Opinie o Praktyka Lekarska Wojciech Musiał w Cibórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Praktyka Lekarska Wojciech Musiał. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Praktyka Lekarska Wojciech Musiał o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praktyka Lekarska Wojciech Musiał w Cibórz

Osoba Nowy wpis

P. Wojciech pokazał zupełny brak kompetencji, zrozumienia i szacunku do mnie. Napewno nie umówie się na kolejną wizyte. Nie wiedziałam że w 5 minut da się postawić diagnoze.

Pacjentka Nowy wpis

Okropny psychiatra, wystawia błędne diagnozy potwierdzone przez innego specjalistę w tym zakresie ! Okropnie chamski i niewychowany wypytujący o bardzo prywatne szczegóły które nie należą do jego obowiązków ! Skarga pójdzie do tych instytucji które się zajmują psychiatrami, bo wystawianie błędnych diagnoz jest karalne.Zycze powodzenia temu panu, bo z lekarzem ten buc nie ma nic wspólnego.

Zdzisław N. Nowy wpis

Doktor Musiał jest kompetentny z miłym podejściem do pacjenta

Ktoś

Ten lekarz to jakaś totalna porażka. Tragedia na całej linii. Dziwi mnie że wykonuje tak odpowiedzialny zawód jakim jest praca lekarza psychiatrii. Wywiad z pacjentem niecałe 10 minut bo inni czekają na korytarzu. Zero jakiejś empatii, oschły i wręcz nieprzyjemny. Szybkie wypisanie leków i nara, pa, do widzenia. Po wizycie u tego pana rozpłakałam się bo spodziewałam się zupełnie innego podejścia do osoby z problemami natury psychicznej. Odradzam tego pana każdemu kto potrzebuje pomocy.

Kararzyna
@Ktoś

Podzielam te opinię. Nie jest empatyczny. Nie ma w sobie podejścia. które powinien mieć psychiatra.

kecaj

to prawda. 10 pacjentów w 10 minut. recepta i wypadł

Pacjent Nowy wpis
@Ktoś

Zgadzam sie w 100% z ta opinia. W ciagu dwoch minut mnie zdiagnozowal, podwazyl wczesniejsze opinie od psychologow i od razu przepisal leki i skierowanie do szpitala. W ogole nie chcial poznac powodu mojego samopoczucia, zeby moze dojsc dlaczego dzieje sie tak a nie inaczej. Wszystkich kaze zapisywac na ta sama godzine co tez jest nieporozumieniem, bo potem wizyta trwa 10 minut zeby wlasnie tylko wypisac leki i juz miec z glowy. Ton lekarza jest taki, ze nawet juz z nim nie dyskutowalam, tylko chcialam juz stamtad wyjsc. Jednym slowem, jakas porazka. Nie polecam w ogole. Tym bardziej jesli ktos idzie pierwszy raz i potrzebuje pomocy i dojscia do meritum problemu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Praktyka Lekarska Wojciech Musiał spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Praktyka Lekarska Wojciech Musiał - Cibórz

• Jak się pracuje w Praktyka Lekarska Wojciech Musiał?

Zobacz opinie na temat firmy Praktyka Lekarska Wojciech Musiał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Praktyka Lekarska Wojciech Musiał
  • 6 lok. 5