas. Kłamie: że juz jedzie ale nie może dojechać : a tu dziecko chore, a tu krowa się cieli.

Inwestor

Facet dużo obiecuje nawet mądrze gada i nic poza tym. Zacznie robotę i zostawia ją na nieokreślony czas i międzyczasie bierze zaliczki na materiał i roboty i przestaje odbierać telefony . Jak odbierze to milion wytłumaczeń np : zepsuty samochód , byk się cieli. Szkoda zdrowia nerwów.

Kros

Janas

Szkoda Zdrowia
@Janas

Firma Janas Robert Janasek . Jeśli masz dużo kasy i jeszcze więcej zdrowi to tylko firemka Janas

Kontrahent

Kontrahent obiecuje dużo, nie wywiązuje się z zawartej umowy. Bierze zaliczki i klienta ma głębokim poważaniu . Obiecuje ze wejdzie jutro w później milion przeszkód.

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie Janas Robert Janasek w miejscowości Obrzycko? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Janas Robert Janasek - Obrzycko

• Jak się pracuje w Janas Robert Janasek?

Zobacz opinie na temat firmy Janas Robert Janasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janas Robert Janasek?

Janas Robert Janasek
  • Jodłowa 5